Strona główna  |  Wiadomości  |  Dowiedz się więcej o programie MBA i studiuj na Harvardzie

Dowiedz się więcej o programie MBA i studiuj na Harvardzie

Data aktualizacji: 2013-10-03
Andrzej Klesyk, prezes Zarządu PZU S.A., będzie gospodarzem warszawskiego spotkania informacyjnego Harvard Business School (HBS), które odbędzie się 5 października o godzinie 17:00 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem spotkania jest przekazanie informacji o programie MBA i szczegółów procesu rekrutacyjnego.

Harvard Wydarzenie będzie okazją do spotkania z przedstawicielami HBS z Bostonu i Paryża oraz zdobycia dodatkowych informacji o programie MBA. Podobne spotkania odbywają się na całym świecie i mają na celu poszerzanie grona aplikujących na HBS m.in. o przedstawicieli z różnych stron świata. W Polsce impreza organizowana jest po raz pierwszy. Organizatorzy na spotkanie zapraszają nie tylko studentów, ale wszystkich którzy chcą dostać się do programu MBA.

Harvard Business School została założona w 1908 roku. To szkoła liderów i idei, które ukształtowały praktyki zarządzania w najważniejszych organizacjach na całym świecie. Obecnie uczelnia posiada ponad 70 tys. absolwentów w ponad 150 krajach. Absolwentów HBS można odnaleźć w takich specjalizacjach, jak: doradztwo, usługi finansowe, venture capital, zaawansowane technologie, produkcja, sprzedaż detaliczna i dóbr konsumpcyjnych. Jednym z absolwentów uczelni HBS jest Andrzej Klesyk - prezes Zarządu PZU S.A.

Źródło: Biuro Prasowe PZU

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-09-13

Czy w Polsce mamy niewielu ubezpieczycieli?

Polska, w stosunku do swojej populacji, cechuje się niezbyt dużą liczbą ubezpieczycieli. Jakie są tego przyczyny? Czy z perspektywy kierowców jest to złe zjawisko?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-07-16

Czy ubezpieczeniowi giganci tracą rynek OC?

Polski rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest dość mocno skoncentrowany wokół kilku liderów. Sprawdzamy, jak zmienił się rynkowy udział tych firm przez ostatnie lata.

Czytaj więcej
Komentarze