Strona główna  |  Wiadomości  |  Usługi stomatologiczne w PZU Pomoc S.A.

Usługi stomatologiczne w PZU Pomoc S.A.

Data publikacji: 2011-03-16
PZU Pomoc zawarło umowę z Dent-a-Medical S.A. na włączenie do swojej oferty pakietu usług stomatologicznych, realizowanych w ramach sieci klinik partnerskich Dent-a-Medical. Klienci Klubu PZU Pomoc w Życiu będą mogli korzystać z pakietu stomatologicznego już z początkiem kwietnia 2011 roku.

Współpraca pomiędzy PZU a Dent-a-Medical będzie obejmowała dostarczanie grupie klientów PZU Pomoc dedykowanej oferty usług stomatologicznych. Pacjenci, dzięki umowie, otrzymają opiekę dentystyczną obejmującą serię usług uprzywilejowanych oraz zniżki na wybrane zabiegi dentystyczne.

Dentysta - operacja zęba Wdrażanie pakietu będzie przebiegać stopniowo, rozszerzając zakres klientów PZU. W początkowym etapie planowana jest dystrybucja usług do grupy dwóch milionów Klubowiczów w przeciągu roku. Przewidywany przyrost Klubowiczów w najbliższych latach stanowić będzie bazę klientów na poziomie sześciu milionów.

Pakiet usług stomatologicznych realizowany będzie przez ogólnopolską sieć klinik partnerskich Dent-a-Medical, która liczy obecnie ponad 180 podmiotów. Finalizacja negocjacji z PZU Pomoc S.A. pozwoli również na przyspieszenie rozwoju sieci Dent-a-Medical.

„Wypracowany wspólnie z PZU Pomoc SA model współpracy jest korzystny dla wszystkich zainteresowanych stron. Zarówno dla klientów Klubu PZU Pomoc w życiu, którzy otrzymają dostęp do programu najwyższej jakości kompleksowej opieki dentystycznej na bardzo atrakcyjnych, niespotykanych dotąd warunkach, jak i naszego kontrahenta, który jako pierwszy na rynku obejmie tego typu produktem swoich klientów. Również gabinety stomatologiczne, uzyskają dostęp do ogromnej rzeszy nowych pacjentów i wzmocnią swoją pozycję na lokalnych rynkach” – komentuje Mariusz Andrych, Prezes Zarządu Dent-a-Medical SA. „Współpraca z PZU Pomoc przyspieszy również proces implementacji zakładanej kompleksowej strategii marketingowej dla podmiotów przyłączanych do sieci” – dodaje Prezes Andrych.

Współpraca między PZU Pomoc i Dent-a-Medical S.A. wdraża pierwsze na rynku, wyspecjalizowane rozwiązanie dostarczające pełen zakres opieki stomatologicznej w skali ogólnopolskiej.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-10-18

Ubezpieczenie nagrobków w 2022 roku: kto je oferuje?

Ubezpieczenia nagrobków już od dłuższego czasu są dostępne w Polsce. Przed kolejnym Dniem Wszystkich Świętych sprawdzamy, jak wygląda oferta takich polis w 2022 r.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-05-31

Na które OC i AC rzadko się skarżyliśmy w 2021 roku?

Wiemy, ile skarg do Rzecznika Finansowego na OC i AC dotyczyło poszczególnych firm. Warto porównać te nowe wyniki z udziałem rynkowym ubezpieczycieli.

Czytaj więcej
Komentarze