Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Dowiedz się więcej o programie MBA i studiuj na Harvardzie

Ostatnia aktualizacja: 2013-10-03

Andrzej Klesyk, prezes Zarządu PZU S.A., będzie gospodarzem warszawskiego spotkania informacyjnego Harvard Business School (HBS), które odbędzie się 5 października o godzinie 17:00 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem spotkania jest przekazanie informacji o programie MBA i szczegółów procesu rekrutacyjnego.

Harvard Wydarzenie będzie okazją do spotkania z przedstawicielami HBS z Bostonu i Paryża oraz zdobycia dodatkowych informacji o programie MBA. Podobne spotkania odbywają się na całym świecie i mają na celu poszerzanie grona aplikujących na HBS m.in. o przedstawicieli z różnych stron świata. W Polsce impreza organizowana jest po raz pierwszy. Organizatorzy na spotkanie zapraszają nie tylko studentów, ale wszystkich którzy chcą dostać się do programu MBA.

Harvard Business School została założona w 1908 roku. To szkoła liderów i idei, które ukształtowały praktyki zarządzania w najważniejszych organizacjach na całym świecie. Obecnie uczelnia posiada ponad 70 tys. absolwentów w ponad 150 krajach. Absolwentów HBS można odnaleźć w takich specjalizacjach, jak: doradztwo, usługi finansowe, venture capital, zaawansowane technologie, produkcja, sprzedaż detaliczna i dóbr konsumpcyjnych. Jednym z absolwentów uczelni HBS jest Andrzej Klesyk - prezes Zarządu PZU S.A.

Źródło: Biuro Prasowe PZU

Tagi:

Komentarze