Strona główna  |  Wiadomości  |  Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne w Signal Iduna?

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne w Signal Iduna?

Data publikacji: 2013-03-25
Wskaźnik obrazujący zadowolenie Klientów Signal Iduna w 2012 roku utrzymywał się na poziomie 91%. Średni czas oczekiwania na wizytę u internisty wynosi 1 dzień, u specjalisty - maksymalnie 3 dni. Wysoko oceniane jest także Call Center, standard placówek medycznych i jakość porad.

Ubezpieczenia zdrowotne SIGNAL IDUNA

W każdym kwartale prowadzone są badania satysfakcji Klientów korzystających z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego SIGNAL IDUNA. Wskaźnik obrazujący poziom zadowolenia Klientów (Net Promoter Score) w ciągu całego roku 2012 utrzymywał się na poziomie ponad 91%.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zmiany, które wprowadziliśmy w tamtym roku przynoszą tak dobre efekty" – mówi Piotr Olędzki, Dyrektor Departamentu Obsługi Ubezpieczeń Zdrowotnych. "W tym roku mamy zdecydowanie podniesioną poprzeczkę i zrobimy wszystko, aby nasze hasło przewodnie „we take care” znalazło odzwierciedlenie w pozytywnych ocenach Klientów."

Oto, co jest najbardziej cenione przez Klientów w ubezpieczeniach zdrowotnych Signal Iduna:

  • czas oczekiwania na połączenie z konsultantem Call Center,
  • elastyczne terminu wizyt lekarskich,
  • standard placówek medycznych,
  • jakość wizyty, porady lub badania.
  • czas oczekiwania na wizytę: u internisty 1 dzień, u specjalisty do 3 dni (np. mniej niż 1 dzień do pediatry, 3 dni do kardiologa).

SIGNAL IDUNA w ubiegłym roku powiększyła sieć partnerskich placówek medycznych, która obecnie wynosi ponad 700. Wprowadziła również proces e-weryfikacji, który znacznie ułatwia identyfikację pacjenta w przychodni.

Źródło: Biuro Prasowe SIGNAL IDUNA

Podobne artykuły
zycie
Ubezpieczenie na życie
2016-09-19

Polacy wolą polisy medyczne od NFZ-u

W najnowszym rankingu publicznych systemów ochrony zdrowia Polska zajęła przedostatnią pozycję. Niewydolność systemu zarządzanego przez NFZ sprawia, że Polacy coraz częściej wykupują prywatne...

Czytaj więcej
zycie
Ubezpieczenie na życie
2015-11-25

Polisy zdrowotne coraz szybciej zdobywają rynek

Chroniczna niewydolność polskiego systemu opieki zdrowotnej, skutkuje wzrostem popularności polis medycznych. Takie ubezpieczenia kupują nie tylko firmy. Mieszkańcy naszego kraju są coraz bardziej...

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-09-13

Uprawiasz sport? Sprawdź, jakie ubezpieczenie wybrać

Osoby zawodowo uprawiające sport wiedzę, że ubezpieczenie jest niezbędne. Ale nawet jeśli jesteś tylko amatorem sportu, powinieneś pomyśleć o polisie dla siebie. Zwłaszcza, że w sporcie nie trudno...

Czytaj więcej
Komentarze
rysiek
2014-03-12 18:26
Sgnal Sciema Iduna :-)
odpowiedz
Karolina
2013-04-18 19:34
Może to ubezpieczenie nie należy do najtańszych ale za wysoką jakość zawsze trzeba zapłacić. Ważne, że później można z przyjemnością korzystać z opieki medycznej Signal Iduna.
odpowiedz
gorzka
2013-03-27 09:43
U nich 3 dni do kardiologa, a w NFZ... 3 lata!
odpowiedz