pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

p[odziękowanie

2012-08-05 12:05

dana

Witam serdecznie. Ja również serdecznie dziękuję za skuteczne okradanie klientów z powierzonych pieniędzy. Byłam przez 10 lat klientką tej wspaniałej firmy Commercial Union (teraz Aviva). Wpłaciłam w tym czasie ok. 20 000 zł. Kiedy po tylu latach systematycznego oszczędzania otrzymałam roczne rozliczenie, okazało się że mam 16000 zł na koncie. Gdybym te pieniądze wpłacała na konto, wykupywała lokaty, jeszcze bym zyskała. Skończyłam z tą farsą. Wypłaciłam te środki, chociaż "doradca" mi to serdecznie odradzał i namawiał do dalszego oszczędzania! Moje wnioski: odradzam zakładanie III filaru. Lepiej wykupić lokaty i mieć kontrolę nad swoimi pieniędzmi!

2012-08-05 12:06

dana

moja ocena zdecydowanie negatywna

2012-12-19 01:53

dor.

W Pani wypadku agent miał racje szkoda tej polisy i ubezpieczenia ktore Pani straciła wraz z polisa.Doradca poswiecił czas i pieniadze (własne) na paliwo i dotarł do Pani aby ratowac polise i zabezpieczenie tym samym rodziny .Mimo to Pani zlikwidowała bardzo dobra polise.Szkoda.Jestem tez doradca i wiem jakie nieszczescia czasami dotykaja moich Klientow i wowczas okazuje sie , ze tylko pieniadze z roszczenia sa jedynymi jakie posiadaja na leczenie i zycie. Szkoda . Pozdrawiam i zycze długich lat życia w doskonałym zdrowiu.

2012-07-11 10:20

wdzięczny

Pan Prezes Piotr Szczepiórkowski AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA Szanowny Panie Prezesie Jako już były (od kilku dni) posiadacz polisy ubezpieczeniowej CU Gwarancja Światowe Surowce pragnę serdecznie Panu i Pańskim współpracownikom podziękować za to, że wpłacone cztery lata temu na tę polisę moje pieniądze udało się Państwu utrzymać w całości i to nawet bez przewidywanych zysków. Mam nadzieję, że inwestowanie tego kapitału sprawiło Państwu dużo przyjemności, jako że posługiwanie się cudzym, a nie własnym, kapitałem bez wynikających z tego tytułu konsekwencji, to jedna z większych radości życia codziennego. Biorąc pod uwagę tak drastyczny spadek cen złota w ciągu ostatnich czterech lat, przerażająco niską cenę miedzi i innych surowców, muszę przyznać, że musieliście Państwo wykazać się niesamowitymi umiejętnościami w celu utrzymania mojego, a przekazanego w Wasze ręce, kapitału. Cena uncji złota to obecnie prawie cena kilograma ziemniaków. Nie wspomnę już o cenie baryłki ropy naftowej, która to przerażająco niska cena powoduje wręcz lawinę samobójstw posiadaczy szybów naftowych. Dlatego też, jako świadomy inwestor, oświadczam, że nie będę już Państwa zmuszał do nadludzkiego wysiłku w operowaniu powierzonymi przeze mnie pieniędzmi w żadnej formie i okolicznościach. Ażeby bardziej jeszcze Wam pomóc i nie doprowadzać do bolesnej frustracji, pozwolę sobie zachęcać na forach internetowych, nieświadomych tego jaką krzywdę Wam wyrządzają, inwestorów w Państwa produkty do jak najszybszego wycofania swojego kapitału. Pozwoli to Państwu na bezpieczną i bezstresową działalność. Z poważaniem