Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Super Assistance od Proamy za 149 zł rocznie

Ostatnia aktualizacja: 2013-12-12

Super Assistance od Proamy gwarantuje pomoc tuż pod domem, ochronę na terenie całej Unii Europejskiej, samochód zastępczy na okres nawet 7 dni i wiele więcej. Przekonaj się co jeszcze Proama oferuje ramach ubezpieczenia Super Assistance za 149 zł rocznie.

Oblicz ubezpieczenie

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Tym razem Proama zachęca kierowców do zakupu ubezpieczenia Super Assistance. Skąd decyzja o promocji akurat tego produktu? Analizy wykazały, że ceny dobrych ubezpieczeń assistance są bardzo wysokie, w związku z czym, na ich zakup mogą sobie pozwolić tylko nieliczni kierowcy. Proama postanowiła stworzyć produkt assistance o szerokim zakresie, ale przystępnej cenie.

Spot reklamowy Proama - Super Assistance

Nowe Super Assistace Proamy kosztuje 149 zł rocznie, a jego głównymi wyróżnikami są pomoc tuż pod domem, ochrona na terenie całej UE oraz samochód zastępczy na okres nawet 7 dni. Ale to nie wszystko.

Ubezpieczenie to zapewnia pomoc kierowcy także w sytuacji, gdy zabraknie mu paliwa lub wleje ropę zamiast benzyny, zatrzaśnie wewnątrz auta kluczyki, przebije oponę lub rozładuje się akumulator - mówi Krzysztof Wanatowicz, Dyrektor ds. Produktów Ubezpieczeniowych Proama. - Ponadto po wypadku lub awarii odprowadzimy naprawiony samochód pod wskazany adres.

Super Assistance Proamy obejmuje także transport Ubezpieczonego do placówki medycznej, hospitalizację dla kierowcy i pasażerów samochodu w razie wypadku lub poważnego zachorowania podczas pobytu za granicą, jak również usługi tłumacza.

Tagi:

Komentarze