Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Porozmawiaj przez Skype z Proamą

Data publikacji: 2013-07-19

Kolejny kanał komunikacji jaki uruchomiła Proama dla swoich Klientów, to Skype. Połączenia te trafiają bezpośrednio do Ogólnopolskiego Oddziału Obsługi Klienta i są identycznie traktowane jak tradycyjne kontakty telefoniczne.

Połączenia ze Skype trafiają do IVR, gdzie klient może wybrać potrzebną opcję, w tym także rozmowę z Osobistym Doradcą, kierowane są na odpowiednie kolejki, następnie monitorowane i raportowane. Rozmowy ze Skype, podobnie jak z telefonów, są nagrywane i przechowywane w centralnym repozytorium nagrań.

Rozmowa Skype Zależało nam, aby Skype był kolejnym kanałem komunikacji z klientem, podobnie jak telefon czy email – mówi Bogumił Perzyna, Dyrektor Sprzedaży w Proama. - Kontakt z Ogólnopolskim Oddziałem Obsługi Klienta za pomocą Skype jest bardzo prosty – klikając logo Skype na stronie www.proama.pl następuje automatyczne połączenie z IVR w SAP BCM.

Połączenie SAP BCM ze Skypem realizowane jest za pomocą urządzenia klasy ESBC (Enterprise Session Border Controler), co zapewnia całkowite bezpieczeństwo i odseparowanie sieci Proama od Internetu. Dzięki temu obok zachowania pełnego bezpieczeństwa komunikacji, zagwarantowana jest przepustowość masowych kontaktów. Integracja Finnsoftu umożliwia pełną kontrolę nad liczbą sesji Skype - system obsłuży wzrost natężenia ruchu, a nagły skok w liczbie połączeń nie zakłóci pracy Oddziału.

Źródło: Biuro Prasowe Proama.

Tagi:

Komentarze

2013-11-26 15:50

Gajusz

Nie gadałbym na skypie:) Ja wszedłbym na stronę Liberty i przez internet załątwił sobie ubezpieczenie. A najpierw kupił zniżkę na grouponie - teraz mają taką promocje. 250 zł mniej za ubezpieczenie piechotą nie chodzi plus jakieś tam inne zniżki. Jak teraz kupie, to akurat sobie wykupię, jak mi się skończy polisa.

2013-10-22 22:16

kociu

to oszuści u nich nie bierz

2013-08-10 12:03

RYSZARD

szukam tanie OC na samochod osobowy tel. 504237022