Strona główna  |  Wiadomości  |  Najlepsza likwidacja szkód w kampanii Link4

Najlepsza likwidacja szkód w kampanii Link4

Data aktualizacji: 2013-09-05
Link4 wystartował z nową kampanią wizerunkową, której celem jest promocja wysokiej jakości usług świadczonej przez ubezpieczyciela.

Przekaz kampanii oparty jest o wyniki niezależnego badania dotyczącego satysfakcji konsumentów z procesu likwidacji szkody przez ubezpieczycieli komunikacyjnych. Z badań wynika, że Link4 należy do najchętniej rekomendowanych przez klientów likwidujących szkody z AC spośród 12 analizowanych towarzystw.

Naprawa auta Spot reklamowy ukazuje kierowców godzących się na likwidację szkód. Nie przynosi ona satysfakcji, ale jest traktowana jako standard. Brak zadowolenia powodują wybrakowane samochody, które wyglądają jakby były naprawione, mimo iż brakuje im jakiegoś elementu.

"W naszej najnowszej kampanii wizerunkowej zwracamy uwagę na ten istotny aspekt obsługi klienta przez ubezpieczyciela, którym jest proces likwidacji szkody. To właśnie jakość przebiegu tej procedury bardzo często jest dla klienta czynnikiem decydującym o późniejszym przedłużeniu współpracy z danym towarzystwem. W spocie reklamowym przypominamy jednocześnie wyniki niezależnych badań konsumenckich, z których wynika, że Link4 to najchętniej polecany przez klientów ubezpieczyciel w zakresie likwidacji szkód" – mówi Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu i członek Zarządu Link4 TU S.A.

Kampania została przygotowana przez Grupę66 Oglivy. Spot Link4 wyprodukował Redworks i wyreżyserował Paweł Borowski. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Starcom. Spoty 15 i 30 sekundowe są emitowane w największych stacjach telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN). Kampania jest także wspierana przez akcje promocyjne na stronach popularnych portali internetowych.

Źródło: Link4

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-06-17

Rzeczoznawca samochodowy - kim jest i jak może nam pomóc?

Rzeczoznawca samochodowy to ekspert, który może wspierać kierowcę w sporze z ubezpieczycielem. Nasz artykuł wyjaśnia, kim dokładnie jest taki fachowiec.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-06-22

Tanie AC - ile można zaoszczędzić na składce?

W obecnym czasie kryzysu finansowego wiele osób szuka sposobu na obniżenie kosztów związanych z ubezpieczeniem autocasco. Sprawdzamy, jak bardzo cena AC może spaść dzięki ograniczeniu ochrony.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
Komentarze