pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

oszuści

2016-01-20 08:26

Radek80.53.x.x

Zdecydowanie odradzam każdemu ubezpieczenia allianz. Uległem wypadkowi w pracy który został potwierdzony przez protokół BHP że uległem wypadkowi w związku z wykonywaną pracą. Poprzez wypadek przebywałem dwa tygodnie w szpitalu a dolegliwości bólowe odczuwam do dziś. Jednocześnie zgłosiłem roszczenie o rehabilitacje w związku z wypadkiem i roszczenie o pieniążki w związku z pobytem w szpitalu. Najdziwniejsze jest to że allianz przyznał mi rehabilitacje w związku z wypadkiem a roszczenie o pobyt w szpitalu nie chce wypłacić ponieważ według ubezpieczyciela nie miałem żadnego wypadku..... SZOK. Zdecydowanie odradzam każdemu tego ubezpieczyciela. W związku z zaistniałą sytuacją muszę dochodzić swych praw przed sądem, jednocześnie zgłosiłem już sprawę do mediów publicznych aby nagłośnili tę sytuację w jaki sposób allianz postępuje z ludźmi którzy zaufali im wykupując ubezpieczenie.

2014-01-27 21:59

Irena

Skręciłam kostkę. Dostałam 3 % uszczerbku - czyli 1500 zł. Dobra kasa za taką głupotę. Oczywiście, że jestem super bardzo zadowolona.

2014-01-27 07:37

Aneta

Ja byłam zadowolona. Wszystko przebiegło bez nerwów. Samochód odstawiony lawetą do serwisu. Dostałam samochód zastępczy. Tryb załatwienia bezgotówkowy. Przyjechałam po naprawiony samochód i nic mnie nie obchodziło. Pani z infolinii Allianz oddzwoniła do mnie i spytała czy wszystko przebiegło prawidłowo i czy mam jakieś uwagi. Dla mnie realizacja szkody wzorowa. Za dwa miesiące ubezpieczę też u nich mieszkanie.

2014-01-26 12:43

WSZYSTKO OK

Miałam realizowaną szkodę pożarową. Wypłata szybka i wartość też ok, chociaż poinformowali mnie że gdybym się nie zgadzała z wyceną, to mam przesłać swoje wyliczenia i protokół w robót. Dodatkowo płacili mi przez dwa tygodnie pobytu w hotelu po pożarze. Nie ma się do czego przyczepić.

2013-11-07 07:37

ZADOWOLONA

Ja mam tam ubezpieczenie pracownicze i zdrowotne. Jestem bardzo zadowolona. Wypłatę za zgon ojca dostałam w ciągu dwoch dni na konto. Do lekarza żeby sie umówić nie ma problemów. Mam tez dobry kontakta z agentką, odpowiada bardzo szybko na moje meile. Ja polecam.

2013-11-04 20:37

Adi

0% uszczerbku na zdrowiu czyli zero odszkodowania po złamaniu V kości śródręcza z przemieszczeniem, chociaż wyraźnie widać, że po tym złamaniu palec u ręki jest krzywy, sztywny, drętwy, nie mogę nim ruszać i nigdy nie będzie poprawy, ponieważ kość krzywo się zrosła. Oszuści i złodzieje, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!

2013-10-08 11:00

Wiktor

Miałem wykupić u nich oc+ac ale po przeczytaniu NIE!!!!!!!!

2013-10-08 08:04

www

NO niestety następni krętacze miałem kolizję drogową sprawca ubezpieczony niestety w Allianz.. został uszkodzony tył w moim aucie wartym ok40tyś uszkodzony zderzak,czujniki,cofnięta podłoga i kilka innych uszkodzeń no i Allianz wycenił szkode na 3600!!haha na nowy zderzak dali mi 720!! chyba jest z kartonu !!nowy w ASO Kosztuje 5000tyś bez kilku groszy!! OMIJAĆ i nie ubezpieczac!!!!

2013-11-07 07:41

Klient Alianz

To samo miałem w linku4 . Wróciłem do Allianz, bo maja sensownych agentów. Na razie Allianz mi wypłacić 2 x za stłuczenie szyby bez problemu. Sprawy zalatwiałem bez probleu w salonach u dealerów, bezgotówkowo. Samochód zastepczy tez dostałem, nie mam się do czego przyczepić, na razie jest ok.

2013-09-27 14:59

ZŁODZIEJ

witajcie jeśli chodzi o tom firme to banda złodzieji i oszustów .Ponieważ moja mama płaciła skłatki a jak niedawno zmarła i dostali akt zgonu to stwierdzili że nie wypłacą odszkodowania na kture była ubezpieczona i placiła regularne składki .Bo stwierdzili że zataiła przed nimi ,że ma nowotwór.i nie wypłacą kasy.Taka przyszła odmowa pisma. NIE POLECAM TEJ FIRMY ZŁODZIEJE I JESZCZE RAZ ZŁODZIEJE I BANDA OSZUSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013-08-16 14:30

Kicha

Z daleka od ich ubezpieczeń. Potem prowadza sprawy sądowe przeciwko tobie na podstawie starych polis i nieaktualnych adresów zameldowania. Po kilku latach masz komornika na karku, a oni tobie cmok. Oczywiście można im wytoczyć sprawę , ale to czas i koszty. Lepiej ich unikać. PZU nie robi takich przewałów.