Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Ubezpieczenie mieszkania w Liberty Direct - nowa kampania

Data publikacji: 2011-03-07

Ruszyła nowa kampania Liberty Direct promująca ubezpieczenie mieszkania. Spoty emitowane od 7 marca, poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi OC i AC, reklamują ubezpieczenia mieszkaniowe. Kreację kampanii przygotował Liberty Direct. Produkcją zajął się dom Easy Hell, a zakupem mediów MPG. Kampania obejmuje TVP, TVN i Polsat oraz wybrane kanały tematyczne.

„Ubezpieczenia mieszkaniowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych Klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się na uwzględnienie tego elementu naszej oferty w najnowszej kampanii” - mówi Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. „Najnowszy spot wpisuje się w konwencję dotychczasowych kampanii produktowych opartych na relacjach klientów. Tym razem bohaterką filmu jest kobieta, która kupując pakiet polis komunikacyjnych OC i AC w Liberty Direct zaoszczędziła 300 zł, a ponadto ubezpieczyła w naszej firmie mieszkanie. Z poprzednimi kreacjami kampanię łączy również hasło: „Sprawdzone ubezpieczenie w lepszej cenie" oraz Statua Wolności – symbol Liberty Direct" – dodaje Karski.

Ubezpieczenie mieszkania - salon i kuchnia W ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych Liberty Direct znajduje się OC, AC, NNW, Assistance oraz Ubezpieczenie Szyb. Konkurencyjne stawki dostępne są m.in. dzięki systemowi atrakcyjnych zniżek obejmujących od 10% do 60% za bezszkodową jazdę, 5% zniżki za jednorazową płatność kartą kredytową, 5% za zakup ubezpieczenia przez internet, a także 50 zł lub 100 zł dla osób kupujących polisę w programie "Poleć sprawdzone ubezpieczenie". 10% zniżki otrzymują także Klienci ING w ramach współpracy bancassurance obydwu instytucji. Ponadto Liberty Direct honoruje zniżki z innych firm ubezpieczeniowych i przenosi je z OC na AC. W zakresie ubezpieczenia mieszkania oferuje ubezpieczenie wyposażenia, murów, OC oraz Home Assistance. Wszystkie polisy dostępne są w kilku prostych pakietach.

Tagi:

Komentarze

2011-03-22 11:35

Mieszkaniec Warszawy

A jak z cenami ubezpieczeń mieszkaniowych w Liberty Direct? Wydaje mi się, że rynek ubezpieczeń nieruchomości jest zdominowany przez PZU i Wartę, bo mało kto reklamował do tej pory ubezpieczenia mieszkań. Liberty Direct ma fajną ofertę na polisy komunikacyjne. Jeśli ubezpieczenie mieszkania będzie u nich miało sensowną cenę to w przyszłym roku zastanowię się nad tym towarzystwem. Pozdrawiam.