Strona główna  |  Wiadomości  |  WARTA i Kredyt Bank dla przedsiębiorców

WARTA i Kredyt Bank dla przedsiębiorców

Data publikacji: 2011-04-01
WARTA wspólnie z Kredyt Bankiem organizuje konferencję "Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy". Odbędzie się ona dnia 5 kwietnia br w Szczecinie. Udział w spotkaniu dla przedsiębiorców jest bezpłatny.

W trakcie konferencji eksperci WARTY i Kredyt Banku opowiedzą przedsiębiorcom m.in. o aktualnej sytuacji gospodarczej, produktach i usługach bankowo - ubezpieczeniowych oraz dostępnych rozwiązaniach, które zapewniają bezpieczne zarządzanie firmą.

Przedsiębiorca konsultacja Na konferencji pojawią się również goście specjalni, przedstawiciele m.in. Krajowej Izby Gospodarczej, Krajowego Rejestru Długów oraz Krajowej Izby Biegłych Rewidentów, którzy rozważą kwestie takie, jak: rozwój organiczny a strategia przyspieszonego wzrostu, sposoby na sprawdzenie wiarygodności partnerów w biznesie oraz wyzwania płynące z wyboru alternatywnych form finansowania.

"Dzięki organizacji takich praktycznych spotkań z przedstawicielami firm poznajemy oczekiwania i obawy naszych potencjalnych klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby. To pozwala nam przygotować najlepsze dla nich rozwiązania, produkty i usługi." - powiedział Jerzy Śledziewski, dyrektor zarządzający Departamentu Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Konferencje z cyklu Akademia Przedsiębiorcy organizowane są przez Kredyt Bank, WARTĘ oraz Puls Biznesu od września 2010 roku. W sumie zaplanowanych jest 50 spotkań w polskich miastach skupiających małe i średnie przedsiębiorstwa.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-10-18

Ubezpieczenie nagrobków w 2022 roku: kto je oferuje?

Ubezpieczenia nagrobków już od dłuższego czasu są dostępne w Polsce. Przed kolejnym Dniem Wszystkich Świętych sprawdzamy, jak wygląda oferta takich polis w 2022 r.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-04-12

WARTA i Kredyt Bank - konferencja w Elblągu

Konferencja "Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy" organizowana przez WARTĘ i Kredyt Bank odbędzie się tym razem 13 kwietnia br. w Elblągu. Dla przedsiębiorców udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Czytaj więcej
Komentarze