Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Już wkrótce startuje Mobile Biuro PZU POMOC

Data publikacji: 2011-07-18

Specjalny autobus przeznaczony do likwidacji szkód masowych rusza 16 sierpnia br. na tereny szczególnie dotknięte przez burze, grad i nawalny deszcz. W tej chwili działają już małe Mobilne Biura PZU POMOC, w których klienci mogą zgłosić szkodę i uzyskać niezbędne informacje.

PZU POMOC

Autobus PZU POMOC rozpocznie trasę w miejscowości Potworów i dojedzie do Rusinowa w województwie mazowieckim. W dalszej kolejności skieruje się do gminy Żarnów w województwie łódzkim i kolejnych poszkodowanych miejscowości.

Na pokładzie Mobilnego Biura PZU można zgłosić i zlikwidować szkodę, otrzymać niezbędne informacje, umówić się na oględziny, czy wybrać formę odszkodowania. Przy mniejszych szkodach jedna wizyta w Mobilnym Biurze PZU, dzięki uproszczonej formule, pozwala klientowi uzyskać odszkodowanie i zamknąć proces likwidacji szkody.

„W trudnych momentach, kiedy masowo występują niekorzystne zjawiska pogodowe staramy się być blisko naszych klientów. W związku z duża liczbą szkód zgłoszonych przez ubezpieczonych, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu Mobilnego Biura PZU POMOC Dzięki temu możemy wesprzeć naszych klientów niemal od razu po wystąpieniu szkody i znacząco przyspieszyć wypłatę odszkodowania” – powiedział Radosław Bedyński, Dyrektor ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych i Majątkowych PZU.

PZU umożliwia również poszkodowanym zabezpieczenie mienia poprzez udostępnienie plandek służących do ochrony uszkodzonych budynków przed kolejnymi opadami.

Źródło: PZU

Tagi:

Komentarze