Strona główna  |  Wiadomości  |  Ergo Hestia nagrodzona godłem "Jakość Obsługi 2011"

Ergo Hestia nagrodzona godłem "Jakość Obsługi 2011"

Data aktualizacji: 2013-09-23
Z badania przeprowadzonego pod patronatem Rzeczpospolitej na podstawie opinii 3 milionów Polaków wynika, że ubezpieczeni w Ergo Hestii należą do najbardziej zadowolonych klientów w kraju.

Rozmowa z klientem

Ergo Hestia znalazła się w setce firm najlepiej obsługujących swoich klientów i została nagrodzona godłem "Jakość Obsługi 2011".

Konsumenci mogli zgłaszać własne obserwacje dotyczące firm na stronie jakoscobslugi.pl, a ich oceny wpływały na pozycję danej firmy w rankingu. Elitarne grono stanowi 100 najbardziej przyjaznych firm w Polsce, które nagradzane są godłem "Jakość Obsługi".

Wyróżnienie przyznawane jest nieodpłatnie, a firmy nie muszą zgłaszać swojego uczestnictwa w programie. To klienci podejmują taką decyzję poprzez zgłoszenie obserwacji na temat wybranej firmy. Godło "Jakość Obsługi" trafiło do Ergo Hestii, jako jednego z trzech nagrodzonych w programie ubezpieczycieli. Jakość obsługi docenili także klienci Allianz i PZU.

Ergo Hestia już po raz kolejny została doceniona przez swoich klientów. W badaniu przeprowadzonym przez TNS Pentor aż 80% klientów ubezpieczyciela jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z wysokości odszkodowania. 77% klientów posiadających ubezpieczenie AC w Ergo Hestii jest bardzo zadowolonych lub przynajmniej zadowolonych z procesu likwidacji szkody. Warto zaznaczyć, że Ergo Hestia, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce stworzyła centralny system likwidacji szkód i zaczęła wysyłać mobilnych likwidatorów szkód na miejsce wypadku.

Źródło: Biuro Prasowe Ergo Hestia

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-08-03

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych – lipiec 2015

Lipiec 2015 r. to siódmy miesiąc, w którym wyniki kalkulacji z porównywarki Ubea.pl posłużyły do stworzenia rankingu najtańszych polis.Po podsumowaniu indywidualnych kalkulacji internautów okazało...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
Komentarze
starski
2011-10-06 12:29
To nadużycie nie zgodne z prawdą mające służyć dla celów marketingowycyh , a rzeczywistość jest zupełnie odmienną . Ostrzegam na podstawie własnych kontaktów.
odpowiedz
caseay
2011-10-06 12:24
Niestety jest kłamstwo , które potwierdza mój kontakt z tą firmą. Od trzech m-cy nie mogę otrzymać zwrotu odszkodowania za kolizję w której uczestniczyłem , a sprawca był ubezpieczony w tej firmie. Aby przedłużyć okres likwidacji szkody zażądano od poszkodowanego dokumentów które leżą w gestii ubezpieczyciela . Czyli dosłania protokołu z policji , która była na miejscu wypadku. Jest to naruszenie ustawy obowiązującej ubezpieczyciela . Karygodne !!
odpowiedz