Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Super Assistance od Proamy za 149 zł rocznie

Ostatnia aktualizacja: 2013-12-12

Super Assistance od Proamy gwarantuje pomoc tuż pod domem, ochronę na terenie całej Unii Europejskiej, samochód zastępczy na okres nawet 7 dni i wiele więcej. Przekonaj się co jeszcze Proama oferuje ramach ubezpieczenia Super Assistance za 149 zł rocznie.

Tym razem Proama zachęca kierowców do zakupu ubezpieczenia Super Assistance. Skąd decyzja o promocji akurat tego produktu? Analizy wykazały, że ceny dobrych ubezpieczeń assistance są bardzo wysokie, w związku z czym, na ich zakup mogą sobie pozwolić tylko nieliczni kierowcy. Proama postanowiła stworzyć produkt assistance o szerokim zakresie, ale przystępnej cenie.

Laweta assistance Nowe Super Assistace Proamy kosztuje 149 zł rocznie, a jego głównymi wyróżnikami są pomoc tuż pod domem, ochrona na terenie całej UE oraz samochód zastępczy na okres nawet 7 dni. Ale to nie wszystko.

Ubezpieczenie to zapewnia pomoc kierowcy także w sytuacji, gdy zabraknie mu paliwa lub wleje ropę zamiast benzyny, zatrzaśnie wewnątrz auta kluczyki, przebije oponę lub rozładuje się akumulator - mówi Krzysztof Wanatowicz, Dyrektor ds. Produktów Ubezpieczeniowych Proama. - Ponadto po wypadku lub awarii odprowadzimy naprawiony samochód pod wskazany adres.

Super Assistance Proamy obejmuje także transport Ubezpieczonego do placówki medycznej, hospitalizację dla kierowcy i pasażerów samochodu w razie wypadku lub poważnego zachorowania podczas pobytu za granicą, jak również usługi tłumacza.

Tagi:

Komentarze