Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

60% zniżki na ubezpieczenie w WARCIE już po 3 latach bezwypadkowej jazdy

Data publikacji: 2010-10-20

Swoje ubezpieczenie WARTA uatrakcyjniła o bardziej przyjazne zasady udzielania zniżek bezszkodowym kierowcom. Po 3 latach bezwypadkowej jazdy można otrzymać w WARCIE 60% zniżki z tytułu bonus-malus.

Przeważnie, po 3 latach bezszkodowej jazdy, kierowcy mogą liczyć na 28,7% przy ubezpieczeniu OC i AC. Maksymalne zniżki, w wysokości 60%, można osiągnąć dokładnie po 7 latach i 2 miesiącach przezornej jazdy.

Bezwypadkowa jazda W WARCIE każdy kierowca, który ukończył 30 lat, ma polisę OC co najmniej od 3 lat i przez ten okres nie spowodował żadnego wypadku, otrzyma 60% zniżki za bezszkodowość. Zniżka będzie również przeniesiona na ubezpieczenie AC pod warunkiem, że w ostatnim roku kierowca nie korzystał z odszkodowania z tej polisy.

Bardziej doświadczeni kierowcy, którzy ukończyli 35 lat nie muszą nawet dostarczać WARCIE indywidualnej historii ubezpieczenia OC. Fakt, że kierowca nie był sprawcą wypadku w ciągu ostatnich 3 lat wystarczy, aby w składce za ubezpieczenie samochodu została uwzględniona maksymalna – 60% zniżka za bezszkodowość.

"Większość rozwiązań proponowanych przez firmy ubezpieczeniowe wynika z badań nad statystycznym klientem. WARTA wie, że każdy klient jest wyjątkowy, ma inne potrzeby i doświadczenie. Zauważyliśmy, że jeśli kierowca już od trzech lat korzysta bezszkodowo z pojazdu, znacząco rosną jego szansę na kontynuację tego doświadczenia w przyszłości. Szacujemy, że w Polsce ok. 8,5 mln takich kierowców korzysta bezpiecznie z dróg i do nich głównie adresujemy naszą ofertę" – mówi Paweł Szczęśniak, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Komunikacyjnych w TUiR WARTA.

Ważne jest, że kierowca nabywa zniżkę zgodnie z tabelą systemu bonus-malus, więc nie jest to okresowa promocja. Jeśli ubezpieczony nie spowoduje szkód, zachowa prawo do zniżki przy zawieraniu polis komunikacyjnych w WARCIE w kolejnych latach.

Do grona bezpiecznych kierowców WARTA zalicza również rodziców dzieci do 12 lat i doświadczonych kierowców, którzy ukończyli 50 lat i mają samochody starsze niż 10 lat.

Rodzice mogą spodziewać się dodatkowej zniżki w wysokości 5%, a starci, bezpieczni kierowcy nawet do 30%.

Tagi:

Komentarze

2014-03-14 16:06

makowski grzegorz

do kogo mam się zwrucić o zaświadczenie o zniżkach jestem za granicą i potszebuje bo mi je tu uznają prosze o pomoc w załatwieniu tego poświadczenia