pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

opinie o link4

2014-06-27 21:22

rozczarowany

wiec i mnie sięgneła wielka ręka oszustów z link 4 . Miesiąc temu piany 19 latek skasował mi samochód przed posesją ale na moje nieszczęście auto uderzyło tez w plot . O ile szkoda na samochodzie została uznana za całkowitą i zostało mi wypłacone odszkodowanie tak szkoda na mieniu to totalna kpina. Pan niezależny rzeczoznawca opisał wszystko dokładnie ze słupek murowany z cegły został oderwany od podłoża oraz ze została uszkodzona furtka i kilka innych elementów. Mineły dwa tygodnie i dotarł kosztorys i kpina totalna . w kosztorysie nie ma mowy o furtce ani o tym że słupek nadaje się do wyburzenia i postawienia na nowo . Mamy tylko wytynkować słupek tynkiem mineralnym a na słupku mamy tynk żywiczny a już o malowaniu nie ma mowy choć część słupka która jest wymalowana bo jest tam tynk mineralny ma pozostać biała. Cały kosztorys opiewa na całe 500 zł. a obecnie kosztorysant z uprawnieniami budowlanymi prace wstępnie wycenił na 4800zł . A a nie odpuszczę choć miało by się to skończyć sądem.

2014-06-29 21:34

fart

Każda firma directowa to syf dzwonisz nie wiadomo do kogo rozmawiasz z kimś kto nie zna twojej sprawy , chcąc coś załatwić musisz prosić straszyć co i tak na nich nie robi wrażenia twierdzą że trzy dni na oględziny od zgłoszenia czekałem na dodatek 10 dni i jeszcze likwidator dał mi do zrozumienia że zawracam mu d......e bo on opisał cały zakres uszkodzeń to że wartość mojego pojazdu jest zaniżona to już nie jego wina, bo to robił kto inny. I teraz znowu męka trzeba się szarpać kasa nie wypłacona oferenta już wysyłają po mój samochód nikt mnie nie pytał czy chcę czy też nie

2014-07-04 21:05

Anna

To jakaś porażka ta firma,wypełniłam sobie orientacyjną ankietę,a oni żądają ode mnie I raty...podają mi numer'' MOJEJ'' polisy i twiewrdzą, że tyle i tyle mam im przesłać...

2014-08-18 15:46

OSZUKANY

Oświadczam że Firma Link 4 to złodzieje i wg średniowiecznego prawa złodziejom obcinano ręce, Tak tez należy postąpić z każdym agentem Link4. Mimo wielokrotnego zgłaszania sprzedaży auta i licznych telefonów wystawia się kolejna polisę i wyłudza pieniądze. ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE

2014-08-19 08:09

Adwokat

Polityką link-4 jest bazowanie na odmowach wypłacania świadczeń. Ile osób wystąpi do sądu? o 30 czy 50? więc i tak się opłaca. Ponadto proponują ugody i się z nich wycofują, dają niekompletne dokumenty do sądu na zasadzie co im pasuje, wynajmują detektywów, nie odbierają poczty, albo odbierają i kłamiąże nie maja. Najlepiej oddawać auta odrazu do serwisu autoryzowanego i do naprawy bezgotówkowej i niech dany serwis bije się o kasę z link-4.

2014-08-19 08:09

Ekspert Link4

Fakt sprzedaży pojazdu po zmianie przepsiów (od dnia 11 lutego 2012 r.) należy zgłosić pisemnie.

2014-08-20 12:54

poszkodowany

Masakra przeciąganie sprawy ile sie da, za kazdym razem inna odpowiedz nawet eksperta, który obiecuje ze pieniadze są wysłane, a potem okazuje się, że jednak nie. Taka firma powinna mieć zabroniona jakokolwiek działalnośc, bo chcą się dorobić na krzywdzie ludzkiej, a to juz nie jest ok. Wspólczuje ludziom, ktorzy tam pracują i muszą ściemniać innym, bo tak zarabiaja na swój chleb, jednak bezduszność nie granic....

2014-08-21 11:20

Adrian Ł

Witajcie, Też odradzam wszystkim link4 - próbują naciągnąć klientów na wszystko, a potem umywają ręce. Agent, który ze mną zawierał umowę OC+AC przez telefon (pan Kamil Niewęgłowski) wprowadził mnie w błąd, nie informując o amortyzacji części i kilku innych drobiazgach. Wtedy niestety nie miałem takiej wiedzy o ubezpieczeniach aut, co teraz (mądry Polak po szkodzie)... Wszystko wyszło na jaw dopiero, gdy otrzymałem polisę do domu. Okazało się, że dziwnym trafem nagle amortyzacja części jest zniesiona tylko w wypadku kradzieży (a miało jej nie być również w wypadku szkód). Poprosiłem link4 o odsłuchanie rozmów celem sprawdzenia zgodności informacji na polisie. Oczywiście zero odzewu. Po kilku dniach zadzwoniłem, sprawdzili i oczywiście okazało się, że wszystko jest na ich korzyść. Bez namysłu skorzystałem z prawa do odstąpienia od umowy i już od dwóch dni cieszę się UCZCIWĄ (nieco droższą) polisą u innego ubezpieczyciela. Naciągacze z link4 bazują na niewiedzy klientów. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z LINK4!

2014-08-22 20:32

byłyKlient

Polisa była o 200 zł droższa od polisy w innej ubezpieczalni przy 60% zniżek. Gdy wypowiedziałam umowę, konsultant powiedział że "wypowiedzenie doszło po terminie". Nie ma że po terminie liczy się DATA STEMPLA POCZTOWEGO (wystarczy 1 dzień przed zakończeniem polisy). Najlepiej wysyłać wypowiedzenia poleconym tak aby był dowód wysłania. Naciągacze!!!!

2014-08-24 10:31

Ekspert Link4

Zmiany w wypowiadaniu polis, a więc że liczy się data stepmla pocztowego, wprowadziła dopiero nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Wcześniej aby wypowiedzieć ubezpieczenie samochodowe OC, właściciel pojazdu musiał doręczyć wypowiedzenie ubezpieczycielowi nie później niż na 1 dzień przed upływem dwunastomiesięcznego okresu ubezpieczenia. Mówiąc krótko, liczył się moment, gdy ubezpieczyciel otrzymał wypowiedzenie do zapoznania się. Obecnie wystarczy nadać nie później niż na 1 dzień przed upływem okresu 12 miesięcy oświadczenie o rezygnacji z kolejnej umowy listem poleconym w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego (ważne: tylko Poczta Polska).

2014-09-10 20:02

pacio

złodzieje i koniec 16 zł za wypowiedzenie umowy masakra !!!!!!!!!!!!!!!!

2014-09-17 12:33

Quixotic

bardzo długo czeka się na zwrot niewykorzystanej składki, po 40 dniach od sprzedaży samochodu monitowałem i nie uzyskałem odpowiedzi kiedy dostanę zwrot. Przyjemni tylko do momentu podpisania polisy. Tutaj kontakt bezproblemowy.

2014-09-25 20:36

maniuś

już zdycha ta firemka na szczęście

2014-09-19 12:01

prawnik

Proszę zrobić reportaż o LINK 4 w telewizji publicznej. Wypowiadajcie umowy tylko na PIŚMIE !!! i tylko pocztą polską poleconym!!! Liczy się data stempla pocztowego wg nowej ustawy ! Nie mogą wam nic zrobić!!!! W razie problemów z wypowiedzeniem kierować sprawę odrazu do prokuratury. Nie bawić się w telefony itd.

2014-09-25 20:39

maniuś

w TVN TURBO był program jak pięknie likwiduje szkody LInk4 a tu w całym kraju nagle wszyscy narzekają że to oszuści,naciągacze i w ogóle gó.no. no i to prawda! NIE UBEZPIECZAJCIE NIC W LINK 4 SZKODA ŻYCIA I ZDROWIA

2014-09-19 12:05

prawnik

To co tu czytam na forum to katastrofa.!!! Czemu jeszcze ten proceder oszukiwania ludzi trwa? Chronią nas standardy europejskie oraz nowe przepisy o wypowiedzeniu umowy. W razie problemów z LINK 4 kierować sprawy niezwłocznie do sądów.

2014-09-19 12:17

prawnik

Z przepisów ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych wynika ogólnikowo, że wypowiedzenie dotychczasowej polisy OC powinno nastąpić na piśmie. Ustawodawca nie przewidział jednak rygoru nieważności na wypadek niezachowania tej formy. Zatem oświadczenie wysłane faksem lub pocztą elektroniczną do zakładu ubezpieczeń należy również uznać za skutecznie złożone, mimo że nie stanowi zwykłej formy pisemnej. Nie można zatem przyjmować, że tego rodzaju niepisane formy wypowiedzenia umowy ubezpieczenia są pozbawione skutków prawnych, co nierzadko sugerują ubezpieczyciele.

2014-09-19 12:20

prawnik

Prawidłowe wypowiedzenie UMOWY !!! Klasyczny błąd przy próbie zmiany towarzystwa ubezpieczeń udzielającego ochrony w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych to zbyt późne poinformowanie dotychczasowego ubezpieczyciela o braku woli kontynuowania (odnowienia) umowy. Takie oświadczenie należy złożyć nie później niż na 1 dzień przed upływem okresu ubezpieczenia. Jeśli zatem okres ubezpieczenia wskazany na polisie kończy się np. 8 października 2014 r., to wypowiedzenie powinno dotrzeć do ubezpieczyciela lub przynajmniej być nadane listownie w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy Prawo pocztowe w dniu 7 października 2014 r., a nie - jak to niestety często ma miejsce w praktyce - w ostatnim dniu "ważności" polisy, czyli 8 października 2014 r. Chodzi jednak tylko o operatora pocztowego obowiązanego do świadczenia usług powszechnych, czyli Pocztę Polską.

2014-09-19 12:22

PRAWNIK

UWAGA !!! Podobnie jak na drodze, również w tej materii kierowcy powinni przestrzegać zasady ograniczonego zaufania - dotyczy to zarówno infolinii zakładów ubezpieczeń, jak i porad niektórych agentów ubezpieczeniowych, którzy w przeciwieństwie do brokerów ubezpieczeniowych w zasadzie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności wobec klienta.

2014-09-19 12:27

prawnik

Brak nowej polisy po sprzedaży Przepisy ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych w swej pierwotnej postaci przewidywały niemal w każdym przypadku odnawialność ochrony ubezpieczeniowej na okres kolejnych 12 miesięcy, chyba że doszło prawidłowo do jej wypowiedzenia. Ta obliczona na ochronę innych uczestników ruchu, ale też samych ubezpieczających (chroniąc ich prywatne majątki) zasada doznała jednak dość istotnego ograniczenia z uwagi na zbyt częste przypadki podwójnego ubezpieczenia. W świetle aktualnych rozwiązań nie dochodzi do automatycznego odnowienia się na kolejny rok umowy, która "przeszła" na nabywcę pojazdu. W dalszym ciągu obowiązuje jednak zasada przejścia praw i obowiązków z zawartej umowy ubezpieczenia na kolejnego właściciela pojazdu. Może on teraz wypowiedzieć polisę w dowolnym czasie pozostałego mu okresu ubezpieczenia (kiedyś miał na to jedynie 30 dni), choć wcale nie musi tego robić. W przypadku kontynuowania do końca okresu ubezpieczenia przejętej polisy należy się zaopatrzyć w nowe ubezpieczenie najpóźniej w ostatnim dniu okresu upływającej ochrony ubezpieczeniowej.

2014-10-08 21:54

m

Nie polecam! A wręcz stanowczo odradzam!

2014-10-08 22:03

M

W sierpniu tego roku zadzwoniłam do Link4 aby sprawdzic cenę ubezpieczenia OC Podałam wszystkie dane i to był błąd :( Cena polisy była bardzo atrakcyjna ale po Przeczytaniu negatywnych opini nie zdecydowałam sie Konsultant powiedział, abym napisała na kartce rezygnacje z zawarcia polisy z własnoręcznym podpisem, zrobic zdjecie i wysłać mailem Tak tez zrobiłam Po kilku dniach przysłali maila ze moja polisa jest gotowa, odpowiedziałam im ze nie decyduje sie na polise OC i jeszcze raz wysłałam im moja pisemna rezygnacje z zawarcia umowy Miesiąc pozniej czyli we wrzesniu 2014 dostałam mail ze dziękują za opłacenie składki w wysokości 0.00zl i ze wyślą certyfikat poczta Natychmiast odpisalam ze nie chce żadnej polisy, ale oczywiscie zero odpowiedzi i przysłali mi Poczta certyfikat OC ubezpoecznie ważne do 15.07.2015r Noz cholera jasna! Skladka zero złotych Dziękują za zaufanie i zawarcie polisy!! I co ja mam teraz zrobic? Boje sie ze za rok mi automatycznie przedłuża i wystawia polise na kilkaset złotych

2014-10-17 15:29

UBEZP

Ludzie nie tracić czasu na telefony z link4 gdy po latach straszą Was windykacją !!!!! Z link 4 rozmawia się tylko przez sąd !!!!! Rozmowa telefoniczna jest NICZYM !!!!