Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Ubezpieczenie mieszkania na czas urlopu za 1 zł dziennie

Ostatnia aktualizacja: 2014-07-18

Allianz umożliwia zakup ubezpieczenia mieszkania wyłącznie na czas urlopu. Składka wynosi 1 zł dziennie, ale łącznie nie może być mniejsza niż 5 zł. W zamian klient otrzymuje ubezpieczenie ruchomości domowych na sumę 10 tys. zł. Polisę można kupić wyłącznie z ubezpieczeniem turystycznym w Allianz.

Wyjazdy wakacyjne wiążą się nie tylko z zagrożeniami czyhającymi na nas w miejscu, gdzie spędzamy urlop, ale także z tymi, na które narażony jest nasz dom, pozostawiony bez opieki. Właśnie dla tych osób, które nie posiadają ubezpieczenia mieszkania a chcą zabezpieczyć je wyłącznie na czas wakacji, Allianz przygotował specjalną ofertę.

Krótkoterminowe ubezpieczenie mieszkania Krótkoterminowe ubezpieczenie mieszkania w Allianz ma bardzo prosty mechanizm kalkulacji składki, a mianowicie za każdy dzień ochrony ubezpieczeniowej opłata wynosi 1 zł, przy czym łączna składka za cały okres ubezpieczenia nie może być mniejsza niż 5 zł. Ubezpieczenie ruchomości domowych Allianz opiewa w takim przypadku na sumę gwarancyjną w wysokości 10 tys. zł.

Warunkiem koniecznym do zakupu krótkoterminowego ubezpieczenia mieszkania jest najpierw zawarcie polisy turystycznej w Allianz. Okres ubezpieczenia mieszkania musi pokryć się z okresem ubezpieczenia turystycznego.

Ciekawa oferta? Na pewno tak, zwłaszcza dla klientów Allianz. Szkoda tylko, że jej zawarcie możliwe jest wyłącznie przy zakupie polisy turystycznej w tej samej firmie.

Tagi:

Komentarze

2012-07-26 16:31

Józef

Ubezpieczenie nieruchomości za 5 zł? Z taką składką to ochrona pewnie wyśmienita... Nie oszukujmy się, zawsze jest jakieś ale. Jak mega tanio to pewnie jakieś dziadostwo, niestety.

2012-07-24 15:55

haiko

Lepiej i tak wykupić choćby Domownika w Generali i masz ubezpieczenie na stałe, włącznie z przedmiotami poza miejscem zamieszkania.