Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Tanie ubezpieczenie AC w Warcie dla bezszkodowych kierowców

Data publikacji: 2011-05-17

Specjalnie dla bezszkodowych, bezpiecznych kierowców Warta przygotowała promocję ubezpieczenia AC. Bezpieczni kierowcy mogą liczyć na konkurencyjne składki w Autocasco.

Nowa kampania marketingowa Warty polega na promocji ubezpieczeń AC. Kierowcy, którzy przez ostatnie 3 lata mieli bezszkodowe umowy ubezpieczeniowe OC i AC oraz w tym okresie nie spowodowały szkód OC i AC podczas jazdy nie swoim, lecz np. służbowym pojazdem mogą liczyć na specjalną ofertę. Akcja skierowana jest także do tych właścicieli pojazdów, którzy przez co najmniej 7 lat nie mieli kolizji. Mogą oni otrzymać wyjątkowo atrakcyjne stawki w ubezpieczeniach Warty.

Bezpieczny kierowca Celem programu jest promocja ubezpieczenia Autocasco KOMFORT i Autocasco STANDARD. Oprócz interesującej oferty, klienci, którzy do końca czerwca zawrą umowę ubezpieczenia AC z zastosowaniem maksymalnych zniżek ze bezszkodowy przebieg dotychczasowych polis, mają możliwość udziału w specjalnym konkursie.

"Kampania „To nie Ty?” ma przyciągnąć kierowców, którzy co najmniej w ostatnich 3 latach posiadali bezszkodowe ubezpieczenie komunikacyjne. Przygotowaliśmy dla nich bardzo atrakcyjną propozycję zarówno pod względem ceny, jak i zakresu. Myślę, że stworzyliśmy konkurencyjną ofertę nawet dla tej grupy klientów, która niechętnie zmienia ubezpieczyciela. Zawsze stawialiśmy na bezpieczeństwo i w ramach tej kampanii dodatkowo dajemy kierowcom możliwość wygrania kursu w Szkole Jazdy Renault" – powiedziała Bogusława Potacka, Dyrektor Dep. Marketingu WARTY.

Kampania marketingowa obejmuje działania ogólnopolskie oraz niestandardowe działania lokalne. Reklamę Warty będzie można zobaczyć na drzwiach wielu galerii handlowych oraz środkach komunikacji miejskiej w siedmiu wybranych miastach.

Promocja potrwa do 30 czerwca 2011 roku.

Tagi:

Komentarze

2011-09-28 14:23

Łukasz

Ubezpieczenia AC w Warcie są tanie? Ten tytuł to taka mała ironia, albo redaktorzy z ipolisa.pl nie kupują ubezpieczeń autocasco. Ja już dawno zamiast AC Warty mam AC z Link4.