Concordia

Kalkulator ubezpieczeń w Concordia

Concordia logo

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Spis treści:

 1. Ubezpieczenia Concordia
 2. Oferta ubezpieczeniowa Concordii
 3. Ubezpieczenie OC Concordia
 4. Ubezpieczenie AC Concordia
 5. Ubezpieczenia majątkowe Concordia
 6. Ubezpieczenia na życie Concordia
 7. Oferta specjalna Concordia
 8. Jak zgłosić szkodę w Concordia?
 9. Kontakt z Concordią

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń ubea 

Ubezpieczenia Concordia

Concordia obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami Spółdzielczymi. Swoje doświadczenie czerpie z blisko 140-letniej tradycji w świadczeniu usług ubezpieczeniowych głównego akcjonariusza - Concordii Versicherung Holding AG z Hanoweru. Od 2001 roku działalność prowadzi również Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A., które jest Towarzystwem oferującym ubezpieczenia na życie.

Concordia posiada obecnie 10 Oddziałów, prawie 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych oraz współpracuje z blisko 2000 Pośrednikami w całej Polsce. Celem Concordii jest tworzenie produktów ubezpieczeniowych połączonych z solidną likwidacją szkód. Concordia wypełnia tę misję od kilkunastu lat pokazując, że jakość obsługi, kreowanie przyjaznej oferty, to metoda na zwiększanie konkurencyjności na polskim rynku ubezpieczeniowym.

O wysokiej pozycji Concordii świadczą dane dotyczące udziału w rynku. Ubezpieczenia upraw w ramach oferty rolnej to 35%, w przypadku ochrony prawnej – aż 50%. Potwierdzeniem zaufania ze strony Klientów, wysokiej jakości produktów i usług jest przyznanie Concordii licznych nagród i certyfikatów. Za pakiet ubezpieczeń dla rolnictwa – „Concordia Agro” certyfikatu jakości „Najlepsze w Polsce” w Konsumenckim Konkursie Jakości. Potencjał w zakresie jakości likwidacji szkód dostrzegła w 2010 roku Gazeta Bankowa i przyznała Concordii IV miejsce w rankingu Firm Ubezpieczeniowych.

Oferta ubezpieczeniowa Concordii

Concordia specjalizuje się w ubezpieczeniach rolnych, ubezpieczeniach ochrony prawnej, systemach ubezpieczeń dla firm oraz bancassurance dla bankowości spółdzielczej. Na polskim rynku ubezpieczeń Concordię wyróżnia tworzenie polis, które nie konkurują ceną, ale jakością świadczonych usług. Towarzystwo przygotowuje produkty skierowane do m.in. mieszkańców średnich i małych miejscowości, klientów banków spółdzielczych, małych i średnich przedsiębiorstw, gmin, rolników.

Ubezpieczenie OC Concordia

Auto daje niezależność i swobodę. Na właściciela pojazdu nakłada jednak także obowiązki. Jednym z nich jest wykupienie polisy OC, która chroni od finansowych konsekwencji spowodowania wypadku podczas poruszania się autem. Kupując ubezpieczenie OC Concordia, możesz je rozszerzyć o Auto Assistance, NNW kierowcy i pasażera oraz Ochronę Prawną.

Dodatkowo Concordia należy do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Oznacza to, że jeśli zdarzy się kolizja, w której to my będziemy poszkodowani, nie musimy zwracać się do ubezpieczyciela sprawcy. Szkodę możemy zgłosić w Concordii, która już sama skontaktuje się z towarzystwem, w którym ubezpieczył auto winny kierowca.

Ubezpieczenie AC Concordia

Chwila nieuwagi wystarczy, aby spowodować stłuczkę. Polisa AC daje gwarancję, że jeżeli nasze auto ulegnie uszkodzeniu, nie zostaniemy bez finansowej pomocy. Ubezpieczenie AC Concordia jest dostępne w formule All Risk. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że po pierwszej szkodzie wartość, na którą jest ubezpieczone auto nie ulega zmianie. AC działa zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Ubezpieczenie bagażu jest zawarte w cenie polisy. Jeżeli chcemy zakupić taniej AC, zainteresujmy się kupnem pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych.

Ubezpieczenia majątkowe Concordia

Ubezpieczenie majątku w Concordii to zarówno korzystna cena, jak i zapewniające kompleksową ochronę ubezpieczenia. Concordia oferuje ubezpieczenia rolne, osobowe oraz ubezpieczenie OC

Ubezpieczenia na życie Concordia

Ubezpieczenia życiowe dla Klientów indywidualnych z Concordii zamykają się w takich produktach, jak Życie Casco, Linia bezpieczeństwa oraz Linia życia. Grupowe ubezpieczenia na życie w Concordii zapewniają następujące produkty: Spokojna Głowa Plus, Concordia Agro Życie, Bancassurance oraz w ofercie dla członków związków zawodowych i stowarzyszeń

Oferta specjalna Concordia

Oferta specjalna ubezpieczenia Concordia ma za zadanie spełnić najbardziej wygórowane wymagania wszystkich Klientów: Concordia PROFIT (System Ubezpieczeń dla Firm), Concordia Plus (Pakiet Ubezpieczeń dla Ciebie i Twojej Rodziny), Concordia Agro, Concordia Firma (Pakiet Ubezpieczeń dla Średnich i Małych Przedsiębiorstwa), Pakiet dla Szkoły, oferta dla Gmin, oferta Auto Assistance, oferta Concordia Turysta, oraz ubezpieczenie dla myśliwych.

Jak zgłosić szkodę w Concordia?

Jeżeli przydarzy nam się szkoda objęta zakresem ochrony posiadanego ubezpieczenia, najlepiej zgłosić ten fakt towarzystwu jeszcze tego samego dnia. Szkodę w Concordii można zgłosić w następujący sposób:

Telefonicznie pod numerem (61) 858 48 08
Numery wewnętrzne:

 • 0 – szkoda w maszynach rolniczych
 • 1 – szkoda w pojazdach
 • 2 – szkoda w domach i mieszkaniach
 • 3 – szkoda w uprawach

Szkodę telefonicznie można zgłaszać od poniedziałku do piątku od 7:00 do 22:00 oraz w soboty od 8:00 do 13:00

On-line za pośrednictwem odpowiedniego formularza

Po zgłoszeniu szkody można sprawdzić, na jakim etapie jest proces jej likwidacji, dzwoniąc pod numer (61) 858 48 08 i wybierając odpowiedni numer wewnętrzny:

 • 4 dla polis w Concordia Polska TUW,
 • 5 dla polis w WTUŻIR Concordia Capital SA.

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Kontakt z Concordią

Telefon

tel.: 61 85 84 800

Mail

biuro@concordiaubezpieczenia.pl

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Strona internetowa
concordiaubezpieczenia.pl

Adres

Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. S. Małachowskiego 10
61-129 Poznań

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

VIII Wydział Gospodarczy
KRS nr 0000819414
NIP: 782-28-77-431
Kapitał zakładowy w pełni opłacony: 66 260 270 zł

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń ubea 

Placówki i oddziały Concordia