Strona główna  |  Wiadomości  |  Tanie ubezpieczenie AC w Warcie dla bezszkodowych kierowców

Tanie ubezpieczenie AC w Warcie dla bezszkodowych kierowców

Data publikacji: 2011-05-17
Specjalnie dla bezszkodowych, bezpiecznych kierowców Warta przygotowała promocję ubezpieczenia AC. Bezpieczni kierowcy mogą liczyć na konkurencyjne składki w Autocasco.

Nowa kampania marketingowa Warty polega na promocji ubezpieczeń AC. Kierowcy, którzy przez ostatnie 3 lata mieli bezszkodowe umowy ubezpieczeniowe OC i AC oraz w tym okresie nie spowodowały szkód OC i AC podczas jazdy nie swoim, lecz np. służbowym pojazdem mogą liczyć na specjalną ofertę. Akcja skierowana jest także do tych właścicieli pojazdów, którzy przez co najmniej 7 lat nie mieli kolizji. Mogą oni otrzymać wyjątkowo atrakcyjne stawki w ubezpieczeniach Warty.

Bezpieczny kierowca Celem programu jest promocja ubezpieczenia Autocasco KOMFORT i Autocasco STANDARD. Oprócz interesującej oferty, klienci, którzy do końca czerwca zawrą umowę ubezpieczenia AC z zastosowaniem maksymalnych zniżek ze bezszkodowy przebieg dotychczasowych polis, mają możliwość udziału w specjalnym konkursie.

"Kampania „To nie Ty?” ma przyciągnąć kierowców, którzy co najmniej w ostatnich 3 latach posiadali bezszkodowe ubezpieczenie komunikacyjne. Przygotowaliśmy dla nich bardzo atrakcyjną propozycję zarówno pod względem ceny, jak i zakresu. Myślę, że stworzyliśmy konkurencyjną ofertę nawet dla tej grupy klientów, która niechętnie zmienia ubezpieczyciela. Zawsze stawialiśmy na bezpieczeństwo i w ramach tej kampanii dodatkowo dajemy kierowcom możliwość wygrania kursu w Szkole Jazdy Renault" – powiedziała Bogusława Potacka, Dyrektor Dep. Marketingu WARTY.

Kampania marketingowa obejmuje działania ogólnopolskie oraz niestandardowe działania lokalne. Reklamę Warty będzie można zobaczyć na drzwiach wielu galerii handlowych oraz środkach komunikacji miejskiej w siedmiu wybranych miastach.

Promocja potrwa do 30 czerwca 2011 roku.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-07

Darmowe OC - kto może na nie liczyć?

Niedawno pojawiły się informacje, że zakłady ubezpieczeniowe proponują bezpłatne ubezpieczenia graniczne dla Ukraińców. Wyjaśniamy na czym polega taka pomoc.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-03-25

Piątkowy przegląd tygodnia w ubezpieczeniach - 25 marca

Nowe rekomendacje dla towarzystw ubezpieczeniowych oraz zapowiedzi raportu mającego pomóc osobom walczącym w sądzie z ubezpieczycielami – sprawdźcie najważniejsze nowości z tego tygodnia.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2013-10-04

Nowa kampania WARTY: "Dzwon? Nic Ci po masce nie widać!"

Wystartowała nowa kampania ubezpieczeń komunikacyjnych Warty, której celem jest promocja ubezpieczeń AC poprzez podkreślenie dostępności szybkich ścieżek likwidacji szkód.

Czytaj więcej
Komentarze
Łukasz
2011-09-28 14:23
Ubezpieczenia AC w Warcie są tanie? Ten tytuł to taka mała ironia, albo redaktorzy z ipolisa.pl nie kupują ubezpieczeń autocasco. Ja już dawno zamiast AC Warty mam AC z Link4.
odpowiedz