Strona główna  |  Wiadomości  |  Concordia laureatem nagrody Najwyższa Jakość QI 2011

Concordia laureatem nagrody Najwyższa Jakość QI 2011

Concordia laureatem nagrody Najwyższa Jakość QI 2011

Data publikacji: 2011-07-11
Concordia została laureatem nagrody Najwyższa Jakość QI 2011 w kategorii produkt, przyznawanej przez Forum Biznesu. Docenione zostało ubezpieczenie Życie Plus premiujące profilaktykę i działania prozdrowotne nabywców tej polisy.

Najwyższa Jakość Quality International jest ogólnopolskim konkursem, w którym nagradzane są instytucje, samorządy i usługodawcy posiadający przejrzystą politykę jakości w stosunku do produktu lub usługi. Program realizowany jest przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Patronem konkursu jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klub Forum ISO 9000. Finaliści zostali wyłonieni na podstawie przeprowadzonych analiz, danych, opinii biznesowych i gospodarczych oraz instytucji certyfikujących i powołanych ekspertów.

Nagrody Nagrodzone ubezpieczenie Concordii "Życie Plus" to produkt, który klient może dostosować do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Polisa obejmuje ochroną Ubezpieczonego i jego rodzinę w razie utraty jej głównego żywiciela, chorób i konieczności leczenia, w tym hospitalizacji, a także zabezpiecza finanse rodziny w sytuacji śmierci najbliższych. Polisa gwarantuje wypłatę świadczenia w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na kapitał, np. urodzenie dziecka.

Nagroda Najwyższa Jakość QI została przyznana Concordii za polisę "Życie Plus" z racji innowacyjności produktu, podkreślającej ideę promowania postaw i profilaktyki w życiu klienta poprzez świadomy wybór ubezpieczenia. "Życie Plus" realizuje tę misję poprzez dodatkowe wypłaty, np. w sytuacji, gdy posiadacz polisy miał zapięte pasy bezpieczeństwa w trakcie wypadku. Concordia wypłaca wówczas dodatkowo 15% sumy ubezpieczenia. Kobiety, które zawarły ubezpieczenie "Życie Plus" i poddają się badaniom profilaktycznym, a zachorują na raka, mogą liczyć na 50% większe odszkodowanie. Mężczyźni mogą liczyć na dodatkowe świadczenie, jeśli podejmują badania profilaktyczne związane z rakiem gruczołu krokowego.

"Nagroda Najwyższa Jakość QI w kategorii produkt to dla nas cenne wyróżnienie. Przyznanie jej przez Kapitułę potwierdza słuszny kierunek Concordii mający na celu edukację ubezpieczeniową Klientów, kształtowanie postaw ukierunkowanych na przewidywanie oraz konkurowania na rynku ubezpieczeniowym solidnym i nowoczesnym produktem" – podkreśla Paulina Łukasik, Rzecznik prasowy Concordia Ubezpieczenia.

Źródło: Concordia

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-28

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dla całej rodziny

Dobrowolne ubezpieczenia OC stają się coraz popularniejsze. Tłumaczymy, czy warto kupić jedną z takich polis dla całej rodziny.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-04-24

Na których ubezpieczycieli rzadko się skarżymy?

Wiemy już, ile skarg na ubezpieczycieli Rzecznik Finansowy otrzymał w 2018 r. Warto porównać te wyniki z udziałem rynkowym poszczególnych zakładów ubezpieczeń.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2018-11-16

Polacy kupują głównie ubezpieczenie OC i AC

W Polsce ubezpieczyciele wciąż mocno opierają się na polisach komunikacyjnych. To nie jedyna różnica między rynkiem ubezpieczeń z Polski i Europy Zachodniej.

Czytaj więcej
Komentarze
chwaszczan100
2011-08-05 22:44
Zobaczcie prosze jak dziala ta nagrodzona firma ........http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/sprawa-dla-reportera/wideo/04082011-2125/4894529
odpowiedz