Strona główna  |  Wiadomości  |  WARTA i Kredyt Bank - konferencja w Elblągu

WARTA i Kredyt Bank - konferencja w Elblągu

WARTA i Kredyt Bank - konferencja w Elblągu

Data publikacji: 2011-04-12
Konferencja "Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy" organizowana przez WARTĘ i Kredyt Bank odbędzie się tym razem 13 kwietnia br. w Elblągu. Dla przedsiębiorców udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W trakcie konferencji eksperci WARTY i Kredyt Banku przedstawią przedsiębiorcom informacje o aktualnej sytuacji rynkowej, produktach i usługach bankowo-ubezpieczeniowych, a także o dostępnych rozwiązaniach, które gwarantują bezpieczne zarządzanie firmą.

Konferencja przedsiębiorcy Do prelegentów na konferencji należą przedstawiciele m.in. Krajowej Izby Gospodarczej, Krajowej Izby Biegłych Rewidentów oraz Krajowego Rejestru Długów. Poruszą oni kwestie rozwoju organicznego i strategii przyspieszonego wzrostu, sprawdzenia wiarygodności partnerów biznesowych oraz przeanalizują wyzwania wynikające z wyboru alternatywnych form finansowania.

"Dzięki organizacji takich praktycznych spotkań z przedstawicielami firm poznajemy oczekiwania i obawy naszych potencjalnych klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby. To pozwala nam przygotować najlepsze dla nich rozwiązania, produkty i usługi." - powiedział Jerzy Śledziewski, dyrektor zarządzający Departamentu Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Konferencje organizowane przez WARTĘ, Kredyt Bank oraz Puls Biznesu trwają od września 2010 roku. Zaplanowanych jest 50 spotkań w polskich miastach, skupiających małe i średnie przedsiębiorstwa.

Chęć udziału w spotkaniu można zgłaszać na stronie: www.kapital.pb.pl

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-07

Darmowe OC - kto może na nie liczyć?

Niedawno pojawiły się informacje, że zakłady ubezpieczeniowe proponują bezpłatne ubezpieczenia graniczne dla Ukraińców. Wyjaśniamy na czym polega taka pomoc.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-04-01

WARTA i Kredyt Bank dla przedsiębiorców

WARTA wspólnie z Kredyt Bankiem organizuje konferencję "Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy". Odbędzie się ona dnia 5 kwietnia br w Szczecinie. Udział w spotkaniu dla przedsiębiorców jest bezpłatny.

Czytaj więcej
Komentarze