Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenia Link4 w Open Finance

Ubezpieczenia Link4 w Open Finance

Data aktualizacji: 2013-08-12
Link4 rozpoczęło współpracę z Open Finance w zakresie ubezpieczeń nieruchomości. Polisy ubezpieczenia domu i mieszkania Link4 można już kupić w ponad 20 placówkach Open Finance w całym kraju.

Oferowane przez Link4 ubezpieczenie Dom może funkcjonować jako zabezpieczenie kredytu hipotecznego lub może być zawarte niezależnie od kredytu, jako kompleksowe ubezpieczenie mieszkania. Polisę można kupić w placówce Open Finance, ale przy wykorzystaniu technologii webinsurera Link4.

Ubezpieczenie domu Ubezpieczenie Dom Link4 umożliwia zabezpieczenie murów, elementów stałych oraz mienia ruchomego. Ubezpieczenie Link4 oferowane w Open Finance chroni od kradzieży z włamaniem, rabunku, dewastacji i od stłuczenia szyb.

Link4 jest drugą firmą ubezpieczeniową współpracującą z Open Finance, ale jedyną, która proponuje rozszerzony zakres ochrony o mienie ruchome i ryzyko kradzieży.

Jest to kolejny projekt towarzystwa ubezpieczeń Link4 i Grupy Getin Noble Bank. Poza ubezpieczeniem mieszkaniowym, spółki z Grupy Getin Noble Bank oferują również ubezpieczenia samochodowe Link4, które zabezpieczają kredyty samochodowe.

Źródło: Biuro Prasowe Link4

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2023-01-31

OC najemcy będzie teraz koniecznością?

OC najemcy coraz częściej jest wymogiem stawianym przez właścicieli mieszkań. Wyjaśniamy, jak dokładnie funkcjonuje takie ubezpieczenie mieszkaniowe.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2013-09-02

W Tesco dostępne ubezpieczenie mieszkania Link4

Do ubezpieczeń dostępnych w Tesco dołączyło ubezpieczenie mieszkania Link4. Klienci wybierając nowy zindywidualizowany produkt w atrakcyjnej cenie otrzymują dodatkowo 500 punktów Clubcard.

Czytaj więcej
Komentarze