Strona główna  |  Wiadomości  |  Porozmawiaj przez Skype z Proamą

Porozmawiaj przez Skype z Proamą

Data publikacji: 2013-07-19
Kolejny kanał komunikacji jaki uruchomiła Proama dla swoich Klientów, to Skype. Połączenia te trafiają bezpośrednio do Ogólnopolskiego Oddziału Obsługi Klienta i są identycznie traktowane jak tradycyjne kontakty telefoniczne.

Połączenia ze Skype trafiają do IVR, gdzie klient może wybrać potrzebną opcję, w tym także rozmowę z Osobistym Doradcą, kierowane są na odpowiednie kolejki, następnie monitorowane i raportowane. Rozmowy ze Skype, podobnie jak z telefonów, są nagrywane i przechowywane w centralnym repozytorium nagrań.

Rozmowa Skype Zależało nam, aby Skype był kolejnym kanałem komunikacji z klientem, podobnie jak telefon czy email – mówi Bogumił Perzyna, Dyrektor Sprzedaży w Proama. - Kontakt z Ogólnopolskim Oddziałem Obsługi Klienta za pomocą Skype jest bardzo prosty – klikając logo Skype na stronie www.proama.pl następuje automatyczne połączenie z IVR w SAP BCM.

Połączenie SAP BCM ze Skypem realizowane jest za pomocą urządzenia klasy ESBC (Enterprise Session Border Controler), co zapewnia całkowite bezpieczeństwo i odseparowanie sieci Proama od Internetu. Dzięki temu obok zachowania pełnego bezpieczeństwa komunikacji, zagwarantowana jest przepustowość masowych kontaktów. Integracja Finnsoftu umożliwia pełną kontrolę nad liczbą sesji Skype - system obsłuży wzrost natężenia ruchu, a nagły skok w liczbie połączeń nie zakłóci pracy Oddziału.

Źródło: Biuro Prasowe Proama.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-10-08

Barometr Ubea.pl: ceny OC we wrześniu 2019 r.

W sierpniu średnia składka OC prawie się nie zmieniła. Sprawdzamy, czy wrzesień upłynął pod znakiem bardziej wyraźnych zmian dotyczących kosztu OC.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-07-22

Najtańsze OC w miastach wojewódzkich - II kw. 2019 r.

Sprawdziliśmy przeciętne ceny polis OC w miastach wojewódzkich. Gdzie średnie składki ubezpieczenia komunikacyjnego były najtańsze na wiosnę 2019?

Czytaj więcej
Komentarze
Gajusz
2013-11-26 15:50
Nie gadałbym na skypie:) Ja wszedłbym na stronę Liberty i przez internet załątwił sobie ubezpieczenie. A najpierw kupił zniżkę na grouponie - teraz mają taką promocje. 250 zł mniej za ubezpieczenie piechotą nie chodzi plus jakieś tam inne zniżki. Jak teraz kupie, to akurat sobie wykupię, jak mi się skończy polisa.
odpowiedz
kociu
2013-10-22 22:16
to oszuści u nich nie bierz
odpowiedz
RYSZARD
2013-08-10 12:03
szukam tanie OC na samochod osobowy tel. 504237022
odpowiedz