Beesafe

Kalkulator ubezpieczeń w Beesafe

Beesafe logo

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku, która należy do grupy Vienna Insurance Group (VIG). Sprzedaje ona przez Internet i telefon ubezpieczenia proponowane przez TU Compensa.

Kalkulator Beesafe pozwala szybko policzyć ceny ubezpieczeń komunikacyjnych. W ofercie Beesafe znajdziesz zarówno standardowe polisy samochodowe (OC, AC, NNW), jak i mniej typowe produkty (assistance akumulatora, ubezpieczenie miejskie i ubezpieczenie Wygodny kierowca).

Spis treści:

 1. Kalkulator OC Beesafe
 2. Nagrody za punkty Beesafe
 3. Kontakt Beesafe
 4. Zgłoszenie szkody w Beesafe
 5. Wypowiedzenie OC w Beesafe
 6. Rezygnacja z OC w Beesafe
 7. Ubezpieczenie samochodu w Beesafe

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń ubea 

Kalkulator OC Beesafe

Beesafe kieruje swoją ofertę do tych kierowców, dla których Internet jest naturalnym środowiskiem działania. Aby wyliczyć wstępną składkę na szybkim kalkulatorze OC AC tej marki, wystarczy podać jedynie numer rejestracyjny auta oraz datę urodzenia właściciela samochodu.

Pamiętaj jednak, że kalkulator Beesafe zaproponuje Ci tylko ubezpieczenia komunikacyjne od Compensy. Jeśli chcesz porównać tę propozycję z innymi ofertami, skorzystaj z porównywarki Ubea.pl.

Zajrzyj tutaj, jeśli chcesz poznać dokładniej zalety i wady kalkulatora Beesafe

Nagrody za punkty Beesafe

Kupując ubezpieczenie w Beesafe, otrzymujesz punkty, które możesz następnie wymieniać na usługi i produkty firm biorących udział w promocji (m.in. Allegro, Costa Coffe, Empik).

Jak zdobywać punkty w Beesafe? Otrzymasz je za:

 • zakup lub odnowienie OC, AC, NNW, AC Mini w Beesafe,
 • zakup dodatków ubezpieczeniowych (np. ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie ochrony prawnej czy ubezpieczenie miejskie),
 • bezszkodową jazdę w trakcie trwania ubezpieczenia,
 • punkty niespodzianki.

Pamiętaj jednak, że w Beesafe znajdziesz propozycje OC i AC od tylko jednego ubezpieczyciela. Jest bardzo możliwe, że inne towarzystwo ubezpieczeniowe zaproponuje Ci tańszą polisę. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel. Zanim więc skusisz się nagrodami w Beesafe, sprawdź na kalkulatorze OC, czy bardziej opłacalnym wyjściem nie jest zakup OC w innej firmie.

Kontakt Beesafe

Beesafe Sp. z o.o.
Vienna Insurance Group
Al. Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

Na stronie Beesafe jest dostępny formularz kontaktowy, przy pomocy którego można w łatwy sposób zgłosić szkodę.

Zgłoś szkodę do Beesafe >

Sposoby kontaktu z Beesafe w innych sprawach >

Media społecznościowe:

Zgłoszenie szkody w Beesafe

Na stronie Beesafe jest dostępny formularz kontaktowy, przy pomocy którego można w łatwy sposób zgłosić szkodę.

Zgłoś szkodę do Beesafe >

W przyszłości Beesafe planuje wprowadzić pełną obsługę zdalną szkody opartą o wykorzystanie sztucznej inteligencji.

Co ważne, w przypadku szkody całkowitej możesz wybrać uproszczony model likwidacji. Otrzymasz wtedy odszkodowanie równe 100% wartości auta sprzed wypadku. Sprzedażą wraku zajmą się natomiast partnerzy ubezpieczyciela.

Jeżeli w trakcie likwidacji szkody okaże się, że Beesafe potrzebuje więcej informacji, prześle do Ciebie wiadomość mailową. W odpowiedzi wyślij skany niezbędnych dokumentów.

Wypowiedzenie OC w Beesafe

Na stronie Beesafe jest dostępny formularz kontaktowy, przy pomocy którego można w łatwy sposób wypowiedzieć umowę.

Wypowiedz umowę w Beesafe >

Rezygnacja z OC w Beesafe

Jeżeli kupujesz auto od osoby, która kupiła ubezpieczenie OC w Beesafe, polisa przejdzie automatycznie na Ciebie. Możesz więc z niej swobodnie korzystać do końca okresu jej obowiązywania. Pamiętaj jednak, że w przypadku zmiany właściciela ubezpieczyciel może zrobić rekalkulację składki, a także że OC poprzedniego właściciela nie przedłuży się automatycznie na kolejny rok.

Jako nowy właściciel masz też jednak możliwość wypowiedzenia dotychczasowego OC w dowolnym momencie. W Beesafe najprościej zrobić to, wysyłając rezygnację poprzez specjalny formularz. Jeśli zdecydujesz się wypowiedzieć OC w Beesafe, skorzystaj z kalkulatora OC AC Ubea.pl, aby znaleźć nową polisę i nie narazić się na karę za brak ubezpieczenia.

Ubezpieczenie samochodu w Beesafe

Ubezpieczenie OC w Beesafe

Kalkulator Beesafe umożliwia szybkie wyliczenie składki obowiązkowego ubezpieczenia OC dla Twojego auta. Pamiętaj, że zakres ochrony tej polisy jest ustalany prawnie, więc bez obaw możesz wybierać najtańsze OC.

Ubezpieczenie AC w Beesafe

Ubezpieczenie AC zapewni Ci wypłatę odszkodowania w razie uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży Twojego auta. W Beesafe dostępne są następujące opcje tej polisy:

 • mini AC – chroni w przypadku kradzieży oraz zniszczenia auta w wyniku działania żywiołów,
 • AC z likwidacją szkody w jednym z warsztatów partnerskich,
 • AC z likwidacją szkody w ASO.

Możesz więc dobrać zakres polisy do swoich potrzeb.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażera w Beesafe

Polisy komunikacyjne zabezpieczą nie tylko samo auto. Ubezpieczenie NNW od Beesafe zapewni świadczenie, kiedy kierowca lub pasażer doznają uszczerbku na zdrowiu lub zginą na skutek wypadku komunikacyjnego.

Ubezpieczenie Assistance w Beesafe

Coraz więcej Polaków korzysta już z pomocy gwarantowanej przez assistance. Beesafe proponuje następujące warianty tej polisy:

1. Asssistance Standard

 • pomoc w razie wypadku lub awarii,
 • naprawa samochodu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie auta przez 200 km,
 • pokrycie kosztów (jedna opcja do wyboru):
  • kontynuowania podróży,
  • 2 noclegów,
  • wynajęcia pojazdu zastępczego do 7 dni.

2. Assisstance Premium

 • pomoc w razie wypadku lub awarii,
 • naprawa samochodu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie auta przez 1000 km,
 • pokrycie kosztów (jedna opcja do wyboru):
  • kontynuowania podróży,
  • 4 noclegów,
  • wynajęcia pojazdu zastępczego do 14 dni.

Zielona Karta w Beesafe

Zielona Karta jest niezbędna w przypadku wyjazdu do niektórych europejskich państw. Compensa oferuje ją za darmo do ubezpieczenia OC. Kupując polisę za pośrednictwem Beesafe, również masz więc prawo do gratisowej Zielonej Karty. Wystarczy że przed podróżą zgłosisz ubezpieczycielowi chęć otrzymania takiego dokumentu.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w Beesafe

Beesafe nie należy do ogólnopolskiego systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód (BLS).

Swoim klientom Beesafe oferuje jednak własne rozwiązanie oparte o ideę BLS. Otrzymasz do niego dostęp, jeśli wybierzesz pakiet ubezpieczeń Bee Hybrid lub Bee Turbo. Jak działa Bezpośrednia Likwidacja Szkód w Beesafe?

 • jeśli inny kierowca uszkodzi Twoje auto, możesz zgłosić szkodę do swojego ubezpieczyciela;
 • Beesafe wypłaci Ci odszkodowanie i zajmie się samodzielnie dochodzeniem jego zwrotu od ubezpieczyciela sprawcy;
 • dodatkowo w ramach BLS Beesafe pokryje koszty holowania, parkowania pojazdu, dodatkowych badań technicznych oraz wynajmu samochodu zastępczego do sumy 25 000 zł.

Ubezpieczenie szyb w Beesafe

Przejeżdżasz często po szutrowych drogach lub blisko placu budowy? Wyposaż się dodatkowo w ubezpieczenie szyb w Beesafe, które pokryje koszt jej wymiany lub naprawy w razie uszkodzenia. Co ważne, skorzystanie z ubezpieczenia szyb nie sprawi, że stracisz zniżki za bezszkodową jazdę w Beesafe.

Ubezpieczenie bagażu w Beesafe

W samochodzie często przewozi się dość cenne rzeczy, które warto dodatkowo ubezpieczyć. Polisa proponowana przez Beesafe zapewni Ci odszkodowanie, jeśli Twój bagaż zostanie zniszczony lub uszkodzony na skutek:

 • zderzenia,
 • pożaru,
 • zatopienia.

Ubezpieczenie zadziała także wtedy, kiedy stracisz rzeczy na skutek kradzieży.

Sprawdź również, czy warto kupować ubezpieczenie bagażu do polisy turystycznej

Ubezpieczenie sprzętu sportowego w Beesafe

Jesteś zapalonym sportowcem? Twój sprzęt sportowy jest dla Ciebie na pewno bardzo cenny. Nie dopuść, byś w wyniku wypadku samochodowego stracił swoje wymarzone narty lub rakietę tenisową.

W ramach ubezpieczenia sprzętu sportowego w Beesafe otrzymasz do 5000 zł rekompensaty za utracony ekwipunek, jeśli zniszczeniu ulegnie sprzęt sportowy przewożony w bagażniku,. Co ważne, Beesafe nie zabezpiecza elektronicznego sprzętu sportowego (np. liczników, trackerów).

Ubezpieczenie ochrony prawnej w Beesafe

Posiadanie i użytkowanie samochodu może Cię niestety narazić na problemy natury prawnej. Na szczęście Beesafe proponuje ubezpieczenie ochrony prawnej, które pokryje koszty związane ze sprawami sądowymi czy poręczenia majątkowego.

Ubezpieczenie miejskie w Beesafe

Ubezpieczenie miejskie to propozycja od Beesafe dla kierowców, którzy poruszając się po mieście, korzystają także z roweru lub urządzeń transportu osobistego (UTO), takich jak hulajnogi, deskorolki czy segwaye. Na ubezpieczenie miejskie składają się polisy NNW oraz OC w życiu prywatnym.

Co ważne, ubezpieczenie miejskie jest skierowane zarówno do osób posiadających takie pojazdy na własność, jak i tych korzystających z wypożyczalni.

Ubezpieczenie Powrót do zdrowia w Beesafe

Niestety, wypadki komunikacyjne wiążą się nie tylko z uszkodzeniami auta, lecz również uszczerbkami na ciele kierowcy i pasażerów. Ubezpieczenie Powrót do zdrowia od Beesafe zadba o organizację niezbędnych usług medycznych po zdarzeniu.

Ubezpieczenie Wygodny kierowca w Beesafe

Nie masz głowy lub czasu, aby zajmować się naprawami auta, wymianą kół czy przeglądami? Zostaw to Beesafe. Ubezpieczenie Wygodny kierowca zapewni Ci organizację usług związanych z dbaniem o stan Twojego auta.

Beesafe proponuje te usługi w modelu door-to-door. Oznacza to, że przedstawiciel marki odbierze od Ciebie auto, zorganizuje konkretne świadczenie, a potem odstawi pojazd pod drzwi. Pamiętaj jednak, że Beesafe zapewnia tylko organizację usługi. Jej koszt ponosi właściciel auta.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń ubea