Strona główna  |  Wiadomości  |  Nowa kampania reklamowa AXA

Nowa kampania reklamowa AXA

Data publikacji: 2011-05-05
6 maja br. rozpoczyna się nowa kampania reklamowa pod hasłem "Odkładaj pieniądze z AXA, nie rezygnując z niczego".

Kampania promuje szereg produktów inwestycyjnych pozostających w ofercie AXA i ma charakter sprzedażowy. Firma prezentuje Plany Inwestycyjne AXA zarówno ze składką regularną, jak i ze składką jednorazową, a także fundusze oferowane przez AXA TFI.

Oszczędzanie pieniędzy "Kampania ma za zadanie przełamanie bariery w myśleniu Polaków o inwestowaniu tylko wtedy, kiedy posiada się istotne środki finansowe. AXA będzie zachęcać do skorzystania z produktów finansowych, dzięki którym moŜna oszczędzać nawet niewielkie kwoty i zgromadzić w dłuższym czasie znaczny kapitał" – mówi Agnieszka Chabrzyk, Dyrektor Departamentu Marketingu AXA Polska S.A.
Spot reklamowy ma pokazać potencjalnym klientom zalety spotkania z przedstawicielem AXA, który dostosuje ofertę do indywidualnych wymagań oraz możliwości finansowych klienta.

Ogólnopolska kampania będzie trwała od 6.05 do 30.06.2011 roku i obejmie stacje telewizyjne (Polsat, TVN, Discovery, TVN 24 oraz wybrane kanały tematyczne), radio (Radio ZET, RMF FM, Polskie Radio PR II, TOK FM, radio PIN, stacje z pakietu Drapacz Chmur +), internet (główne portale informacyjne i finansowe) oraz kina (Cinema City oraz Multikino). Nieszablonowe działania ambient obejmują pociągi na trasach między dużymi miastami, windy w warszawskich biurowcach i sieć restauracji Vapiano. Ponadto w planach jest wsparcie sprzedaży w postaci akcji aoutdoorowej, komunikacji w lokalnych rozgłośniach radiowych oraz ambientów w Gdańsku, Krakowie i Łodzi.

Na początku kwietnia w internecie wystartowała kampania silnie wspierająca promocję Planu Inwestycyjnego AXA ze składką jednorazową. Nagrodą dla klientów korzystających z tego produktu są produkty firmy Apple.

Za kreację spotu reklamowego odpowiedzialna jest agencja reklamowa TBWA. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Direction OMD.

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-02-21

AXA przejęta przez firmę UNIQA - jak się zmieni rynek OC?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że ubezpieczeniowy biznes Grupy AXA w Polsce zostanie przejęty przez firmę UNIQA. Jak się zmieni rynek ubezpieczeń w wyniku tej decyzji? Czy średnie ceny ubezpieczenia...

Czytaj więcej
Komentarze