Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Poznaj zawód Rzeczoznawcy z Link4

Data publikacji: 2010-12-08

Link4 został patronem programu telewizyjnego „Rzeczoznawca” emitowanego na antenie TVN Turbo. Seria ma przybliżyć pracę ubezpieczeniowego rzeczoznawcy samochodowego. Konwencja programu łączy w sobie reportaż z elementami edukacji i rozrywki.

Premierowy odcinek został wyemitowany 1 grudnia br o godzinie 19:00 na antenie TVN Turbo. Widzowie obejrzeli krótki reportaż, prowadzony przez certyfikowanego rzeczoznawcę, z oględzin uszkodzonych aut. Gościem specjalnym programu był Mariusz Pudzianowski, który co rusz zadziwiał Tomasza Olczaka – prowadzącego program, doskonałą znajomością tematyki ubezpieczeniowej. W programie nie zabrakło również materiału edukacyjnego dotyczącego wybranego rodzaju polisy. W pierwszej kolejności omówiono ubezpieczenie OC komunikacyjne.

Mężczyzna i auto Przesłaniem serii ma być przybliżenie widzom pracy rzeczoznawcy samochodowego oraz edukacja na temat ubezpieczeń. W programie występuje między innymi certyfikowany rzeczoznawca pracujący od kilku lat w Link 4 – Andrzej Kanabus. Pokazuje on zawiłości swojego zawodu oraz sprawdza, co zostało uszkodzone nawet w pozornie niewielkiej stłuczce. Podpowiada też, na co zwrócić uwagę podczas oględzin pojazdu.

„Z naszych obserwacji wynika, że niektórzy kierowcy nie zawsze wiedzą, na czym polega proces oględzin samochodu po wypadku oraz jaki mają wpływ na proces likwidacji szkody. Postawiliśmy więc na pokazanie realnych sytuacji, z którymi spotykają się nasi pracownicy w codziennej pracy” – podkreśla Agata Wiśniewska-Zaleska, dyrektor Departamentu PR w Link4 i dodaje: „Wierzymy, że dzięki „Rzeczoznawcy” właściciele aut dowiedzą się więcej na temat sposobu wyceny szkód w samochodzie oraz na temat samych ubezpieczeń”.

Emisje kolejnych odcinków zaplanowane są na każdą środę. Pierwsza seria programu, składająca się z 10 odcinków, gości na antenie TVN Turbo od grudnia do lutego. „Rzeczoznawca” jest nowym, autorskim formatem Macieja Samsonowicza. Producentem pierwszej serii jest Media-Profit.

Tagi:

Komentarze