Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Elvia ubezpieczenia OC AC

Kalkulator ubezpieczeń w Elvia

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia Elvia

Grupa Mondial Assistance jest firmą ubezpieczeniową powstałą pod marką Elvia ponad 75 lat temu w Szwajcarii. Jest prekursorem ubezpieczeń turystycznych, wprowadzonych na rynek we wczesnych latach pięćdziesiątych. W ofercie firmy znalazły się też ubezpieczenia typu assistance: pomoc w podróży samochodem i pomoc medyczna.

Współpraca z rynkiem polskim trwa nieprzerwanie od 1991 roku. Najpierw polscy klienci byli obsługiwani poprzez Centrum Operacyjne w Paryżu, a w 1999 roku zostało uruchomione własne biuro i Centrum Operacyjne w Warszawie. Elvia systematycznie rozwija swoją aktywność, służąc pomocą coraz większej ilości klientów.

Ponadto w grudniu 2003 roku Mondial Assistance uzyskał licencję na działalność ubezpieczeniową na terenie Polski, i prowadził ją jako Główny Oddział Elvia Travel Insurance Company z siedzibą w Zurychu (od lutego 2009 prowadzi działalność pod nazwą Mondial Assistance International SA Oddział w Polsce).

Oferta ubezpieczeniowa Elvia

Ubezpieczenia Elvia obejmują ciekawe pakiety dla wszystkich grup Klientów: pakiet Elvia Podróże, Elvia Woda, Elvia Narty, Elvia Degustator, Elvia Góry, Elvia Praca, Elvia Biznes oraz pakiet Elvia Samochód. Towarzystwo skupia się głównie na ubezpieczeniach turystycznych, ale nie tylko. Możesz porównać ubezpieczenia Elvia w naszym kalkulatorze i sprawdzić jak prezentują się na tle innych towarzystw.

Kontakt z Elvia

Mondial Assistance
ul.Domaniewska 50
02-672 Warszawa

Kontakt:
tel.: 22 522 28 00
fax: 22 522 28 01

Strona internetowa: www.elvia.pl

Kapitał zakładowy spółki macierzystej: 25.000.000 franków szwajcarskich (wpłacony w całości)
NIP: 107-00-00-164
Numer KRS: 0000189340 (zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego)