Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

WARTA i Kredyt Bank dla przedsiębiorców

Data publikacji: 2011-04-01

WARTA wspólnie z Kredyt Bankiem organizuje konferencję "Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy". Odbędzie się ona dnia 5 kwietnia br w Szczecinie. Udział w spotkaniu dla przedsiębiorców jest bezpłatny.

W trakcie konferencji eksperci WARTY i Kredyt Banku opowiedzą przedsiębiorcom m.in. o aktualnej sytuacji gospodarczej, produktach i usługach bankowo - ubezpieczeniowych oraz dostępnych rozwiązaniach, które zapewniają bezpieczne zarządzanie firmą.

Przedsiębiorca konsultacja Na konferencji pojawią się również goście specjalni, przedstawiciele m.in. Krajowej Izby Gospodarczej, Krajowego Rejestru Długów oraz Krajowej Izby Biegłych Rewidentów, którzy rozważą kwestie takie, jak: rozwój organiczny a strategia przyspieszonego wzrostu, sposoby na sprawdzenie wiarygodności partnerów w biznesie oraz wyzwania płynące z wyboru alternatywnych form finansowania.

"Dzięki organizacji takich praktycznych spotkań z przedstawicielami firm poznajemy oczekiwania i obawy naszych potencjalnych klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby. To pozwala nam przygotować najlepsze dla nich rozwiązania, produkty i usługi." - powiedział Jerzy Śledziewski, dyrektor zarządzający Departamentu Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Konferencje z cyklu Akademia Przedsiębiorcy organizowane są przez Kredyt Bank, WARTĘ oraz Puls Biznesu od września 2010 roku. W sumie zaplanowanych jest 50 spotkań w polskich miastach skupiających małe i średnie przedsiębiorstwa.

Tagi:

Komentarze