Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenie mieszkania w Liberty Direct - nowa kampania

Ubezpieczenie mieszkania w Liberty Direct - nowa kampania

Data publikacji: 2011-03-07
Ruszyła nowa kampania Liberty Direct promująca ubezpieczenie mieszkania. Spoty emitowane od 7 marca, poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi OC i AC, reklamują ubezpieczenia mieszkaniowe. Kreację kampanii przygotował Liberty Direct. Produkcją zajął się dom Easy Hell, a zakupem mediów MPG. Kampania obejmuje TVP, TVN i Polsat oraz wybrane kanały tematyczne.

„Ubezpieczenia mieszkaniowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych Klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się na uwzględnienie tego elementu naszej oferty w najnowszej kampanii” - mówi Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. „Najnowszy spot wpisuje się w konwencję dotychczasowych kampanii produktowych opartych na relacjach klientów. Tym razem bohaterką filmu jest kobieta, która kupując pakiet polis komunikacyjnych OC i AC w Liberty Direct zaoszczędziła 300 zł, a ponadto ubezpieczyła w naszej firmie mieszkanie. Z poprzednimi kreacjami kampanię łączy również hasło: „Sprawdzone ubezpieczenie w lepszej cenie" oraz Statua Wolności – symbol Liberty Direct" – dodaje Karski.

Ubezpieczenie mieszkania - salon i kuchnia W ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych Liberty Direct znajduje się OC, AC, NNW, Assistance oraz Ubezpieczenie Szyb. Konkurencyjne stawki dostępne są m.in. dzięki systemowi atrakcyjnych zniżek obejmujących od 10% do 60% za bezszkodową jazdę, 5% zniżki za jednorazową płatność kartą kredytową, 5% za zakup ubezpieczenia przez internet, a także 50 zł lub 100 zł dla osób kupujących polisę w programie "Poleć sprawdzone ubezpieczenie". 10% zniżki otrzymują także Klienci ING w ramach współpracy bancassurance obydwu instytucji. Ponadto Liberty Direct honoruje zniżki z innych firm ubezpieczeniowych i przenosi je z OC na AC. W zakresie ubezpieczenia mieszkania oferuje ubezpieczenie wyposażenia, murów, OC oraz Home Assistance. Wszystkie polisy dostępne są w kilku prostych pakietach.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-06-10

Najtańsze ubezpieczenie mieszkania

Pragniesz chronić swoje cztery kąty, ale jednocześnie chcesz jak najbardziej zaoszczędzić? Dobrze trafiłeś! W tym artykule odkrywamy sposoby na najtańsze ubezpieczenie domu. Sprawdź, jak nie...

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-06-02

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania?

Ubezpieczenie mieszkania chroni Twoją nieruchomość oraz domowników. Przed jakim jednak dokładnie ryzykiem zabezpiecza ta polisa? Na jaką pomoc ubezpieczyciela możesz liczyć?

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-05-25

Ubezpieczenie mieszkania – potrzebne dokumenty

Kupujesz pierwszy raz ubezpieczenie mieszkania? Zastanawiasz się, jakich dokumentów będziesz potrzebować? Obawiasz się stosu formalności? Spokojnie, zakup ubezpieczenia domu nie jest wcale skomplikowany....

Czytaj więcej
Komentarze
Mieszkaniec Warszawy
2011-03-22 11:35
A jak z cenami ubezpieczeń mieszkaniowych w Liberty Direct? Wydaje mi się, że rynek ubezpieczeń nieruchomości jest zdominowany przez PZU i Wartę, bo mało kto reklamował do tej pory ubezpieczenia mieszkań. Liberty Direct ma fajną ofertę na polisy komunikacyjne. Jeśli ubezpieczenie mieszkania będzie u nich miało sensowną cenę to w przyszłym roku zastanowię się nad tym towarzystwem. Pozdrawiam.
odpowiedz