Strona główna  |  Wiadomości  |  Super Assistance od Proamy za 149 zł rocznie

Super Assistance od Proamy za 149 zł rocznie

Data aktualizacji: 2013-12-12
Super Assistance od Proamy gwarantuje pomoc tuż pod domem, ochronę na terenie całej Unii Europejskiej, samochód zastępczy na okres nawet 7 dni i wiele więcej. Przekonaj się co jeszcze Proama oferuje ramach ubezpieczenia Super Assistance za 149 zł rocznie.

Tym razem Proama zachęca kierowców do zakupu ubezpieczenia Super Assistance. Skąd decyzja o promocji akurat tego produktu? Analizy wykazały, że ceny dobrych ubezpieczeń assistance są bardzo wysokie, w związku z czym, na ich zakup mogą sobie pozwolić tylko nieliczni kierowcy. Proama postanowiła stworzyć produkt assistance o szerokim zakresie, ale przystępnej cenie.

Laweta assistance Nowe Super Assistace Proamy kosztuje 149 zł rocznie, a jego głównymi wyróżnikami są pomoc tuż pod domem, ochrona na terenie całej UE oraz samochód zastępczy na okres nawet 7 dni. Ale to nie wszystko.

Ubezpieczenie to zapewnia pomoc kierowcy także w sytuacji, gdy zabraknie mu paliwa lub wleje ropę zamiast benzyny, zatrzaśnie wewnątrz auta kluczyki, przebije oponę lub rozładuje się akumulator - mówi Krzysztof Wanatowicz, Dyrektor ds. Produktów Ubezpieczeniowych Proama. - Ponadto po wypadku lub awarii odprowadzimy naprawiony samochód pod wskazany adres.

Super Assistance Proamy obejmuje także transport Ubezpieczonego do placówki medycznej, hospitalizację dla kierowcy i pasażerów samochodu w razie wypadku lub poważnego zachorowania podczas pobytu za granicą, jak również usługi tłumacza.

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-07-30

Brexit a ubezpieczenia turystyczne i samochodu

Okres przejściowy dobiegł końca i 1 stycznia 2021 r. zmieniły się zasady dla obywateli Unii Europejskiej podróżujących do Wielkiej Brytanii. Czy EKUZ na coś się tam jeszcze przyda? Czy Zielona...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-10-08

Barometr Ubea.pl: ceny OC we wrześniu 2019 r.

W sierpniu średnia składka OC prawie się nie zmieniła. Sprawdzamy, czy wrzesień upłynął pod znakiem bardziej wyraźnych zmian dotyczących kosztu OC.

Czytaj więcej
Komentarze