Strona główna  |  Wiadomości  |  AXA zaprasza do oddawania krwi na Chłodnej

AXA zaprasza do oddawania krwi na Chłodnej

Data publikacji: 2011-07-21
AXA oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zapraszają do oddawania krwi przy ulicy Chłodnej 51 w Warszawie.

Oddawanie krwi W dniach 21 i 22 lipca przy ulicy Chłodnej 51 Grupa AXA wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie organizuje akcję oddawania krwi. AXA tradycyjnie (po raz czwarty) organizuje dni krwiodawstwa właśnie w tych miesiącach, kiedy krwi brakuje najbardziej, czyli w okresie wakacyjnym.

W poprzednich latach krew oddało ponad 400 osób, dzięki czemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa otrzymało 210 litrów krwi.

Osoby chętne do oddania krwi, w wieku od 18 do 60 lat, po lekkim posiłku, powinny zgłaszać się w godzinach 10 - 15 wraz z dowodem osobistym przed biurowcem na Chłodnej, gdzie znajduje się biało - czerwony ambulans do pobierania krwi.

Informacje dotyczące tego, kto może oddać krew, a kto jest czasowo zdyskwalifikowany, znaleźć można na stronie: Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-02-21

AXA przejęta przez firmę UNIQA - jak się zmieni rynek OC?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że ubezpieczeniowy biznes Grupy AXA w Polsce zostanie przejęty przez firmę UNIQA. Jak się zmieni rynek ubezpieczeń w wyniku tej decyzji? Czy średnie ceny ubezpieczenia...

Czytaj więcej
Komentarze