Strona główna  |  Wiadomości  |  Czy ubezpieczenia mBank są równie profesjonalnie obsługiwane?

Czy ubezpieczenia mBank są równie profesjonalnie obsługiwane?

Data publikacji: 2010-09-28
mBank zajął trzecią lokatę w rankingu konsumenckim „Jakości Obsługi” w kategorii banki, dzięki czemu znalazł się w gronie stu polskich firm najlepiej obsługujących klientów. W najnowszym rankingu konsumenci uznali poziom obsługi klienta za jeden z najwyższych wśród wszystkich banków w kraju. Czy w przypadku ubezpieczeń mBank może pochwalić się równie profesjonalną obsługą klientów?

Godło Jakość Obsługi 2010 otrzymało sto firm, cieszących się największym uznaniem i zaufaniem konsumentów. mBank znalazł się w tym wyróżnionym gronie już po raz drugi. Zanotował on wartość wskaźnika obsługi (46%) przewyższającą średnią wśród wszystkich banków. mBank jest również najwyżej ocenionym przez konsumentów bankiem internetowym.

Obsługa klienta "Zadowolenie i lojalność Klientów to jedne z głównych czynników decydujących o sukcesie prowadzonej działalności. Cieszymy się, że nasi Klienci, którzy należą do grona najbardziej świadomych konsumentów sektora finansowego, ocenili oferowane przez nas usługi tak wysoko" – mówi Paweł Kucharski, Dyrektor Banku ds. mBanku i marketingu. "Fakt, że jesteśmy jedynym w tym gronie bankiem internetowym jeszcze bardziej podnosi rangę przyznanego nam wyróżnienia. Na co dzień funkcjonujemy w modelu odmiennym od tradycyjnych banków, ponieważ nie mamy placówek, a mimo to oferowany poziom obsługi jest wysoko oceniany przez Klientów" – dodaje Kucharski.

W rankingu udział wzięło 2 mln konsumentów z całej Polski, którzy oceniali ponad 200 branż i kategorii. Laureaci Godła Jakości Obsługi 2010 to firmy najbardziej przyjazne klientom, prezentujące najwyższe standardy jakości obsługi zarówno w swoich branżach, jak i na tle ogólnopolskiego wskaźnika jakości obsługi.

Wyniki badania są rzetelne i potwierdzone w innych rankingach. Opinie konsumentów o mBank w kwestii ubezpieczeń również świadczą o wysokim poziomie jakości obsługi klienta. W naszym rankingu średnia ocena firmy mBank wynosi 4,29 pkt., przy czym proces zawierania polisy OC został przez konsumentów oceniony na 4,53 pkt., a proces zawierania ubezpieczenia AC na 4,48 pkt. Wyniki świadczą to o tym, że dla mBanku priorytetem jest wysoka jakość procesu obsługi klienta, zdobycie ich uznania i zaufania nie tylko w kategorii banki, ale również ubezpieczenia.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-07-02

Czerwiec 2015 - Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych

Od początku bieżącego roku już ponad 900 000 kierowców obliczyło swoją składkę ubezpieczeniową dzięki porównywarce Ubea.pl. W czerwcu kalkulację obowiązkowego ubezpieczenia OC, wykonało 150 000...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2014-03-30

Nowy mBank już pod koniec 2012 roku

mBank planuje rewolucję w bankowości, integrując świat wirtualny z realnym. Nowy mBank będzie powstawał niezależnie od starego i już pod koniec 2012 będziemy mogli korzystać z video-rozmów z...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2013-11-16

Tankuj taniej z OC i AC mBanku

mBank prowadzi kampanię reklamową ubezpieczeń samochodowych. Drugi tej jesieni spot promujący ubezpieczenia OC i AC mBanku przedstawia bohaterów, obalających w imieniu banku finansowe mity.

Czytaj więcej
Komentarze