pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

AXA pseudopolisy na życie

2014-07-26 10:17

Agness_W

Polisa na życie z dostępem do UFK służy do długoterminowego gromadzenia kapitału, np. na emeryturę. W tym przypadku ubezpieczenie nie jest najważniejsze, tylko dostęp do inwestycji właśnie. Sam oraz przy pomocy doradcy analizujesz najbardziej opłacalne fundusze (krajowe i zagraniczne), w które chcesz zainwestować.

2014-08-03 22:46

Lotka

Na rynek wszedł właśnie nowy produkt oferujący lepsze warunki od poprzednich. Semper Liberum to oferta przeznaczona jest dla osób, które chcą zainwestować kapitał na co najmniej 10 lat. Unikanie klauzul niedozwolonych. Po 10 latach premia lojalnościowa. Od 11-go roku zmniejszone opłaty. Wszystko opisane w przejrzystej umowie, bez gwiazdek i niezrozumiałych dla zwykłego człowieka formułek.

2014-08-06 10:39

oszukana

Ja wpłaciłam 9tyś,wyplacili mi tylko 3tyś to jakis koszmar .Jestem załamana .

2014-08-18 00:28

danka

Po ilu latach nastąpiła wypłata? Jeżeli przed upływem 10 lat to nic dziwnego, ponieważ środki wypłacone zostały pomniejszone o opłatę likwidacyjną. Każdy kto podpisuje umowę powinien doczytać, że czas trwania polisy to min. 10 lat, wcześniej nie opłaca się rezygnować..

2014-11-15 12:19

Dorota

tego typu produkty są na rynkach zachodnich znane i stosowane od dawna w naszym kraju niestety podkreślam niestety nie nabyliśmy ani wiedzy ani nawyków oszczędzanie potrafimy tylko wydawać , zaciągać kredyty itd. Twierdzenie ze się na takim produkcie straciło to jakby powiedzieć ze "niestety nie wyszedł mi sernik po 15 min pieczenia". Każdy kto się zabiera za takie wyzwanie pt sernik wie że musi go piec nim 60 min To najprostszy sposób w jakim mogę opisać sposób inwestowania w tego typu produkty . Zawsze systematyka i czas + bezpieczna kwota odkładana co miesiąc a zapewniam że jest to NAJLEPSZE lekarstwo na Wasze finanse. Pozdrawiam i zachęcam do przemyślenia .

2014-11-15 12:22

Dorota

Koszmarem jest twierdzenie że się straciło świadczy to o braku podstawowej wiedzy w inwestowaniu w w/w produkcie

2014-08-14 15:11

aśka

AXA to dziwna instytucja niby nie AMBER GOLD, ale działa podobnie - płacisz za jakiś produkt a potem nic z tego nie masz. Dziwna polityka naszego Państwa ,że nie zrobi z takim złodziejstwem w białych rękawiczkach nic. AXA to tylko wyłudzanie kasy!!

2014-08-14 15:16

JULKA

Ja także zostałam naciągnięty przez pracownika NOBLE BANK , czekałem aż minie 2 lata aby wypłacić pieniądze,potem okazało się 5 lat, poinformowano mnie ponownie o 5 latach , a tu co -okazuje się , że trzeba płacić 10 lat i nie da się wypłacić pieniędzy bez kary- 18 tysięcy . A wyczytałam na stronach internetu że to jest płacenie do śmierci a potem dostaje rodzina.To jest jakiś koszmar, jawne oszustwo- ostrzegam. OSZUŚĆI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIC Z NIMI NIE PODPISYWAĆ, NAWET UBEZPIECZENIA NA SAMOCHÓD.

2014-08-17 11:49

cezary

SPAM!!! Komentarz nie dotyczy właściwego produktu, a opinia pisana prze kogoś kto nie wie czy jest kobietą czy mężczyzną. Jeśli to nie automat to już w ogóle brak słów na głupotę piszącego.

2014-08-21 14:14

kixs

Obserwowanie wyników szczególnie w okresie bessy często wpływa na nieprzemyślane decyzje o wcześniejszym wycofaniu się z inwestycji, a to wiąże się z wysoką stratą.

2014-08-27 17:53

syk

Jeśli ktoś podpisuje umowę, w której napisane jest, że czas jej trwania wynosi 10 lat to chyba jasne, że przedterminowa rezygnacja może wtedy wiązać się z opłatą. A jeśli to niezbyt jasne to można o tym przeczytać w umowie zanim się ją podpisze. Jeżeli ktoś podpisał umowę będąc świadomym, że lepiej nie rozwiązywać jej przed czasem to nie rozumiem o co teraz chce składać pozwy. Trzeba było nie podpisywać.

2014-09-01 14:55

prax

Trzeba pamiętać, że nie należy zostawić polisy samej sobie i myśleć, że "zarobi" dla nas masę pieniędzy. Inwestowanie wymaga wiedzy i odpowiedniego zarządzania. Jeśli ktoś nie ma jeszcze rozeznania, aby robić to samodzielnie to polecam korzystać z pomocy profesjonalnych doradców.

2014-09-29 11:54

Przemo

Rozumiem, że sytuacja życiowa niektórych naprawde nie pozwala na kontynuowanie wpłat na polisę i trzeba wtedy rezygnować i liczyć się z tą przekętą opłatą likwidacyjną. Ale jeżeli ktoś już się zdecydował oszczędzać to naprawdę warto wytrzymać te 10 lat, aby zakończyć umowę nie tylko bez znacznej straty, ale bardzo prawdopodobne, że nawet z zyskiem.

2014-10-01 22:26

realista

Jeśli do końca trwania polisy zostało sporo lat to w tym czasie akcje funduszy mogą wzrosnąć i spaść kilka razy. Trudno z całkowitą dokładnością przewidzieć ile wyniesie zysk w chwili zakończenia umowy po tych 10 latach. Wszystko zależy od wielu czynników, m. in. od przyjętej strategii inwestowania, notowań funduszy w poprzednich latach, sytuacji na rynku, gdy będziemy chcieli zrezygnować z polisy. Analitycy robią co mogą, żeby zaproponować jak najmniej ryzykowne dla klinta rozwiązania, ale takie są właśnie "uroki" inwestowania.

2014-10-06 15:43

ANONIM

Od kilku lat się tym zajmuję więc chciałem coś wyjaśnić : Produkty długoterminowe mają za zadanie nauczyć ludzi oszczędzania a nie zarabiania na nich. Zaczynając od tego że jeżeli ktoś potrzebuje szybki zysk i wypłacalność w każdym momencie bez ponoszenia kosztów to mamy dwie możliwości. Pierwsze to taka że wrzucamy wszystko w akcje i mamy szybki zysk nawet do kilkudziesięciu procent w skali roku lub przy mniejszym szczęściu i znajomości rynku finansowego na własną rękę można szybko też stracić. Druga opcja uwielbiana przez większość społeczeństwa to lokaty bankowe na 3 bądź 6 miesięcy na okrągłe już na obecną chwilę 4% do 5% w skali roku WOW !!! Czyli za 3 miesiące jakieś 1 procent minus jakaś opłata i do tego przy niektórych lokatach "podatek belki" no i jest szybki zysk. To co wyróżnia wyróżnia produkty regularnego oszczędzania to odroczenie podatku belki na okres min. 10 lat co daje nam z perspektywy czasu lepszy wynik niż gdyby był pobierany nawet co roku. Mógłbym jeszcze długo pisać o wadach i zaletach tych produktów ale muszę już uciekać. Więc w razie jakiś pytań proszę o info na forum. P.s Pamiętajcie jeszcze tylko o jednym że niż demograficzny w naszym kraju to nie jest żart więc zachęcam was do lektury na takie tematy jak również do śledzenie statystyk funduszy bo w ostatecznym rozrachunku nie są wcale takie złe tylko trzeba dobrze dobrać produkt i być cierpliwym.....

2014-10-15 13:54

Darko

Inwestowanie w fundusze to nie jest taka łatwa sprawa, szczególnie dla osób słabo zorientowanych w tym temacie. Zawsze można liczyć na pomoc doradcy, ale jednak przede wszystkim własna wiedza, znajomość rynku i zasad inwestowania dają dużo większe szanse na podejmowanie właściwych decyzji i lepszy wynik inwestycji.

2014-11-09 21:44

Jarek

Nie obarczajcie firm ubezpieczeniowych/finansowych, że oferują takie produkty. To w końcu biznes, instytucja nastawiona na zysk. Prędzej obarczajcie swoją głupotę, że nie czytacie dokładnie tego, co podpisujecie i wierzycie Doradcą finansowym (czyt.: sprzedawcą na działalności gospodarczej, których być/nie być zależy od ilości sprzedanych produktów, a nie doradztwa)!!!

2014-11-24 18:34

Kasia

"zarobiłem marne 4%", "straciłem, bo chciałem wypłacić po 2 latach" Decydując się na taki produkt decydujemy się na inwestycję długoterminową, jeżeli zajmujemy się produktem i zmieniamy fundusze zgodnie z sugerowanymi przez axe strategiami na przyszły kwartał jesteśmy w stanie oprócz tego, że zarobić więcej to i nauczyć się oszczędzać. Polacy są 2 od końca krajem który nie umie odkładać. Narzekamy na spotkaniach ze znajomymi i śmiejemy się 'emerytur nie będzie'.. no tak, ale czy ktoś zdecydował się coś z tym robić? Odkładam na konto? Świetnie.. zus/ofe - nawet nikt się nie orientuje co się dzieje.. coś tam ewentualnie słyszałem, że zus znowu zbankrutował i zabrali kase z ofe. Jestem odpowiedzialny? Czy chcę żeby moje dzieci mnie utrzymywały na starość? A może będę psioczył że nie chcą mnie jako pracownika jak będę miał 70 lat, bo lepiej jest zatrudnić młodego? PARANOJA! Nie umiecie się ludzie ogarnąć i odkładać chociaż mało ale regularnie/co 3 miesiące pozmieniać sobie fundusze? Przecież są wakacje od płacenia skłądek w trudnych momentach, jest prolongata. Dzięki wykupowaniu jednostek co miesiąc uśredniamy cenę jednostki - wybierając 5 funduszy a nie 1 od 2 lat jesteśmy w stanie zarobić dużo więcej.. a nawet jak wyjdziesz na swoje - będziesz zadowolony, że masz cash w kieszeni, bo w życiu bez bata nad głową tyle byś nie odłożył. W niektórych krajach odgórnie pracodawcy zakładają takie produkty i dostajesz mniej wynagrodzenia na rzecz takiego produktu - dzięki temu żyją jak ludzie na emeryturze... Jesteśmy zacofani/"zdecydowałem się na 10 lat/wypłacam po 2 i źle bo mało" po to są długoterminowe, żeby przez pierwsze 10 lat jak mamy stabilną sytuację odkładać, a po 10 latach ciągnąc ile możemy. "mam 100tysięcy na lokatach - to mi wystarczy" - średnia wieku życia na emeryturze to 20 lat - nie będę już wchodziła w szczegóły typu "zyjemy coraz dłużej" ale to jest 416zł mc (gdzie się tutaj burzymy o inflacje - jakieś teksty durne o kg bananów).. nawet jeżeli te 416zł wystarczy - co się stanie jak pożyjemy 22 lata? Rodźmy dzieci jak nie chcemy się deklarować na odkładanie i łóżmy na ich dobre wykształcenie - może będą tyle zarabiać, że nam pomogę.. oby! Pozdrawiam, Kasia lat 22

2015-05-06 22:01

ashley85.222.84.183

BRAWO KASIA! Trafiłaś w samo sedno ;)

2014-12-01 09:35

kj

Produkt naprawdę nie jest zły. Wszelkie pretensje można mieć ewentualnie do doradcy, który przy zapoznaniu z ofertą nie wyjaśnił wszystkiego jak trzeba. Najlepiej najpierw samemu się troche podowiadywać i być przygotowanym do rozmowy.

2014-12-12 10:59

Filip-lex

Agenci bardzo często nie informują o wszystkich kosztach, a tebele opłat są tak zagmatwane, że są niezrozumiałe. Opłaty likwidacyjne (dystrybucyjne), nadzień dzisiejszy są już do odzyskania.

2014-12-24 14:22

kkkris

Polisa AXA Premia. Przystąpienie - kwiecień 2010. Początkowa składka 200 zł (corocznie indeksowana, obecnie ok. 229 zł). Fachowcy z AXA po kilku latach inwestowania zarobili dla mnie 207,47 zł. (na koncie polisy jest ok. 12.400 zł) Comiesięczne opłaty na rzecz AXA sięgają 37 zł. Jak wyleźć z tego szamba i jak najmniej stracić?

2014-12-25 00:31

źle ubezpieczony

"AxA życie" Bardzo dobra polisa - Kupujesz NIC za comiesięczną składkę. Polecam - szczególnie dla kamikadze ,

2016-06-16 13:42

gi83.12.27.22

znów złodziejstwo? - a nie to inni zarabiają

2015-01-04 19:30

oszukana

Axa to złodzieje!!!!

2015-12-03 23:22

D.B79.242.93.70

Witam i tu masz racje w jaki sposób ciebie oszukali .

2015-06-24 16:11

jerrydd109.95.6.227

a ja opłaciłem składkę jednorazową 900 zł wkładając 20 tyś. i czekam spokojnie co mi zostanie po 10 latach opłaty za wcześniejsze rozwiązanie są ale po 10 latach 0 opłat, nie powiem jaka to firma żeby nie było kryptoreklamy, choć może stracę .. hehe