Strona główna  |  Wiadomości  |  Zmiany w Zarządzie PZU TFI i PZU AM

Zmiany w Zarządzie PZU TFI i PZU AM

Data publikacji: 2010-12-24
Dnia 22 grudnia 2010 r. Pan Piotr Góralewski złożył rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu TFI PZU oraz Prezesa Zarządu PZU Asset Management. Pan Piotr Góralewski swoją decyzję umotywował względami osobistymi.

Rady Nadzorcze TFI PZU oraz PZU AM powołały w skład zarządów tych spółek Pana Krzysztofa Wantołę, powierzając mu jednocześnie funkcję Prezesa Zarządu TFI PZU oraz Prezesa Zarządu PZU AM.

Krzysztof Wantoła

Sala obrad w firmie Ukończył Szkołę Główną Planowania i Statystyki w Warszawie (obecnie SGH). Pracował w Metalexporcie, Kancelarii Sejmu, współtworzył Bank Inicjatyw Gospodarczych, w którym pracował do 1993 r., m.in. jako dyrektor Departamentu Rozwoju. Następnie był pełnomocnikiem prezesa zarządu Banku Śląskiego w Biurze Maklerskim tego banku, a potem Przez dwie kadencje był prezesem zarządu Izby Domów Maklerskich. Był członkiem Rady Giełdy i członkiem KPWiG z głosem doradczym. Od 2002 roku związany z Grupą PZU, gdzie był m.in. Dyrektorem Biura Zarządu i Prokurentem w TFI PZU i PZU Asset Management. Pracował także w Krakowskiej Fabryce Armatur.

Źródło: Grupa PZU

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-31

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi - co warto wiedzieć?

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi jest niezbędną czynnością. Wyjaśniamy, jak należy ją wykonać w prawidłowy sposób.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-05-18

Ubezpieczenie turystyczne a covid

Koronawirus towarzyszy nam już od ponad roku. Tak długi czas sprawił, że coraz więcej osób chce podróżować za granicę mimo trwającej pandemii. Czy ubezpieczenie turystyczne zapewni ochronę,...

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2020-10-21

Ubezpieczenie od przepięć – jak chroni dom i mieszkanie?

Trudno sobie obecnie wyobrazić dom bez choćby jednego urządzenia elektrycznego. Tymczasem nawet małe przepięcie może spowodować ich nieodwracalne uszkodzenia. Na szczęście proste i tanie ubezpieczenie...

Czytaj więcej
Komentarze