Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Assistance dla seniorów od Mondial Assistance

Ostatnia aktualizacja: 2013-11-30

Mondial Assistance wprowadził do swojej oferty pakiet assistance dla seniorów. Jest to kompleksowe zestawienie usług opiekuńczych i informacyjnych, które w razie pogorszenia się stanu zdrowia ubezpieczonego będą stanowić uzupełnienie standardowych świadczeń zdrowotnych.

Wszyscy klienci korzystający z pakietu assistance dla seniorów mają dostęp do całodobowej infolinii, za pośrednictwem której mogą uzyskać wszelkie informacje dotyczące tematyki zdrowotnej. Klient może porozmawiać również z konsultantem wyspecjalizowanym w konkretnym schorzeniu, co jest gwarancją rzetelności informacji. Assistance dla seniorów umożliwia także zorganizowanie wizyty w wybranym szpitalu oraz uzyskanie danych o orientacyjnych kosztach wybranych usług medycznych, jak i usługodawcach pracujących w Mondial Assistance.

Para seniorów "Stworzenie pakietu assistance dla seniorów jest spowodowane procesami zachodzącymi w polskim społeczeństwie oraz tworzącymi się w ten sposób nowymi potrzebami. Myślą przewodnią towarzyszącą podczas budowania tego produktu było zagwarantowanie jak najbardziej kompleksowych rozwiązań, które będą optymalnie dopasowane do specyficznych potrzeb beneficjentów. Było to również możliwe, dzięki dużemu doświadczeniu Mondial Assistance, licznym partnerom biznesowym i bogatej ofercie pozwalającej skonstruować tak rozbudowany produkt" – komentuje Agnieszka Walczak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Mondial Assistance.

Jeżeli ubezpieczony wymaga hospitalizacji, towarzystwo organizuje transport do odpowiedniej placówki medycznej znajdującej się w promieniu 100 km od miejsca zamieszkania klienta. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu oraz zakwaterowania najbliższych, jeśli nie mieszkają w okolicy. Ubezpieczenie assistance dla seniorów obejmuje dostarczenie telewizora, gdy nie ma owego na oddziale oraz opiekę nad zwierzętami w czasie pobytu klienta w szpitalu. Po zakończeniu leczenia Mondial Assistance organizuje powrót do domu oraz pomoc domową w pierwszych kilku dniach po opuszczeniu placówki medycznej.

Pakiet assistance gwarantuje pomoc osobom, które nie muszą przebywać w szpitalu, niemniej powinny być czasowo unieruchomione. Pomoc taka obejmuje m.in. prace domowe, opiekę nad zwierzętami, organizację posiłków, wykonanie zakupów medycznych. W przypadku gdy klient wymaga konkretnych zabiegów, Mondial Assistance może zorganizować odpowiedniego specjalistę, jak pielęgniarka czy rehabilitant.

Źródło: Biuro Prasowe Mondial Assistance

Tagi:

Komentarze