Strona główna  |  Wiadomości  |  UNIQA otwiera Agencję Generalną w Mielcu

UNIQA otwiera Agencję Generalną w Mielcu

Data publikacji: 2011-03-09
7 marca 2011 roku towarzystwo oficjalnie otworzyło Agencję Generalną w Mielcu. Nowa placówka umożliwi klientom z województwa podkarpackiego łatwiejszy dostęp do usług oferowanych przez Grupę Ubezpieczeniową UNIQA.

"Agencja Generalna to mała firma ubezpieczeniowa blisko domu klienta. Każdemu kto nas odwiedzi przedstawimy atrakcyjną, kompleksową ofertę produktów ubezpieczeniowych, w oparciu o dokładną analizę jego potrzeb. Zapraszamy wszystkich do rozmowy z naszymi pracownikami w atmosferze miłego i nowoczesnego wnętrza przy al. Niepodległości 9; zespół doświadczonych specjalistów jest do Państwa dyspozycji" - mówi Zuzanna Pietras, Dyrektor Agencji Generalnej UNIQA w Mielcu.

Ulica w miasteczku "Powołanie nowej agencji jest elementem strategii rozwoju sieci sprzedaży wyłącznej naszej Grupy. UNIQA rozwija sprzedaż w oparciu o wielokanałowy model dystrybucji – nasze produkty są dostępne nawet przez Internet, jednak dla wielu klientów to właśnie wizyta w placówce jest najbardziej komfortową formą współpracy" - wyjaśnia Zbigniew Zieliński, Wiceprezes Zarządu UNIQA.

Agencja Generalna jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym pod szyldem UNIQA. W celu poprowadzenia takiej jednostki należy posiadać zdolności menedżerskie, doświadczenie w branży ubezpieczeniowej oraz dysponować odpowiednim kapitałem ludzkim. W zamian UNIQA gwarantuje atrakcyjny system prowizyjny, wsparcie merytoryczne i organizacyjne, pakiet startowy na rozpoczęcie działalności, finansowe wparcie sprzedaży na rynku lokalnym oraz pakiety szkoleń. "Prowadzenie własnej placówki UNIQA stanowi interesującą możliwość rozwoju dla agentów i menedżerów sprzedaży; Pani Zuzanna Pietras współpracuje z naszą Grupą w zakresie sprzedaży ubezpieczeń już od 15 lat. Naturalnie, jest to również opcja dla osób do tej pory nie związanych z naszą firmą" - dodaje Bartosz Słupski, odpowiadający za Wsparcie Sprzedaży w UNIQA.

Aktualnie UNIQA posiada 87 agencji generalnych i przedstawicielstw. Celem ubezpieczyciela jest aby do końca 2011 roku na polskim rynku funkcjonowało 100 nowoczesnych placówek działających wyłącznie na rzecz towarzystwa, gdzie Klienci mają możliwość skorzystania z szerokiej oferty ubezpieczenia UNIQA oraz profesjonalnego doradztwa agentów. Od grudnia 2010 powstałe Agencje Generalne ubezpieczyciela powstały w Kamieńcu, Nysie, Krakowie, Cieszynie i Olsztynie.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-31

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi - co warto wiedzieć?

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi jest niezbędną czynnością. Wyjaśniamy, jak należy ją wykonać w prawidłowy sposób.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-05-18

Ubezpieczenie turystyczne a covid

Koronawirus towarzyszy nam już od ponad roku. Tak długi czas sprawił, że coraz więcej osób chce podróżować za granicę mimo trwającej pandemii. Czy ubezpieczenie turystyczne zapewni ochronę,...

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2020-10-21

Ubezpieczenie od przepięć – jak chroni dom i mieszkanie?

Trudno sobie obecnie wyobrazić dom bez choćby jednego urządzenia elektrycznego. Tymczasem nawet małe przepięcie może spowodować ich nieodwracalne uszkodzenia. Na szczęście proste i tanie ubezpieczenie...

Czytaj więcej
Komentarze