Strona główna  |  Wiadomości  |  Startuje druga edycja akcji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” Liberty Direct

Startuje druga edycja akcji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” Liberty Direct

Data publikacji: 2010-12-30
Od 1 stycznia 2011 roku rusza kolejna edycja promocji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” Liberty Direct. Program rekomendacji ubezpieczeń OC i AC potrwa do końca marca 2011 roku. Ubezpieczenia Liberty Direct można polecać bez ograniczeń i zyskiwać w związku z tym dowolną liczbę nagród.

Akcja „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” polega na rekomendowaniu polisy komunikacyjnej kolejnej osobie, dzięki czemu polecający otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości od 50 do 100 zł, a osoby które w wyniku polecenia zdecydują się na kupno ubezpieczenia – zniżkę na polisę analogicznej wartości.

Rozmowa z przyjaciółką Z promocji można korzystać przez internet i telefon, podając numer polisy klienta polecającego ubezpieczenia Liberty Direct. Wysokość nagród przyznawanych w promocji jest zależna od rodzaju ubezpieczenia zawartego przez nowego klienta. W przypadku OC – można zyskać 50 zł, natomiast gdy nowy klient zdecyduje się na kupno pakietu OC+AC – 100 zł. Nagrody pieniężne będą przekazywane osobom polecającym firmę przelewem na wskazane konto jeżeli nowy klient zawrze polisę, opłaci ją i nie wypowie w ciągu 30 dni.

„Promocja ‘Poleć sprawdzone ubezpieczenie’ spotkała się bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się ją przedłużyć. Cieszy nas to tym bardziej, że potwierdza wysoki poziom zadowolenia z oferowanych przez nas usług” - komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.

Liberty Direct jest jednym z najprężniej rozwijających się ubezpieczycieli w Polsce, który oferuje polisy przez internet i telefon. Według rankingu dziennika „Rzeczpospolita” ubezpieczyciel ma najlepsze stawki za ubezpieczenie OC dla aut używanych. W przypadku nowych samochodów Liberty Direct znalazło się w rankingu na drugim miejscu. Firma ubezpieczyła już ponad 180 tys. pojazdów.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-23

Wpływ przebiegu pojazdu na cenę OC

Roczny przebieg samochodu z pewnością wpływa na ryzyko ubezpieczeniowe. Wraz ze wzrostem liczby przejeżdżanych kilometrów, zwiększa się prawdopodobieństwo błędu kierowcy lub poważnej awarii samochodu....

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2014-12-02

Zielona karta w Liberty Ubezpieczenia

Wybierając się swoim samochodem poza obszar Unii Europejskiej warto posiadać Zieloną Kartę. Jak to ubezpieczenie działa w przypadku Liberty Ubezpieczenia?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2014-11-30

Liberty Ubezpieczenia (dawniej: Liberty Direct) - ubezpieczenie szyb

Czy ubezpieczenie szyb w Liberty Ubezpieczenia się opłaca? Sprawdź co zyskasz kupując ubezpieczenie szyb w tym towarzystwie.

Czytaj więcej
Komentarze
Liberty Direct
2012-02-15 10:37
-----------------------NOWY--------------KOD--------------------ZNIZKOWY----------------LIBERTY----------DIRECT---------------------------------------------------------------dziewiec-siedem-dzieweic-cztery-siedem-piec-zero-trzy
odpowiedz
suinam
2011-11-20 18:12
Witam Ubezpieczasz samochód w Liberty Direct, powołaj się na ten numer polisy Liberty Direct upoważniający do otrzymania zniżki za ubezpieczenie OC ( 50 zł ) lub OC+AC ( 100 zł ), numer: 2011-100381834. Numer jest najnowszy i obowiązuje na rok 2011/2012. Polecam bo warto, sam skorzystałem i zaoszczędziłem. Mario
odpowiedz