pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Placówki i oddziały UNIQA

UNIQA nie sprzedaje polis samochodowych przez Internet. Przy pomocy kalkulatora OC/AC możesz jednak poznać wysokość składki ubezpieczenia i porównać ją z propozycjami innych towarzystw.

Kalkulator OC/AC umożliwia sprawdzenie wysokości składki ubezpieczenia w UNIQA. Jeśli będzie ona dla Ciebie atrakcyjna, możesz od razu skontaktować się telefonicznie z ubezpieczycielem, by dokończyć zakup.

Jak znaleźć tanie OC w kalkulatorze OC AC UNIQA?

Kalkulator OC/AC udostępniany przez Ubea.pl liczy wysokość składki ubezpieczenia w różnych towarzystwach. Jednym z nich jest UNIQA. Przykładowe kalkulacje pokazują, że ten ubezpieczyciel dość łagodnie traktuje kierowców ze szkodami. Towarzystwo nie podnosi też składki za to, że:

  • auto ma kierownicę po prawej stronie,
  • samochód będzie używany za granicą przez kilka miesięcy.

Składka ubezpieczenia OC jest natomiast w UNIQA bardzo uzależniona od miejsca zamieszkania. Osoby z dużych miast, a także mniejszych miejscowości położonych przy ważnych drogach lub blisko aglomeracji, muszą przygotować się na zdecydowaną podwyżkę składki.

Jeżeli zatem mieszkasz w Gdańsku czy we Wrocławiu, niższą składkę znajdziesz najprawdopodobniej w innym towarzystwie. Zawsze warto jednak sprawdzić różne opcje, by być pewnym, że nie przepłaci się niepotrzebnie za ubezpieczenie, którego zakres ochrony jest wszędzie taki sam.

Jak kupić OC AC w UNIQA?

Jak wspomnieliśmy na początku, UNIQA nie sprzedaje obecnie ubezpieczeń komunikacyjnych przez Internet. Kalkulator OC/AC Ubea.pl umożliwia natomiast wyliczenie składki w UNIQA oraz porównanie jej z ofertami innych firm.

Jeśli po wyliczeniu składki stwierdzisz, że oferta UNIQA jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna, kliknij w przycisk „Jak kupić?”. Wyświetlą Ci się wtedy dwie możliwości:

  • Zadzwoń teraz – jeśli jesteś zdecydowany na zakup polisy, skontaktuj się od razu telefonicznie z przedstawicielem UNIQA. Zweryfikuje on podane przez Ciebie informacje, wyliczy ostateczną składkę i wystawi dla Ciebie polisę.
  • Zamów kontakt – jeżeli w danym momencie nie możesz rozmawiać, zamów kontakt, a przedstawiciel UNIQA oddzwoni do Ciebie w dogodnym terminie.

Jeżeli natomiast po wyliczeniu składki stwierdzisz, że chcesz jeszcze zastanowić się nad wyborem oferty, możesz skorzystać z opcji przesłania rezultatów kalkulacji na maila. Dzięki temu będziesz mógł wrócić do wyników w dogodnym dla siebie terminie.

Jeśli jednak wolisz zakupić OC osobiście, poniżej znajdziesz adresy placówek

Placówki i oddziały UNIQA