Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Nowa promocja przy zakupie ubezpieczeń OC i AC w Link4

Data publikacji: 2011-01-03

Lider ubezpieczeń direct w Polsce wystartował z nową promocją przy zakupie pakietu ubezpieczeń OC i AC w Link4. Nowi klienci będą mogli otrzymać zniżkę w wysokości ceny okresowego badania technicznego auta. To pierwsza tego typu oferta na polskim rynku.

Promocja skierowana jest do nowych klientów zawierających z Link4 polisę pakietowego ubezpieczenia OC+AC. Zniżka może wynieść od 100 do 164 złotych zgodnie z ustawowymi stawkami za badanie techniczne.

Zniżka składki „Zdajemy sobie sprawę z wysokości kosztów eksploatacji aut ponoszonych przez kierowców. Naszą nową ofertą chcemy te koszty choć trochę zrekompensować. Zależy nam bowiem na tym, aby auta, które ubezpieczamy, były sprawne. A potwierdzeniem sprawności i bezpieczeństwa pojazdu dla jego pasażerów i pozostałych uczestników ruchu jest pozytywne przejście badania technicznego przez samochód” – mówi Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu i członek Zarządu Link4.

Oferta promocyjna obejmuje obniżenie składki ubezpieczenia Link4 o jednorazowy koszt podstawowego okresowego badania technicznego pojazdu. Kwota zniżki jest odejmowana od składki rocznej, a w przypadku składki płatnej w ratach kwota rabatu zostaje rozłożona proporcjonalnie na każdą z rat składki.

Czas trwania promocji: od 30 grudnia 2010 roku do 6 lutego 2011 roku.

Towarzyszy jej kampania reklamowa oraz internecie.

Tagi:

Komentarze

2011-04-13 09:32

wybierz Liberty

Polecam Liberty Direct i mój kod promocyjny 62748738. Numer uprawnia do zniżki jeszcze do końca czerwca 2011. Numer Liberty Direct naprawdę najtaniej Krok 1. Wejdź na stronę www.libertydirect.pl Krok 2. Podczas liczenia składki podaj kod 62748738 Obniży to twoją składkę OC o 50zł. Jeśli kupujesz pakiet OC+AC zaoszczędzisz 100zł Dodatkowo za wyliczenie składki przez internet jest 5% zniżki oraz 5% jeśli zapłacisz kartą kredytową. Krok 3. Ciesz się tańszym ubezpieczeniem