Strona główna  |  Wiadomości  |  Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne w Signal Iduna?

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne w Signal Iduna?

Data publikacji: 2013-03-25
Wskaźnik obrazujący zadowolenie Klientów Signal Iduna w 2012 roku utrzymywał się na poziomie 91%. Średni czas oczekiwania na wizytę u internisty wynosi 1 dzień, u specjalisty - maksymalnie 3 dni. Wysoko oceniane jest także Call Center, standard placówek medycznych i jakość porad.

Ubezpieczenia zdrowotne SIGNAL IDUNA

W każdym kwartale prowadzone są badania satysfakcji Klientów korzystających z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego SIGNAL IDUNA. Wskaźnik obrazujący poziom zadowolenia Klientów (Net Promoter Score) w ciągu całego roku 2012 utrzymywał się na poziomie ponad 91%.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zmiany, które wprowadziliśmy w tamtym roku przynoszą tak dobre efekty" – mówi Piotr Olędzki, Dyrektor Departamentu Obsługi Ubezpieczeń Zdrowotnych. "W tym roku mamy zdecydowanie podniesioną poprzeczkę i zrobimy wszystko, aby nasze hasło przewodnie „we take care” znalazło odzwierciedlenie w pozytywnych ocenach Klientów."

Oto, co jest najbardziej cenione przez Klientów w ubezpieczeniach zdrowotnych Signal Iduna:

  • czas oczekiwania na połączenie z konsultantem Call Center,
  • elastyczne terminu wizyt lekarskich,
  • standard placówek medycznych,
  • jakość wizyty, porady lub badania.
  • czas oczekiwania na wizytę: u internisty 1 dzień, u specjalisty do 3 dni (np. mniej niż 1 dzień do pediatry, 3 dni do kardiologa).

SIGNAL IDUNA w ubiegłym roku powiększyła sieć partnerskich placówek medycznych, która obecnie wynosi ponad 700. Wprowadziła również proces e-weryfikacji, który znacznie ułatwia identyfikację pacjenta w przychodni.

Źródło: Biuro Prasowe SIGNAL IDUNA

Podobne artykuły
zycie
Ubezpieczenie na życie
2023-03-20

Jak przez 20 lat podrożały wizyty u polskich lekarzy?

Według danych GUS, w minionym roku wizyty lekarskie zdrożały o około 17%. Sprawdzamy, czy przez ostatnie 20 lat kiedykolwiek miały miejsce większe podwyżki.

Czytaj więcej
zycie
Ubezpieczenie na życie
2022-12-07

Wciąż mało wydajemy na ubezpieczenie siebie

Nasi rodacy wciąż wydają więcej na polisy majątkowe aniżeli na ochronę życia oraz zdrowia. Sprawdzamy, czy Polska pod tym względem wyróżnia się w Europie.

Czytaj więcej
zycie
Ubezpieczenie na życie
2016-09-19

Polacy wolą polisy medyczne od NFZ-u

W najnowszym rankingu publicznych systemów ochrony zdrowia Polska zajęła przedostatnią pozycję. Niewydolność systemu zarządzanego przez NFZ sprawia, że Polacy coraz częściej wykupują prywatne...

Czytaj więcej
Komentarze
rysiek
2014-03-12 18:26
Sgnal Sciema Iduna :-)
odpowiedz
Karolina
2013-04-18 19:34
Może to ubezpieczenie nie należy do najtańszych ale za wysoką jakość zawsze trzeba zapłacić. Ważne, że później można z przyjemnością korzystać z opieki medycznej Signal Iduna.
odpowiedz
gorzka
2013-03-27 09:43
U nich 3 dni do kardiologa, a w NFZ... 3 lata!
odpowiedz