Strona główna  |  Wiadomości  |  Mieszkanie24h - nowe ubezpieczenie mieszkania w mBank

Mieszkanie24h - nowe ubezpieczenie mieszkania w mBank

Data publikacji: 2011-04-04
mBank wspólnie z BRE Ubezpieczenia wprowadza nowe ubezpieczenie mieszkania. Dzięki ubezpieczeniu Klienci samodzielnie ubezpieczą swoje mieszkanie i jego wyposażenie przed najczęściej występującymi zdarzeniami. Za pomocą prostego wniosku on-line można komfortowo zawrzeć polisę Mieszkanie24h.

Produkt "Mieszkanie 24h" dostępny jest dla wszystkich Klientów posiadających eKONTO w mBanku. Gwarantuje zabezpieczenie mieszkania, jego elementów stałych i wyposażenia. Do polisy dodawane jest ubezpieczenie OC, które chroni przed wydatkami w sytuacji, gdy ubezpieczony wyrządzi szkodę sąsiadom.

Mieszkanie - salon "Mieszkanie 24h" oferowane jest za pośrednictwem serwisu transakcyjnego i został stworzony tak, aby Klient mógł z niego korzystać samodzielnie. Produkt jest oferowany w trzech wariantach. Należy wybrać jeden z nich a ubezpieczenie zostanie aktywowane. Wypełnienie wniosku trwa kilka minut i nie są konieczne oględziny rzeczoznawcy, czy wycena dokonana przez agenta ubezpieczeniowego.

Produkt został przygotowany przez ekspertów na podstawie informacji o zdarzeniach, które najczęściej przytrafiają się Polakom. Na tej podstawie zbudowano trzy warianty ubezpieczenia mieszkania różniące się od siebie wysokością sum ubezpieczenia: Minimum, Medium i Maksimum.

W zakres ubezpieczenia wchodzą:

  • ruchomości domowe, tj. meble, odzież, biżuteria, sprzęt audiowizualny, sportowy, komputerowy, fotograficzny, itp.
  • elementy stałe, tj. drzwi, okna, instalacje elektryczne, grzewcze, itp.
  • odpowiedzialność OC posiadacza rachunku i osób bliskich.

Opłaty za ubezpieczenie mieszkania pobierane są bezpośrednio z rachunku bankowego. Ubezpieczenie "Mieszkanie 24h" może być zawarte zarówno przez właściciela mieszkania, jak i osobę korzystającą z mieszkania, członka rodziny lub osobę wynajmującą lokal.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2023-01-31

OC najemcy będzie teraz koniecznością?

OC najemcy coraz częściej jest wymogiem stawianym przez właścicieli mieszkań. Wyjaśniamy, jak dokładnie funkcjonuje takie ubezpieczenie mieszkaniowe.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2013-09-05

Ubezpieczenie mieszkania w mBanku do 20% taniej

mBank przygotował specjalną promocję ubezpieczenia Mieszkanie 24h. Klienci mogą zaoszczędzić nawet jedną piątą wysokości rocznej składki. Wystarczy że złożą wniosek on-line.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-07-21

Ubezpieczenie mieszkania w mBank 15% taniej

mBank przygotował specjalną promocję na ubezpieczenie mieszkania w czasie wakacji. Polisę Mieszkanie 24h zawieraną na miesiąc klienci ubezpieczyciela mogą teraz nabyć 15% taniej.

Czytaj więcej
Komentarze
POzdro
2012-10-02 21:26
Tak super i aktywowane w ciągu 6 dni. Dziękuję wybieram tam gdzie mogę od jutra.
odpowiedz