pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

opinie o link4

2013-01-14 18:57

Andrzej

Panie Ekspercie, dzisiaj mija już 92 dzień i w dalszym ciągu nie otrzymałem wypłaty kwoty bezspornej . Czy ustawowe maksymalne 90dni na wypłatę odszkodowania Was nie obowiązuje ? Powiem szczerze, że strasznie mnie już irytuje ta sytuacja . Napisał Pan,że przelew został skierowany do realizacji, co to oznacza bo chyba nie to,że przelaliście pieniądze na moje konto?przecież gdyby przelew został zrobiony w czwartek, to pieniądze na koncie powinny być już dawno zaksięgowane...Żałuję tylko,że tak późno zgłosiłem sprawę do Komisji Nadzoru Finansowego

2013-01-16 11:32

Ekspert Link4

Witaj Andrzeju ponownie. Dziękuję za informacje i oczekiwanie na odpowiedź. Z informacji jakie otrzymałem w sprawie Twojej sprawy z działu księgowości naszej firmy, przelew odszkodowania dla Ciebie został wykonany w ubiegłym tygodniu. Biorąc pod uwagę szybkość przekazywania należności między bankami sądzę iż, pieniądze powinny być już na Twoim koncie. Pozdrawiam i w razie problemów zapraszam do zadawania pytań.

2013-02-01 12:04

Oszukany

Sczerze oradzam wszystkim jaką kolwiek wspópracę z ta firmą. Oni są nastawieni tylko na ściągenie pieniedzy z ludzi. Kupiłem samochód z ich polisą OC i po kontakcie z infolinią wypowiedziałem umowę drogą elektroniczną, załączając skan umowy i polisy poprzedniego własciciela. Nadmienię że taka formę zalecił konsultant z infolinii. Po miesiącu przysłali mi pismo, w którym napsali iż w związku z tym że nie wypowiedziałm polisy to muszę się z nimi skontaktować w celu przeliczenia składki, bo w innym przypadku polisa nie będzie mogła być kontynuowana automatycznie w kolejnym roku. Po tym piśmie szlak mnie trafił i od razu zadzwonilem na tą infolinię. Pani konsultantka jak nakręcona powtrzala cały czas to samo, że nie złożyłem własnoręcznego podpisu na wypowiedzeniu. Następnego dnia napisałem do nich pismo w którym dokładnie opisałem calą sytuację i poprosiłem o kontakt zwrotny z ich strony. Do dnia dzisiejszego nikt się ze mną nie skontaktował, oprócz firmy windykacyjnej, która ma ze mnie sciągnąć zaległy dług. Ja z ich polisy nie korzystałem, bo zawarłem umowe z inną z której usług korzystam od wielu lat. No i co ? Muszę teraz zapłacić frycowe. Poważnie się zastanówcie nad zawieraniem jakiś umów z tą firmą. Serdecznie odradzam.

2013-02-01 13:43

Ekspert Link4

Witaj /Oszukany/. Dziękuję za wpis i poruszenie sprawy związanej z Link4. Mam do Ciebie ogromną prośbę abyś skontaktował się ze mną poprzez blog firmowy Link4, zakładka Kontakt. Podaj proszę numer polisy lub numer rejestracyjny samochodu z poruszonej przez Ciebie kwestii. Postaram się wyjaśnić sprawę i pomóc. Po sprawdzeniu faktów wrócę tu na forum z wyjaśnieniami dla Ciebie. Pozdrawiam i czekam na kontakt z Twojej strony.

2013-02-07 19:44

Stefan

Nie martw się stary. Mi wczoraj wielki agent sprzedał polisę oc i ac w link4. Chcieliśmy w innej firmie ale gość namówił moją kobietę na Link bo taniej. Jak przyszedłem do domu to dopiero okazało się, że z ac wypadkowego to jeżeli już, to dostaniemy symboliczną kwotę. Myślę, że to pierwszy i ostatni raz. Reszt nie będę pisał bo agent to zwykły naciągacz. Wypisuje bzdury na polisach, nie pyta zainteresowanego tylko wpisuje co mu się podoba. Nie wiem czy można wypowiedzieć AC ale chętnie to zrobię. Uważajcie na agentów bo oni tylko chcą coś sprzedać, obojętnie co. Schody są po szkodzie.

2013-02-08 14:34

Ekspert Link4

Witaj Stefan. Dziękuję za kontakt ze mną na blogu firmowym Link4 i opisanie szczegółowo sytuacji. Wszystkie takie sygnały traktujemy poważnie i z należytą starannością. Dodam że, ktoś z firmy skontaktuje się z Tobą aby udzielić informacji o które pytasz. Pozdrawiam i zapraszam innych do zadawania pytań.

2013-02-25 22:18

M.Z.

Omijać Link4 szerokim łukiem !! OD ponad trzech lat z nimi walczę, swoją historię mam zamiar opisać szczegółowo i wrzucić na każde forum jakie tylko się da. Trochę do opisywania jest jak skończę wrzucę tu linka. To najgorsza znana mi ubezpieczalnia!

2013-02-26 12:05

Ekspert Link4

Witaj M.Z. Dziękuję za wpis dotyczący ubezpieczyciela. Chciałbym wyjaśnić Twoją sprawę. Proszę Cię skontaktuj się ze mną poprzez blog Link4/ zakładka kontakt. Opisz sprawę szczegółowo i podaj numer polisy/szkody. Po sprawdzeniu faktów leżących po naszej stronie wrócę tu na forum z wyjaśnieniami dla Ciebie. Pozdrawiam i oczekuję na kontakt z Twojej strony.

2013-03-04 12:19

lolo

Mam bardzo negatywna opinię na temat tej ubezpieczalni, Obecnie płacę OC z pełnym pakietem asistance 437 zł na rok a oni mi zaproponowali goły pakiet " EKONOMICZNY!!!!" za 589 HAHAHAHAHAHAHa....... KPINA

2013-03-04 15:09

Ekspert Link4

Witaj /lolo/. Dzięki za informacje dotyczące oferty skierowanej do Ciebie. Mam wielką prośbę, skontaktuj się ze mną poprzez blog firmowy Link4 / zakładka kontakt. Postaram się aby ktoś z konsultantów zadzwonił do Ciebie i przedstawił satysfakcjonującą ofertę polisy. Napisz proszę tam jak możemy skontaktować się z Tobą (podaj nr tel.). Pozdrawiam i oczekuję na informację z Twojej strony.

2013-03-08 22:12

du-car

Witam.Jestem warsztatowcem.Jeszcze nigdy w swojej dwudziestoparoletniej karierze nie spotkałem się z z firmą która ma gdzieś swoich klijentów. Brak jakiejkolwiek reakcji na maile ,telefony na infolinie,Ostrzegam wszystkich warsztatowców przed przyjmowaniem szkód z firmy Link4 jeśliby rozliczenie miałoby nastąpić w formie bezgotówkowej.Samo stworzenie dokumentów trwało bez mała dwa miesiące z powodu braku odpowiedzi na prośbę zweryfikowania kalkulacji warsztatowej.Gdy cierpliwość klijętki czekającej na rozpoczęcie naprawy sięgało zenitu otrzymaliśmy nasz kosztorys.Pomimo rażących błędów weryfikacji (oczywiście działającej na korzyść firmy) zakupiliśmy części i wystawiliśmy dnia 26.11.2012 fakturę zgodną z zatwierdzoną kalkulacją.Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy należnych nam pieniędzy.Sprawa toczy się od dnia 7.09.2012 czyli sześciokrotna wielokrotność ustawowych 30-tu dni na zlikwidowanie szkody. Sprawa najprawdopodobniej zostanie przekazana naszemu prawnikowi .Warsztatowcy!!!!Wystrzegajcie się firmy LINK 4 Ostrzegam również chętnych na zakup polisy w omawianej przez nas firmie.Wyrzucenie pieniędzy w błoto!!!!!!!!!!!!!!

2013-03-15 18:44

Adam

Witam. Jestem klientem Link4.Wykupiłem OC razem z AC.Pech chciał, że spowodowałem kolizję z mojej winy.Na drugi dzień zgłosiłem szkodę(bo to była niedziela) a po dwóch dniach od zgłoszenia był u mnie rzeczoznawca.Na poczatku wszystko ładnie pieknie dostałem telefon z Link4, że rzeczoznawca uznał iż naprawa przekroczy 70% wartości samochodu i ze ma być to szkoda całkowita. Kwota jaką wyliczył rzeczoznawca to zaledwie 22% wartosci samochodu ale nie o kwote mi chodzi tylko o to że mineło 2 miesiące od zgłoszenia kolizji, a Link4 nie ma zamiaru mi wypłacic złotówki. Słyszę tylko tą samą wymówkę, że nie przyjeli odpowiedzialności cywilnej.Wszystkie dokumenty są ale oni nie przyjeli odpowiedzialności cywilnej a mineły już 2 miesiące od zgłoszenia kolizji.Z ciekawości zapytałem w PZU i w HDI ile ma ubezpieczalnia na wypłatę z autocasko od zgłoszenia szkody i powiedziano mi, że jest na to miesiąć, a w Link4 twierdzą że jest inaczej. Nie chcą wypłacić i tyle dla tego proponuję wykorzystać portale internetowe typu Facebook i przestrzec jak najwiekszą rzesze ludzi przed tymi oszustami.

2013-03-19 13:03

Ekspert_Link4

Prosimy o kontakt przez Blog Link4 ( http://www.link4.pl/blog/kontakt ) i podanie szczegółów sprawy (numer polisy, numer szkody), jako że nie możemy na forum ujawniać danych Klienta w związku z koniecznością zachowania tajemnicy ubezpieczeniowej. Dokładnie zbadamy tę sprawę i wrócimy z wyjaśnieniami.

2013-03-22 22:21

BB

Witam, pisze do Państwa w sprawie wyłudzenia ode mnie pieniędzy przez firmę Link 4, wszyscy Państwo wiecie jaki to ma przebieg: kupiłam samochód, wypowiedziałam umowę z Link 4, wysłałam rezygnacje pocztą, Z A PÓŹNO :( z drugiej strony, KTOŚ przytrzymał stempel, aby wyłudzić ode mnie pieniądze, prawie po trzech latach zostałam zmuszona przez spółkę komandytową, której odsprzedano mój RZEKOMY DŁUG do spłaty tak zwanej SUPER OFERTY UMORZENIOWEJ. Czyli kwoty około 650zł!!! Mam zamiar napisać w tej sprawie do rzecznika praw obywatelskich. Luki w prawie pozwalają na wyłudzanie pieniędzy przez firmy ubezpieczeniowe.

2013-03-27 10:38

Ekspert_LINK4

Szanowna Pani. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku Pana Adama - prosimy o kontakt przez Blog LINK4 (http://www.link4.pl/blog/kontakt ) i podanie tam szczegółów sprawy, numeru polisy i kontaktu zwrotnego. Zapewniamy, że dokładnie zbadamy sprawę i wrócimy do Pani z wyjaśnieniami.

2013-04-05 15:02

Andrzej

Witam, właśnie jestem po rozmowie z konsultantem w sprawie ubezpieczenia OC i AC pojazdu w Link 4. Cena jest nad wyraz atrakcyjna, więc postanowiłem sprawdzić opinie na forum. Po przeczytaniu Waszych opinii zaczynam poważnie się nad tym zastanawiać... czy warto? Pozdrawiam i współczuję wszystkim nabitym w butelkę.

2013-11-15 11:24

kibic

Hm poczytaj o innych :). Ja również szukam firmy i powiem szczerze że wybór (na podstawie komentarzy) jest żaden bo każdy oszukuje, każdy zaniża koszta i każdy ma klienta w poważaniu. Dodatkowo wszystkie firmy zawsze szkodę wyceniają niżej niż jest w rzeczywistości dlatego jedna dobra rada - bierz bez amortyzacji (chociaż tutaj nie przytną) i niezależnie w jakiej firmie.

2013-04-11 12:57

Ekspert_LINK4

Panie Andrzeju, Niektóre sprawy związane z ubezpieczeniami są skomplikowane i często wynika to z obowiązującego prawa. W LINK4 staramy się do każdego problemu podchodzić indywidualnie. Jesteśmy też otwarci na komunikację z klientami, dlatego jesteśmy m.in. obecni na forach, FB oraz umożliwiamy klientom kontakt przez nasz Blog firmowy. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty, która wg. wielu niezależnych badań jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

2013-04-18 21:32

wrferqwrw

Wypowiedziałem umowe po zakupie auta w ciągu 30 dni i po pół roku otrzymałem ponaglenie do zapłaty od firmy windykacyjnej za nie zapłaconą składkę. Mam potwierdzenie nadania przesyłki wypowiadającej umowe, dzwoniąc do link4 odwołują sie do art. 28, który mówi właśnie że po zakupie auta powinniśmy wypowiedzieć umowe w ciągu 30 dni. W ogóle tego nie rozumiem, jawna próba oszustwa...

2013-04-19 18:18

daniel

dlaczego link4 zamieszcza na swojej stronie tylko druki wypowiedzenia z art28 ,dla wielu ludzi jest to mylace i potem sa problemy .Po poł roku dostałem wezwanie do zapłaty zaległej składki

2013-04-24 11:10

Ekspert_LINK4

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku Pana Adama i Pana Andrzeja - prosimy o kontakt przez Blog LINK4 (http://www.link4.pl/blog/kontakt ) i podanie tam szczegółów sprawy, numeru polisy i kontaktu zwrotnego. Zapewniamy, że dokładnie zbadamy sprawę i wrócimy do Pana z wyjaśnieniami.

2013-04-18 23:45

jan

oszuści i klamcy!!!! chińskie częsci zamiast odszkodowanie dlugi czas oczekiwania na jakikolwiek kontakt!!!!!!!!!!1

2013-05-11 16:14

Kolejny oszukany

N I E W Y P Ł A C A J Ą O D S Z K O D O W A Ń Mimo Policji, Straży, 10 światków. Wszystko co piszą na swojej stronie poczynajac od tego, ze są liderem to kłamstwo. Mam nadzieję, że udział LINK4 w rynku ubezpieczeń będzie niedługo wynosił 0% O S Z U Ś C I

2013-05-14 14:09

gośka

zakupiwszy pojazd ubezpieczony w link4, złożyłam wniosek o rezygnację z ich usług zmieściłam się w czasie określonym ustawowo od dnia zakupu pojazdu zamieściłam kopię umowy kupna-sprzedaży auta, jasne więc wg. mnie było, że rezygnuję z ich ubezp. jednak dzień przed upływem miesiąca poinformowano mnie,że powołałam się na nieodpowiedni artykuł, jasne było więc, że wysyłając nowy wniosek nie zmieszcze się już w wymaganym czasie rezygnacji obecnie nękana jestem pozwami z firmy windykacyjnej

2013-05-15 10:35

Ekspert_LINK4

Pani Małgorzato, prosimy o kontakt przez Blog LINK4 ( http://www.link4.pl/blog/kontakt ) i podanie szczegółów sprawy (m.in. numeru polisy) wraz z kontaktem do Pani. Dokładnie zbadamy tę sprawę i wrócimy z wyjaśnieniami.

2013-07-07 20:33

Ania

Właśnie mój prawnik składa sprawę w sądzie przeciwko LINK 4. W październiku 2012 roku zostałam poszkodowana w wypadku samochodowym. Sprawca był ubezpieczony w LINK 4. Moje auto oddałam do serwisu. Rzeczoznawca z LINK 4 był wzywany trzykrotnie, bo ciągle nie mógł się dopatrzeć wszystkich szkód. Jako poszkodowana wypożyczyłam bezgotówkowo auto w wypożyczalni- dwa dni po zdarzeniu, a oddałam je w dniu zakończenia naprawy mojego. Po ośmiu miesiącach dostałam wezwanie do zapłaty za wypożyczenie samochodu za połowę okresu naprawy mojego samochodu. W piśmie od LINK 4 sugerowano mi, że specjalnie przedłużyłam naprawę samochodu, że "zaprzeczam zasadom współżycia społecznego" i naciągam firmę ubezpieczeniowa na koszty. W kolejnym piśmie te same schematy myślowe, więc przekazałam sprawę prawnikowi. Modlę się, aby następny facet, który wjedzie w tył mojego auta nie był szczęśliwym posiadaczem polisy w LINK 4.

2013-05-15 10:33

Ekspert LINK4

Pani Małgorzato, prosimy o kontakt przez Blog LINK4 ( http://www.link4.pl/blog/kontakt ) i podanie szczegółów sprawy (m.in. numeru polisy) wraz z kontaktem do Pani. Dokładnie zbadamy tę sprawę i wrócimy do Pani z wyjaśnieniami.