Strona główna  |  Wiadomości  |  Kampania WARTY promująca ubezpieczenie OC i AC w kolejnej odsłonie

Kampania WARTY promująca ubezpieczenie OC i AC w kolejnej odsłonie

Data publikacji: 2010-10-14
Z początkiem października ruszyła kolejna odsłona wiosennej kampanii reklamowej WARTY „Statystyczny Polak nie istnieje!”. Promuje ona ofertę ubezpieczeń samochodowych OC i AC.

Grupa docelowa, do której skierowana jest kampania, to kierowcy bezpieczni i bezwypadkowi, powyżej 30 roku życia. To dla nich WARTA przygotowała specjalny system zniżek.

Samochody na drodze Sprzedaż ubezpieczeń OC i AC wspiera intensywna kampania reklamowa emitowana w stacjach: TVN, TVN24, TVP1, TVP2, Polsat oraz wybranych kanałach tematycznych. Ponadto WARTA będzie aktywna w internecie. Stawia na duże portale internetowe: Onet, WP, Gazeta.pl, Money.pl, nk.pl, wyszukiwarki, prasę opiniotwórczą i motoryzacyjną. Na czas kampanii ubezpieczyciel uruchomił również specjalną stronę internetową Warta, na której klient będzie mógł przesłać dane kontaktowe aby umówić spotkanie z agentem, bez konieczności szukania najbliższej placówki czy pośrednika.

WARTA w celu promocji ubezpieczeń OC i AC rozszerzyła swoją kampanię na niestandardowe działania lokalne. Reklamę towarzystwa będzie można zobaczyć na drzwiach galerii handlowych, autobusach miejskich i na głównych skrzyżowaniach w wybranych miastach.

Strategia i kreacja w wykorzystanej kampanii została opracowana przez agencję G7. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. Film reklamowy wyreżyserował Jan Hryniak, a producentem jest dom produkcyjny Film Reaktor.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-05-28

Na czym polega ubezpieczenie opon?

Przebita opona może zepsuć najlepiej zaplanowaną podróż. Mając ubezpieczenie opon nie będziesz musiał jednak walczyć samemu z wymianą koła. Sprawdź, jak dokładnie działa ta polisa.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-14

Ubezpieczenie NNW w Warcie

Ubezpieczenie nastepstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) służy nie tylko kierowcy, lecz także pasażerom. W Warcie polisę można rozszerzyć dodatkowo o opcję Bezpieczna Rodzina.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-07-30

Warta Zielona Karta

Turcja, Ukraina, Albania – między innymi w tych krajach polski kierowca potrzebuje Zielonej Karty. Warta jest jednym z tych ubezpieczycieli, u którego trzeba zapłacić za jej wyrobienie, nawet...

Czytaj więcej
Komentarze