Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

UNIQA otwiera Agencję Generalną w Mielcu

Data publikacji: 2011-03-09

7 marca 2011 roku towarzystwo oficjalnie otworzyło Agencję Generalną w Mielcu. Nowa placówka umożliwi klientom z województwa podkarpackiego łatwiejszy dostęp do usług oferowanych przez Grupę Ubezpieczeniową UNIQA.

"Agencja Generalna to mała firma ubezpieczeniowa blisko domu klienta. Każdemu kto nas odwiedzi przedstawimy atrakcyjną, kompleksową ofertę produktów ubezpieczeniowych, w oparciu o dokładną analizę jego potrzeb. Zapraszamy wszystkich do rozmowy z naszymi pracownikami w atmosferze miłego i nowoczesnego wnętrza przy al. Niepodległości 9; zespół doświadczonych specjalistów jest do Państwa dyspozycji" - mówi Zuzanna Pietras, Dyrektor Agencji Generalnej UNIQA w Mielcu.

Ulica w miasteczku "Powołanie nowej agencji jest elementem strategii rozwoju sieci sprzedaży wyłącznej naszej Grupy. UNIQA rozwija sprzedaż w oparciu o wielokanałowy model dystrybucji – nasze produkty są dostępne nawet przez Internet, jednak dla wielu klientów to właśnie wizyta w placówce jest najbardziej komfortową formą współpracy" - wyjaśnia Zbigniew Zieliński, Wiceprezes Zarządu UNIQA.

Agencja Generalna jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym pod szyldem UNIQA. W celu poprowadzenia takiej jednostki należy posiadać zdolności menedżerskie, doświadczenie w branży ubezpieczeniowej oraz dysponować odpowiednim kapitałem ludzkim. W zamian UNIQA gwarantuje atrakcyjny system prowizyjny, wsparcie merytoryczne i organizacyjne, pakiet startowy na rozpoczęcie działalności, finansowe wparcie sprzedaży na rynku lokalnym oraz pakiety szkoleń. "Prowadzenie własnej placówki UNIQA stanowi interesującą możliwość rozwoju dla agentów i menedżerów sprzedaży; Pani Zuzanna Pietras współpracuje z naszą Grupą w zakresie sprzedaży ubezpieczeń już od 15 lat. Naturalnie, jest to również opcja dla osób do tej pory nie związanych z naszą firmą" - dodaje Bartosz Słupski, odpowiadający za Wsparcie Sprzedaży w UNIQA.

Aktualnie UNIQA posiada 87 agencji generalnych i przedstawicielstw. Celem ubezpieczyciela jest aby do końca 2011 roku na polskim rynku funkcjonowało 100 nowoczesnych placówek działających wyłącznie na rzecz towarzystwa, gdzie Klienci mają możliwość skorzystania z szerokiej oferty ubezpieczenia UNIQA oraz profesjonalnego doradztwa agentów. Od grudnia 2010 powstałe Agencje Generalne ubezpieczyciela powstały w Kamieńcu, Nysie, Krakowie, Cieszynie i Olsztynie.

Tagi:

Komentarze