Strona główna  |  Wiadomości  |  Już wkrótce startuje Mobile Biuro PZU POMOC

Już wkrótce startuje Mobile Biuro PZU POMOC

Już wkrótce startuje Mobile Biuro PZU POMOC

Data publikacji: 2011-07-18
Specjalny autobus przeznaczony do likwidacji szkód masowych rusza 16 sierpnia br. na tereny szczególnie dotknięte przez burze, grad i nawalny deszcz. W tej chwili działają już małe Mobilne Biura PZU POMOC, w których klienci mogą zgłosić szkodę i uzyskać niezbędne informacje.

PZU POMOC

Autobus PZU POMOC rozpocznie trasę w miejscowości Potworów i dojedzie do Rusinowa w województwie mazowieckim. W dalszej kolejności skieruje się do gminy Żarnów w województwie łódzkim i kolejnych poszkodowanych miejscowości.

Na pokładzie Mobilnego Biura PZU można zgłosić i zlikwidować szkodę, otrzymać niezbędne informacje, umówić się na oględziny, czy wybrać formę odszkodowania. Przy mniejszych szkodach jedna wizyta w Mobilnym Biurze PZU, dzięki uproszczonej formule, pozwala klientowi uzyskać odszkodowanie i zamknąć proces likwidacji szkody.

„W trudnych momentach, kiedy masowo występują niekorzystne zjawiska pogodowe staramy się być blisko naszych klientów. W związku z duża liczbą szkód zgłoszonych przez ubezpieczonych, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu Mobilnego Biura PZU POMOC Dzięki temu możemy wesprzeć naszych klientów niemal od razu po wystąpieniu szkody i znacząco przyspieszyć wypłatę odszkodowania” – powiedział Radosław Bedyński, Dyrektor ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych i Majątkowych PZU.

PZU umożliwia również poszkodowanym zabezpieczenie mienia poprzez udostępnienie plandek służących do ochrony uszkodzonych budynków przed kolejnymi opadami.

Źródło: PZU

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-07

Darmowe OC - kto może na nie liczyć?

Niedawno pojawiły się informacje, że zakłady ubezpieczeniowe proponują bezpłatne ubezpieczenia graniczne dla Ukraińców. Wyjaśniamy na czym polega taka pomoc.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-09-13

Czy w Polsce mamy niewielu ubezpieczycieli?

Polska, w stosunku do swojej populacji, cechuje się niezbyt dużą liczbą ubezpieczycieli. Jakie są tego przyczyny? Czy z perspektywy kierowców jest to złe zjawisko?

Czytaj więcej
Komentarze