Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenie mieszkania w mBank 15% taniej

Ubezpieczenie mieszkania w mBank 15% taniej

Data publikacji: 2011-07-21
mBank przygotował specjalną promocję na ubezpieczenie mieszkania w czasie wakacji. Polisę Mieszkanie 24h zawieraną na miesiąc klienci ubezpieczyciela mogą teraz nabyć 15% taniej.

Badanie Instytutu Homo Homini pokazuje, że w tym toku ok. 40% Polaków wyjedzie na wakacje i zostawi swoje mieszkania bez opieki. Jednocześnie statystyki policyjne wskazują na wzrastającą liczbę włamań - w roku 2009 było ich 135 tys., rok później - 140 tys. Z badań Monitora Ubezpieczeniowego GfK Gemini wynika, że tylko 19% Polaków ubezpieczyło swoje mieszkanie na wypadek kradzieży.

Ubezpieczenie mieszkania - aneks kuchenny Klienci mBanku, którzy do tej pory nie zabezpieczyli swojego dobytku, mogą wykupić ubezpieczenie Mieszkanie 24h z 15% zniżką, która obowiązuje przez sześć miesięcy od momentu aktywacji ubezpieczenia. Polisa zawierana jest na miesiąc, jednak od klienta zależy, czy chce on aby była ważna dłużej. Ubezpieczenie mieszkania mBank oferuje zarówno na czas urlopu, jak i podczas pozostałych miesięcy w roku.

Polisa Mieszkanie 24h to kompleksowe ubezpieczenie mieszkania obejmujące elementy stałe, ruchomości domowe i odpowiedzialność cywilną, które można z łatwością aktywować przez internet.

Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2011 roku. Klienci, którym dotychczasowa polisa kończy się po tym okresie również mają szansę na tańsze ubezpieczenie. Wystarczy, że zostawią w mBanku swoje dane kontaktowe i preferowany termin rozpoczęcia ochrony.

"Nasze ubezpieczenie chroni nie tylko przed włamaniem, rabunkiem czy dewastacją mieszkania, ale także przed najczęściej występującymi zagrożeniami – pożarem, zalaniem a nawet uderzeniem pioruna. Dodatkowo, w sytuacji gdy np. w trakcie wyjazdu w mieszkaniu pęknie rura i zaleje sąsiada, straty zostaną pokryte z ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej, będącej częścią pakietu Mieszkanie 24h" – mówi Piotr Puchalski, odpowiedzialny za produkty ubezpieczeniowe w mBanku.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2023-01-31

OC najemcy będzie teraz koniecznością?

OC najemcy coraz częściej jest wymogiem stawianym przez właścicieli mieszkań. Wyjaśniamy, jak dokładnie funkcjonuje takie ubezpieczenie mieszkaniowe.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2013-09-05

Ubezpieczenie mieszkania w mBanku do 20% taniej

mBank przygotował specjalną promocję ubezpieczenia Mieszkanie 24h. Klienci mogą zaoszczędzić nawet jedną piątą wysokości rocznej składki. Wystarczy że złożą wniosek on-line.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-04-04

Mieszkanie24h - nowe ubezpieczenie mieszkania w mBank

mBank wspólnie z BRE Ubezpieczenia wprowadza nowe ubezpieczenie mieszkania. Dzięki ubezpieczeniu Klienci samodzielnie ubezpieczą swoje mieszkanie i jego wyposażenie przed najczęściej występującymi...

Czytaj więcej
Komentarze
Marek
2013-07-08 22:41
Uwaga! Ubezpieczenie Mieszkanie 24 nie obejmuje kradzieży rowerów (o czym się boleśnie przekonałem).
odpowiedz