Strona główna  |  Wiadomości  |  Raport Hestii z ataku zimy

Raport Hestii z ataku zimy

Data publikacji: 2010-12-03
Raport zimowy likwidatorów Hestii sporządzony dnia 2 grudnia 2010 roku przedstawia liczbę 1500 szkód komunikacyjnych zgłoszonych we wtorek i środę do ubezpieczyciela.

Śnieżyca w mieście "To o 35 proc. więcej szkód niż w tym samym okresie w zeszłym tygodniu" – mówi Filip Nerc, zastępca dyrektora Biura Likwidacji Szkód. "Wzrost liczby szkód rozpoczął się we wtorek, 30 listopada br. Na razie trudno oszacować, na ile tendencja wzrostowa będzie trwała. Wszystko zależy od sytuacji pogodowej".

Najczęstszymi szkodami komunikacyjnymi są niewielkie stłuczki – najechanie na tył pojazdu lub przeszkodę stałą (np. słupek, barierkę). Według ekspertów z Biura Likwidacji Szkód Ergo Hestii najwięcej zgłoszeń wpłynęło z następujących województw: mazowieckiego, łódzkiego i wielkopolskiego. Tam również zanotowano największą liczbę interwencji w ramach ubezpieczenia assistance.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-31

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi - co warto wiedzieć?

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi jest niezbędną czynnością. Wyjaśniamy, jak należy ją wykonać w prawidłowy sposób.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-09-20

Hestia Podróże - ubezpieczenie turystyczne ERGO Hestia

ERGO Hestia wie, że bezpieczeństwo jest ważne zarówno dla rodziny wybierającej się na słoneczny tydzień nad Morze Śródziemne, jak i dla podróżników planujących zdobycie Mont Blanc. Trzy warianty...

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-17

Ubezpieczenie mieszkania i domu ERGO Hestia

Własne mieszkanie to marzenie wielu Polaków. Jeżeli już je masz, zadbaj o jego ochronę. Ubezpieczenie mieszkania w ERGO Hestii, dostępne w trzech wariantach różniących się zakresem ochrony, pozwoli...

Czytaj więcej
Komentarze