Strona główna  |  Wiadomości  |  Już wkrótce startuje Mobile Biuro PZU POMOC

Już wkrótce startuje Mobile Biuro PZU POMOC

Data publikacji: 2011-07-18
Specjalny autobus przeznaczony do likwidacji szkód masowych rusza 16 sierpnia br. na tereny szczególnie dotknięte przez burze, grad i nawalny deszcz. W tej chwili działają już małe Mobilne Biura PZU POMOC, w których klienci mogą zgłosić szkodę i uzyskać niezbędne informacje.

PZU POMOC

Autobus PZU POMOC rozpocznie trasę w miejscowości Potworów i dojedzie do Rusinowa w województwie mazowieckim. W dalszej kolejności skieruje się do gminy Żarnów w województwie łódzkim i kolejnych poszkodowanych miejscowości.

Na pokładzie Mobilnego Biura PZU można zgłosić i zlikwidować szkodę, otrzymać niezbędne informacje, umówić się na oględziny, czy wybrać formę odszkodowania. Przy mniejszych szkodach jedna wizyta w Mobilnym Biurze PZU, dzięki uproszczonej formule, pozwala klientowi uzyskać odszkodowanie i zamknąć proces likwidacji szkody.

„W trudnych momentach, kiedy masowo występują niekorzystne zjawiska pogodowe staramy się być blisko naszych klientów. W związku z duża liczbą szkód zgłoszonych przez ubezpieczonych, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu Mobilnego Biura PZU POMOC Dzięki temu możemy wesprzeć naszych klientów niemal od razu po wystąpieniu szkody i znacząco przyspieszyć wypłatę odszkodowania” – powiedział Radosław Bedyński, Dyrektor ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych i Majątkowych PZU.

PZU umożliwia również poszkodowanym zabezpieczenie mienia poprzez udostępnienie plandek służących do ochrony uszkodzonych budynków przed kolejnymi opadami.

Źródło: PZU

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-10-18

Ubezpieczenie nagrobków w 2022 roku: kto je oferuje?

Ubezpieczenia nagrobków już od dłuższego czasu są dostępne w Polsce. Przed kolejnym Dniem Wszystkich Świętych sprawdzamy, jak wygląda oferta takich polis w 2022 r.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-05-31

Na które OC i AC rzadko się skarżyliśmy w 2021 roku?

Wiemy, ile skarg do Rzecznika Finansowego na OC i AC dotyczyło poszczególnych firm. Warto porównać te nowe wyniki z udziałem rynkowym ubezpieczycieli.

Czytaj więcej
Komentarze