Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenia na życie Generali - wiosenne promocje

Ubezpieczenia na życie Generali - wiosenne promocje

Data publikacji: 2011-05-10
W okresie wiosennym Generali Życie TU S.A. chcąc zachęcić Klientów do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego rodziny oraz dodatkowych oszczędności na przyszłość zdecydowało się wprowadzić promocje w ubezpieczeniach "Generali Beneficio" ze składką regularną i ubezpieczeniu "Generali ProFamilia".

Promocja "Teraz 6% więcej środków na inwestycje w Generali Beneficio"

Każdy klient kupujący ubezpieczenie na życie Generali Beneficio ze składką regularną otrzyma bonus w postaci dodatkowej alokacji 6% wpłaconej składki. Alokacja będzie dotyczyła składek regularnych należnych i wpłaconych w pierwszym roku umowy. W związku z tym, z każdych 100 zł wpłaconych przez Klienta, na jego rachunku pracować będzie od razu 106 zł środków.

Rodzina wiosną Zalety ubezpieczenia Generali Beneficio:

 • prosta konstrukcja
 • zróżnicowana wieloletnia inwestycja zabezpieczająca przyszłość finansową
 • możliwość inwestowania w światowe fundusze surowcowe i nieruchomości
 • oferta inwestycyjna obejmująca 43 fundusze zróżnicowane geograficznie i przedmiotowo
 • przyjazne funkcjonalności
 • profesjonalny serwis
 • optymalne i transparentne koszty obsługi
 • brak wymogu poddania się badaniom medycznym przed zawarciem umowy
 • bezpłatna ochrona
 • obsługa polisy przez internet (codzienna informacja o wartości zainwestowanych pieniędzy oraz możliwość składania dyspozycji).

Promocja "Dodatkowe ubezpieczenie śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku w środku lokomocji"

Klienci, którzy kupią ubezpieczenie Generali ProFamilia wraz z co najmniej czterema umowami dodatkowymi: w razie śmierci lub inwalidztwa wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz dowolnymi dwoma spośród poważnego zachorowania, operacji i pobytu w szpitalu, otrzymają dodatkową ochronę na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku w środku lokomocji, o stałej sumie ubezpieczenia 50.000 zł na okres jednego roku od początku trwania ubezpieczenia.

Zalety ubezpieczenia Generali ProFamilia:

 • łączy bieżącą ochronę z możliwością gromadzenia kapitału do wykorzystania w przyszłości
 • szeroki wachlarz umów dodatkowych umożliwiających rozszerzenie zakresu ubezpieczenia
 • możliwość dostosowania parametrów polisy (zmiana wysokości SU i trybu płatności składki, wakacje składkowe, zmiana zakresu ochrony) do bieżących potrzeb
 • bezterminowość umowy.

„Wprowadzając wiosenne promocje w ramach naszej linii produktów życiowych chcielibyśmy wzmocnić relacje biznesowe zarówno z obecnymi Klientami jak również pozyskać nowych. Dlatego też oferujemy im nowoczesne produkty ubezpieczeniowe, które łączą w sobie zalety inwestycji i ubezpieczenia, zapewniając Klientom możliwość gromadzenia kapitału na przyszłość w połączeniu z funkcją ochronną. Dodatkowo chcąc zachęcić naszych klientów do dodatkowych oszczędności wprowadzamy specjalną promocję polegającą na zwiększeniu o 6% środków pracujących na polisie w pierwszym roku trwania umowy" - podkreśla Mariusz Zagajewski, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń na Życie w Generali.

Promocje trwać będą do 24 czerwca 2011 roku.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
Komentarze
lila
2013-11-29 11:02
Mam pro familia w generali, jestem zadowolona, polecam :)
odpowiedz