Strona główna  |  Wiadomości  |  Teraz assistance samochodu na wakacje jest już darmowe

Teraz assistance samochodu na wakacje jest już darmowe

Data aktualizacji: 2020-08-27
Darmowe assistance samochodu na wakacyjne wyjazdy - brzmi jak bajka? Na Ubea.pl to rzeczywistość. Sprawdź, jak złapać bezpłatną polisę.

Na tegoroczne wakacje większość Polaków wyruszy zapewne własnymi samochodami. Taki transport daje komfort, niezależność i bezpieczeństwo podróży. Wszystko jednak zaczyna się psuć, jeśli nagle w trakcie jazdy na wymarzone wakacje w Chorwacji, auto ulega awarii. W takiej sytuacji pomoże tylko samochodowe assistance. Dzięki rewolucyjnej ofercie Ubea.pl taką polisę możesz mieć za darmo.

Spis treści:

 1. Jak działa darmowe assistance od Ubea.pl?
 2. Co zawiera samochodowe assistance?
 3. Jak otrzymać bezpłatne assistance?
 4. Dopasuj wariant assistance do swoich potrzeb
 5. Kto może otrzymać bezpłatne assistance?

Jak działa darmowe assistance od Ubea.pl?

Awaria samochodu - pomoże assistance Polacy docenili usługi zapewniane przez samochodowe assistance i coraz chętniej z nich korzystają. Postanowiliśmy więc, jako pierwszy podmiot w Polsce, zaoferować taką ochronę assistance za darmo jako niezależny produkt.

Teraz każdy, kto wybiera się na urlop własnym samochodem, może bez zbędnych kosztów zapewnić sobie ubezpieczenie na wypadek awarii pojazdu na trasie.

W ramach promocji oferujemy bezpłatne assistance na 7 lub 14 dni działające w Polsce lub całej Europie. Za bardzo atrakcyjną cenę jest też dostępne ubezpieczenie na cały rok.

Co zawiera samochodowe assistance?

Większość darmowych assistance dodawanych do OC chroni jedynie w razie wypadku lub aktów wandalizmu. Nasze assistance zapewnia jednak pomoc także w razie awarii (o ile tylko Twoje auto osobowe ma poniżej 15 lat).

Jeśli natomiast Twoje auto ma od 15 do 20 lat proponujemy Ci assistance od wypadku i aktów wandalizmu.

W ramach Assistance zapewniamy Ci:

 • usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie do wskazanego przez Ciebie miejsca (limit 50 km),
 • dostarczenie paliwa,
 • infolinię motoryzacyjną.

Suma oferowanego ubezpieczenia assistance to 2000 Euro.

Jak postąpić, jeśli w trakcie wakacyjnego wyjazdu dojdzie do wypadku lub awarii samochodu? Skontaktuj się telefonicznie z ubezpieczycielem, a on już sam zajmie się organizacją potrzebnej pomocy. Z infolinią ustalisz także koszt holowania Twojego pojazdu po bardzo atrakcyjnych stawkach na dłuższym niż 50 km odcinku.

Jak otrzymać bezpłatne assistance?

Co trzeba zrobić, aby cieszyć się darmowym assistance? Wystarczy wykonać 4 proste kroki:

1. Wejdź na telefonie na stronę darmowe-assistance.pl i wybierz pakiet odpowiedni dla siebie.
2. Przygotuj dowód rejestracyjny samochodu.
3. Zrób skan kodu aztec w dowodzie rejestracyjnym.
4. Odbierz polisę.

Oferta jest ograniczona ilościowo i w czasie. Chcesz złapać bezpłatne assistance? Już teraz wejdź na Darmowe Assistance i wybierz pakiet dla siebie.

Dopasuj wariant assistance do swoich potrzeb

Weekendowy wypad do Czech? Krótki objazd po polskich miastach? Trip po całej Europie? Mamy assistance odpowiednie na każdą z tych okazji.

Oferujemy warianty zapewniające ochronę w Polsce lub na terenie całej Europy.

Poszczególne opcje ubezpieczenia chronią przez:

 • 7 dni,
 • 14 dni,
 • cały rok.

Assistance na 7 dni chroniące na terenie Polski możesz mieć zupełnie za darmo. Bardziej rozszerzone pakiety otrzymasz bezpłatnie, jeśli jednocześnie zakupisz ubezpieczenie turystyczne na Ubea.pl (nie dotyczy to jedynie rocznej polisy assistance). Możesz też zakupić assistance za niską cenę, nie przejmując się żadnymi dodatkowymi warunkami.

Warto zwrócić uwagę, że wariant Europa działa nie tylko w krajach Unii Europejskiej. Pomoc zapewnimy Ci także w przypadku awarii na terenie Ukrainy czy Serbii, gdzie zorganizowanie pomocy drogowej bywa trudniejsze.

Kto może otrzymać bezpłatne assistance?

Oferta jest przeznaczona dla nowych klientów Ubea.pl. Ochroną obejmujemy auta osobowe zarejestrowane na osoby fizyczne.

Pamiętaj, że polisa assistance zaczyna się najwcześniej po 3 dniach od aktywacji ubezpieczenia. Nie zwlekaj więc z zawarciem umowy do ostatnich chwil przed wyjazdem.

Chcesz cieszyć się beztroskim wypoczynkiem? Przed wyjazdem złap darmowe assistance i pozwól, by to ubezpieczyciel martwił się za Ciebie.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-06-17

Rzeczoznawca samochodowy - kim jest i jak może nam pomóc?

Rzeczoznawca samochodowy to ekspert, który może wspierać kierowcę w sporze z ubezpieczycielem. Nasz artykuł wyjaśnia, kim dokładnie jest taki fachowiec.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-04-16

Barometr Ubea.pl: ceny OC w marcu 2022 r.

Wielu analityków spodziewa się rychłego wzrostu składek OC dla kierowców. Warto sprawdzić, czy taka zmiana miała miejsce już w marcu 2022 roku.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-04-15

Ubezpieczenie samochodu elektrycznego będzie drogie?

Ubezpieczenie samochodu elektrycznego to coraz bardziej popularna oferta. Postanowiliśmy sprawdzić, czy taka polisa dla właściciela „elektryka” będzie kosztowna.

Czytaj więcej
Komentarze