Strona główna  |  Wiadomości  |  Assistance dla seniorów od Mondial Assistance

Assistance dla seniorów od Mondial Assistance

Data aktualizacji: 2013-11-30
Mondial Assistance wprowadził do swojej oferty pakiet assistance dla seniorów. Jest to kompleksowe zestawienie usług opiekuńczych i informacyjnych, które w razie pogorszenia się stanu zdrowia ubezpieczonego będą stanowić uzupełnienie standardowych świadczeń zdrowotnych.

Wszyscy klienci korzystający z pakietu assistance dla seniorów mają dostęp do całodobowej infolinii, za pośrednictwem której mogą uzyskać wszelkie informacje dotyczące tematyki zdrowotnej. Klient może porozmawiać również z konsultantem wyspecjalizowanym w konkretnym schorzeniu, co jest gwarancją rzetelności informacji. Assistance dla seniorów umożliwia także zorganizowanie wizyty w wybranym szpitalu oraz uzyskanie danych o orientacyjnych kosztach wybranych usług medycznych, jak i usługodawcach pracujących w Mondial Assistance.

Para seniorów "Stworzenie pakietu assistance dla seniorów jest spowodowane procesami zachodzącymi w polskim społeczeństwie oraz tworzącymi się w ten sposób nowymi potrzebami. Myślą przewodnią towarzyszącą podczas budowania tego produktu było zagwarantowanie jak najbardziej kompleksowych rozwiązań, które będą optymalnie dopasowane do specyficznych potrzeb beneficjentów. Było to również możliwe, dzięki dużemu doświadczeniu Mondial Assistance, licznym partnerom biznesowym i bogatej ofercie pozwalającej skonstruować tak rozbudowany produkt" – komentuje Agnieszka Walczak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Mondial Assistance.

Jeżeli ubezpieczony wymaga hospitalizacji, towarzystwo organizuje transport do odpowiedniej placówki medycznej znajdującej się w promieniu 100 km od miejsca zamieszkania klienta. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu oraz zakwaterowania najbliższych, jeśli nie mieszkają w okolicy. Ubezpieczenie assistance dla seniorów obejmuje dostarczenie telewizora, gdy nie ma owego na oddziale oraz opiekę nad zwierzętami w czasie pobytu klienta w szpitalu. Po zakończeniu leczenia Mondial Assistance organizuje powrót do domu oraz pomoc domową w pierwszych kilku dniach po opuszczeniu placówki medycznej.

Pakiet assistance gwarantuje pomoc osobom, które nie muszą przebywać w szpitalu, niemniej powinny być czasowo unieruchomione. Pomoc taka obejmuje m.in. prace domowe, opiekę nad zwierzętami, organizację posiłków, wykonanie zakupów medycznych. W przypadku gdy klient wymaga konkretnych zabiegów, Mondial Assistance może zorganizować odpowiedniego specjalistę, jak pielęgniarka czy rehabilitant.

Źródło: Biuro Prasowe Mondial Assistance

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-07-30

Brexit a ubezpieczenia turystyczne i samochodu

Okres przejściowy dobiegł końca i 1 stycznia 2021 r. zmieniły się zasady dla obywateli Unii Europejskiej podróżujących do Wielkiej Brytanii. Czy EKUZ na coś się tam jeszcze przyda? Czy Zielona...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-15

Ubezpieczenie Assistance samochodowe InterRisk

Polacy coraz bardziej doceniają ochronę oferowaną przez ubezpieczenia assistance. InterRisk proponuje tę polisę w 3 wariantach, aby każdy kierowca mógł dobrać usługi do swoich potrzeb.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-09

Ubezpieczenia auta w wersji light

Kosztują niewiele, działają w ściśle określonych przypadkach i zabezpieczają przed utratą zniżek w ubezpieczeniu AC – polisy o wąskim zakresie ochrony są odpowiedzią ubezpieczycieli na rosnące...

Czytaj więcej
Komentarze