Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenie szyte na miarę w Link4

Ubezpieczenie szyte na miarę w Link4

Data publikacji: 2010-09-08
Z dniem 6 września ruszyła nowa kampania reklamowa Link4. Towarzystwo oferuje ubezpieczenie OC i AC idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich Klientów, satysfakcjonujące zarówno zakresem ubezpieczenia jak i wysokością składki.

Przesłaniem najnowszej kampanii Link4 jest „Idealnie dopasowane ubezpieczenie”.

Biały samochód na poboczu Przekaz reklamowy ma podkreślić, że ubezpieczenia OC i AC w Link4 odpowiadają potrzebom poszczególnych Klientów. Gwarantują dopasowanie produktu do ich wymagań zarówno finansowych, jak i związanych z zakresem ubezpieczenia samochodu.

"W najnowszej kampanii podkreślamy fakt, że nasze ubezpieczenia odpowiadają rzeczywistym potrzebom klienta. Zwracamy także uwagę na aktywny udział klienta w procesie wyboru optymalnego dla siebie ubezpieczenia. Innymi słowy – pokazujemy, że ubezpieczenia w Link4 można „uszyć na miarę”. Zachęcamy więc klientów do sprawdzenia naszej oferty OC i AC" – podkreśla Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu Link4.

Aktualna kampania kontynuuje działania reklamowe podjęte przez Link4 w maju 2010 roku. Wykorzystana została ta sama forma spotu i po raz kolejny raz pojawił się charakterystyczny motyw scenograficzny: krzesełka w kształcie cyfry 4, będące także elementem brandingu Link4. Obecny spot telewizyjny rozpoczyna się zdaniem „Z Link4 jest jak z moim dobrym krawcem...” - wypowiadanym przez bohatera reklamy, który przekonuje że ubezpieczyciel dopasował OC i AC do posiadanego przez niego budżetu.

Reklamy ubezpieczenia komunikacyjnego Link4 pojawiają się w prasie, ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i wybranych kanałach tematycznych. Zastosowane mają być jeszcze banery na głównych portalach internetowych, a także e-mailing. Kreacją zajęła się Grupa66 Ogilvy, natomiast planowaniem i zakupem mediów – Starcom.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze