TUW

Kalkulator ubezpieczeń w TUW

TUW logo

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

TUW prowadzi swoją działalność w formule towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych. Oznacza to, że nie ma on zewnętrznych właścicieli – akcjonariuszy.

TUW oferuje szeroką gamę ubezpieczeń majątkowych oraz NNW. W tym towarzystwie dobrą propozycję dla siebie znajdą nie tylko indywidualni klienci, lecz również firmy, gminy, szkoły, rolnicy czy spółdzielnie mieszkaniowe.

TUW jest partnerem programu Karty Dużej Rodziny. Osoby mające troje lub więcej dzieci mogą więc liczyć na atrakcyjne zniżki na ubezpieczenia.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC TUW
 2. Kontakt z TUW
 3. Opinie o TUW
 4. Zgłoszenie szkody w TUW
 5. Wypowiedzenie OC w TUW
 6. Rezygnacja z OC w TUW
 7. Zgłoszenie sprzedaży auta w TUW
 8. Ubezpieczenie samochodu w TUW
 9. Bezpieczna podróż z TUW-em - ubezpieczenie turystyczne TUW
 10. Ubezpieczenie domu i mieszkania TUW
 11. Ubezpieczenie NNW w TUW
 12. Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta w TUW
 13. Ubezpieczenie dla rolników w TUW
 14. Inne ubezpieczenia TUW

Kalkulator OC TUW

Na stronie TUW nie znajdziesz kalkulatora OC. Aby poznać składkę, musisz skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem ubezpieczyciela.

Pamiętaj, że cenę, którą zaproponuje Ci agent TUW, warto porównać z ofertami innych ubezpieczycieli. Wysokość składek oferowanych przez różne towarzystwa ubezpieczeniowe poznasz szybko za pośrednictwem kalkulatora OC / AC Ubea.pl.

Kontakt z TUW

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW
ul. H. Raabego 13
02-793 Warszawa

Telefon do Contact Center

22 545 39 50
lub
801 001 003

Telefon czynny od poniedziałku do soboty od 7:00 do 20:00

E-mail: tuw@tuw.pl

Strona www: www.tuw.pl

Media społecznościowe:

Facebook: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”

Opinie o TUW

Chcesz sprawdzić opinie o TUW? A może masz ubezpieczenie w TUW i chcesz polecić lub odradzić jedną z polis? Wejdź na wątek Opinie o TUW i napisz, co sądzisz o tym ubezpieczycielu.

Zgłoszenie szkody w TUW

Jak zgłosić szkodę w TUW? Najprościej zrobić to mailowo, pisząc wiadomość pod adres:

zgloszenie.szkody@tuw.pl

W zakładce „Do pobrania” na stronie TUW znajdziesz formularz zgłoszenia szkody. Wypełniając go, masz gwarancję, że nie pominiesz żadnej ważnej informacji.

Zgłoszenie szkody jest możliwe również telefonicznie. Wystarczy zadzwonić do Contact Center na jeden z numerów podany powyżej.

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy Assistance, powiadom niezwłocznie (w ciągu 12 godzin) Centrum Alarmowe o zdarzeniu, z powodu którego potrzebujesz usług TUW.

Centrum Alarmowe Assistance jest dostępne pod następującymi numerami telefonów:

dla umów ubezpieczenia zawartych do dnia 31.03.2020 r.:

+48 22 522 66 22
lub
+48 22 563 11 31

dla umów ubezpieczenia zawartych od dnia 1.04.2020 r.:

+48 22 741 39 50

Centra alarmowe Assistance są czynne całą dobę.

Wypowiedzenie OC w TUW

Masz OC w TUW, ale nie chcesz przedłużać tej polisy na kolejne 12 miesięcy? W takim przypadku musisz złożyć wypowiedzenie OC na co najmniej dzień przed końcem ubezpieczenia. Inaczej polisa OC przedłuży się automatycznie na kolejny rok.

Wypowiedzenie OC możesz wysłać mailowo na adres konkretnej placówki TUW. Ubezpieczyciel udostępnia też ogólnego maila:

wypowiedzenia@tuw.pl

Pamiętaj, że wypowiedzenie OC musi zawierać Twój własnoręczny podpis. Najlepiej więc wydrukować wzór wypowiedzenia OC, wypełnić go, a następnie zeskanować i załączyć do maila.

Rezygnacja z OC w TUW

Kupiłeś używane auto, które ma OC w TUW? Taka polisa przejdzie automatycznie na Ciebie. Możesz z niej korzystać do końca okresu jej obowiązywania lub zrezygnować i zawrzeć nowe OC gdzie indziej.

Dlaczego możesz chcieć zrezygnować z trwającego OC? W przypadku zmiany właściciela auta ubezpieczyciel ma prawo przeprowadzić rekalkulację składki. Jeśli rekalkulacja OC w TUW okaże się niekorzystna, warto sprawdzić oferty innych ubezpieczycieli.

Rezygnację z OC sprzedawcy można przesłać do TUW mailowo na adres:

wypowiedzenia@tuw.pl

Jeśli jednak zdecydujesz się korzystać z OC poprzedniego właściciela, pamiętaj, że taka polisa nie przedłuży się automatycznie na kolejne 12 miesięcy. Odpowiednio wcześniej zacznij więc szukać nowej korzystnej propozycji OC. Pomoże Ci w tym kalkulator OC / AC.

Zgłoszenie sprzedaży auta w TUW

Jeśli sprzedajesz auto, Twoim obowiązkiem jest poinformować o tym fakcie swojego ubezpieczyciela. Jak zgłosić sprzedaż auta w TUW?

Prześlij na maila TUW (znajdziesz go w akapicie Kontakt z TUW w tym artykule) informację o zbyciu samochodu, załączając kopię lub skan umowy kupna-sprzedaży.

W dokumentach muszą być widoczne dane osobowe nabywcy (imię, nazwisko, adres oraz numer PESEL). Jeśli na umowie nie są one w pełni czytelne, podaj je dodatkowo w treści maila.

Ubezpieczenie samochodu w TUW

Ubezpieczenie OC w TUW

Ubezpieczenie OC jest polisą, którą obowiązkowo musi wykupić każdy właściciel samochodu. Jeśli Ty lub inny kierowca spowodujecie nieumyślnie szkodę, jadąc ubezpieczonym autem, ubezpieczyciel przejmie Wasze zobowiązania finansowe wobec poszkodowanych osób.

Zakres ochrony ubezpieczenia OC jest uregulowany prawnie, ale ubezpieczyciele często dodają darmowe dodatki, aby zachęcić kierowców do kupna polisy właśnie u nich. W przypadku TUW takim bezpłatnym bonusem jest Assistance w wariancie Standard.

Chcesz otrzymać tańszą ofertę OC? W TUW zniżki dostaniesz za:

 • zakup innych ubezpieczeń u tego ubezpieczyciela,
 • kontynuację polisy przez kolejny rok w TUW,
 • bezszkodowy przebieg OC.

Od 2020 r. TUW oferuje również możliwość wykupienia ochrony zniżek OC. Zanim jednak skusisz się na tę ofertę, przeczytaj dokładnie jak ona działa, aby potem nie przeżyć niemiłego zaskoczenia.

Ochrona zniżek w TUW jest proponowana kierowcom, którzy:

 • mają już wypracowane zniżki Bonus Malus,
 • w ostatnim roku nie spowodowali szkody w OC.

Ochrona zniżek obejmuje jedną szkodę w wysokości do 5000 zł. Co to w praktyce oznacza? Jeśli wykupisz ochronę zniżek, a potem spowodujesz drobną szkodę (np. obetrzesz inne auto, wyjeżdżając z parkingu), to wznawiając umowę OC w TUW, ubezpieczyciel nie uwzględni tego zdarzenia przy wyliczaniu ceny.

Pamiętaj jednak, że ta szkoda i tak zostanie zgłoszona do UFG. Jeśli więc będziesz chcieć kupić nowe OC gdzie indziej, to może mieć ona wpływ na zniżki liczone przez pozostałe towarzystwa.

Ubezpieczenie AC w TUW

OC zapewni pieniądze na wypłatę odszkodowania dla poszkodowanego, jeśli to Ty spowodujesz szkodę. Co jednak z Twoim autem? Przecież jeśli będziesz sprawcą szkody, to zazwyczaj także i Twój samochód dozna uszczerbku. Z OC nie dostaniesz pieniędzy na naprawę swojej fury. Taką ochronę zapewni Ci jedynie AC.

Jakie AC proponuje TUW?

TUW oferuje autocasco w wersji All Risk, które zapewnia kompleksową ochronę w razie uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży auta w Polsce i za granicą. All Risk oznacza, że polisa chroni od skutków wszelkich zdarzeń za wyjątkiem tych, które jednoznacznie wymieniono w wyłączeniach odpowiedzialności. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że ubezpieczyciel nie pomoże Ci, jeśli dojdzie do jakiejś nietypowej sytuacji, którą trudno było przewidzieć i zawrzeć w zakresie ochrony.

Co ważne, TUW ubezpiecza pojazdy aż do 15 roku eksploatacji.

Inne zalety AC w TUW to:

 • brak udziału własnego oraz franszyzy integralnej,
 • gwarantowana suma ubezpieczenia przez 12 miesięcy dla pojazdów fabrycznie nowych (jeśli masz starsze auto, musisz opłacić dodatkową składkę, aby zapewnić sobie tę korzyść),
 • ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego pojazdu do sumy 1000 zł (możliwe jest zwiększenie sumy ubezpieczenia po dopłacie),
 • bezpłatne ubezpieczenie Assistance w wersji Standard.

Oferta TUW jest też elastyczna. Do wyboru masz bowiem jeden z dwóch wariantów autocasco:

 • Standard – odszkodowanie liczone według ceny części oryginalnych;
 • Ekonomiczny – odszkodowanie uwzględnia ceny zamienników.

Dodatkowo możesz też dokupić następujące dodatki rozszerzające zakres ochrony:

 • ubezpieczenie bagażu podróżnego (do 5% sumy ubezpieczenia pojazdu, maks. 3000 zł),
 • ubezpieczenie utraty kluczyków,
 • ryczałtową wypłatę świadczenia na pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego,
 • ochronę posiadanych zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia.

Autocasco Mini w TUW

Pełne AC jest dla Ciebie za drogie? Masz starsze auto i nie potrzebujesz aż tak rozbudowanej ochrony? Chcesz zabezpieczyć się jedynie przed niektórymi ryzykami? W takich przypadkach Autocasco Mini w TUW jest dla Ciebie.

Ta polisa jest przeznaczona dla właścicieli aut o wartości od 5000 zł do 20000 zł. Chroni Cię w przypadku:

 • kradzieży,
 • całkowitego zniszczenia pojazdu w wyniku zdarzeń losowych (np. pożar, powódź),
 • szkody całkowitej w wyniku zderzenia ze zwierzęciem.

W zakres AC Mini wchodzi także ubezpieczenia wyposażenia dodatkowego do sumy 500 zł (większa suma dostępna za dopłatą). Po opłaceniu dodatkowej składki możesz natomiast otrzymać gwarantowaną stałą sumę ubezpieczenia.

Co ważne, AC Mini działa jedynie w Polsce. Dodatkowo w przypadku tej polisy obowiązuje udział własny wynoszący 10%.

Warto zwrócić uwagę, że mając AC Mini, możesz wypracowywać zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia, które TUW uhonoruje, wyliczając nową umowę AC. Jednocześnie szkody z AC Mini nie będą mieć wpływu na wysokość składki umów autocasco wznawianych w TUW.

Ubezpieczenie NNW w TUW

Niestety, w wypadkach komunikacyjnych nie mamy do czynienia jedynie z uszkodzeniami samochodu. Także kierowca i pasażerowie są narażeni na uszczerbek na zdrowiu lub nawet śmierć. Dlatego do OC i AC warto dokupić ubezpieczenie NNW. Wtedy w razie wypadku (niezależnie od tego z czyjej winy do niego dojdzie) wszyscy pasażerowie i kierowca auta otrzymają świadczenie za doznane urazy.

TUW oferuje NNW z sumą na osobę wynoszącą od 5 000 zł do 25 000 zł. Wybór dokładnej kwoty należy do Ciebie. Możesz też zwiększyć kilkakrotnie tę sumę w przypadku kierowcy.

Polisa NNW od TUW działa w razie wypadku na terenie całej Europy.

Z NNW TUW wypłaci:

 • świadczenie za doznane urazy,
 • świadczenie za śmierć pasażera lub kierowcy,
 • kwotę pokrywającą koszt nabycia protez i środków pomocniczych do 10% sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Assistance w TUW

Kolizja lub awaria w trasie? Nie muszą one zniszczyć Twojej podróży. Skorzystaj z ubezpieczenia Assistance i pozwól ubezpieczycielowi uratować Twój wyjazd.

TUW oferuje Assistance w kilku wariantach, więc możesz dopasować zakres ochrony i cenę do swoich potrzeb.

Za darmo do OC, AC lub AC Mini ubezpieczyciel TUW dołącza wariant Standard. Zapewnia on pomoc informacyjną, a w razie wypadku:

 • holowanie,
 • naprawę auta na miejscu zdarzenia,
 • pojazd zastępczy na 3 doby w Polsce.

Oczekujesz większej pomocy? Możesz dokupić wariant Premium, który zapewnia pomoc serwisową także w razie awarii oraz:

 • dostarczenie paliwa,
 • pomoc w podróży w razie kradzieży, wypadku lub awarii auta (hotel, pojazd zastępczy lub zorganizowanie powrotu / dalszej podróży).

Najbardziej rozbudowany wariant Superior proponuje wyższe limity na usługi niż opcja Premium. Dla przykładu z tej polisy pojazd zastępczy możesz otrzymać nawet na 10 dni, a TUW opłaci hotel na 4 doby.

Oprócz ogólnych ubezpieczeń assistance TUW oferuje również Assistance Opony, który zapewnia:

 • pomoc w zakresie wymiany koła na miejscu zdarzenia,
 • pokrycie kosztów naprawy uszkodzonego ogumienia.

Jeśli kupujesz ubezpieczenie Assistance Premium lub Superior, Assistance Opony masz już zawarte w zakresie ochrony. Jeżeli jednak zdecydujesz się jedynie na opcję Standard, możesz oddzielnie dokupić takie assistance dedykowane oponom. Tego typu polisa przyda się szczególnie tym, którzy nie umieją lub z jakiegoś powodu nie chcą sami wymieniać zepsutego koła w samochodzie.

AutoSzyby w TUW

Oprócz rozbudowanych polis komunikacyjnych w ofercie TUW znajdziesz także wyspecjalizowane ubezpieczenia o bardzo konkretnym zakresie ochrony. Takim produktem jest dobrowolne ubezpieczenie szyb zapewniające naprawę lub wymianę szyby w aucie w razie jej uszkodzenia.

TUW deklaruje, że wymiana szyby na nową może nastąpić już po paru godzinach od zgłoszenia.

Co ważne, jeśli zgłosisz szkodę z ubezpieczenia szyb, nie utracisz zniżek za bezszkodowy przebieg polisy AC w TUW

Zielona Karta w TUW

Coraz więcej ubezpieczycieli oferuje Zieloną Kartę za darmo tym kierowcom, którzy mają u nich obowiązkowe OC. TUW jednak do nich nie należy.

Jeśli masz OC w TUW i chcesz dodatkowo otrzymać Zieloną Kartę, musisz zapłacić niewielką składkę. Jej wysokość zależy głównie od:

 • rodzaju pojazdu mechanicznego,
 • długości okresu, na jaki jest wystawiana Zielona Karta.

Zielona Karta w TUW może zostać wystawiona na czas od 15 dni do 12 miesięcy.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód – BLS - w TUW

Jak dotychczas TUW nie przystąpił do ogólnopolskiego systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Kierowcom posiadającym w tym towarzystwie OC, AC lub AC Mini ubezpieczyciel oferuje za dopłatą usługę przypominającą BLS.

Jak działa BLS w TUW?

Jeśli będziesz poszkodowanym, a sprawca będzie ubezpieczony w zakresie OC w Polsce, TUW może zająć się likwidacją szkody. Wystarczy, że zgłosisz zdarzenie do swojego ubezpieczyciela, a TUW przejmie na siebie wszelkie formalności związane z likwidacją szkody. Warunkiem jest jednak, by wartość szkody nie była większa niż 30 000 zł oraz aby doszło jedynie do szkód majątkowych. W kolizji nie mogą też brać udziału więcej niż dwa auta.

Należy podkreślić, że szkoda zgłoszona z tytułu BLS nie spowoduje utraty żadnych zniżek uzbieranych za bezszkodową jazdę.

Bezpieczna podróż z TUW-em - ubezpieczenie turystyczne TUW

Przygody w trakcie podróży są wspaniałe, o ile tylko są to miłe przygody. Gorzej jeśli przydarza się coś niespodziewanego i przykrego. Na szczęście ubezpieczenie turystyczne może zagwarantować Ci poczucie bezpieczeństwa na każdym wyjeździe.

Ubezpieczenie turystyczne w TUW można zawrzeć na czas od 1 do 364 dni w formie:

 • indywidualnej,
 • rodzinnej,
 • grupowej.

Aby móc dopasować polisę do swoich potrzeb, TUW proponuje jej 4 warianty różniące się zakresem ochrony:

 • Mini,
 • Standard,
 • Kompleks,
 • VIP.

W skład ochrony zapewnianej przez TUW wchodzi ubezpieczenie:

 • kosztów leczenia,
 • assistance,
 • następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym,
 • bagażu podróżnego.

Tę podstawową ochronę możesz rozszerzyć o dodatkowe ryzyka zależnie od tego, jakie masz plany na wyjazd:

 • uprawianie sportów zimowych,
 • uprawianie sportów ekstremalnych,
 • wykonywanie pracy fizycznej.

TUW oferuje także ubezpieczenie od rezygnacji lub odwołania wycieczki. Jeśli z powodu nagłego i nieprzewidzianego zdarzenia nie będziesz mógł pojechać na zaplanowany urlop lub będziesz zmuszony wcześniej z niego wrócić, TUW pokryje koszty z tym związane. Oczywiście, polisa zadziała jedynie w ściśle określonych przypadkach wymienionych w warunkach ubezpieczenia. Chodzi tu np. o poważną chorobę lub śmierć bliskiej osoby.

Ubezpieczenie turystyczne proponowane przez TUW ma pewne cechy wyróżniające ofertę tego ubezpieczyciela na tle innych. Dla przykładu ryzyko zaostrzenia i powikłania chorób przewlekłych uwzględniono w podstawowym zakresie ochrony. TUW wypłaci Ci też odszkodowanie za uszkodzony lub zniszczony sprzęt sportowy w ramach ubezpieczenia bagażu podróżnego. U wielu ubezpieczycieli trzeba natomiast wykupywać oddzielne ubezpieczenie sprzętu sportowego.

Ubezpieczenie domu i mieszkania TUW

Ubezpieczenie domu w TUW

Własny dom to marzenie wielu polskich rodzin. Jeśli więc już go masz, to warto o niego zadbać, by w razie pożaru czy powodzi nie stracić swojego całego majątku.

Pakiet ubezpieczeń Bezpieczna Rodzina proponowany przez TUW ochroni kompleksowo Twój dom. W jego ramach zabezpieczysz nie tylko mury i stałe elementy, lecz również:

 • ruchomości domowe,
 • mienie powierzone (np. przez pracodawcę),
 • mienie przeznaczone do działalności gospodarczej,
 • sprzęt elektroniczny przenośny (co ważne, możesz go chronić także poza miejscem zamieszkania),
 • instalacje fotowoltaiczne i solarne,
 • mienie na tarasie i w ogrodzie.
 • nagrobki.

Ubezpieczenie domu chroni budynek przede wszystkim od pożaru i innych zdarzeń losowych. Do wyboru masz wariant chroniący od ryzyk nazwanych lub taki w formie All Risk. Co ważne, ochronę możesz rozszerzyć o powódź.

TUW może też zapewnić Ci ubezpieczenie:

 • od kradzieży z włamaniem,
 • mienia osobistego od rabunku i rozboju ulicznego,
 • stałych elementów zewnętrznych od kradzieży zwykłej,
 • szyb, przedmiotów szklanych, oszklenia instalacji fotowoltaicznej i solarnej od stłuczenia,
 • OC w życiu prywatnym na całym świecie z wyłączeniem Kanady i USA,
 • ochrony prawnej na terenie Polski,
 • NNW na terenie całego świata,
 • Dom Assistance.

Dzięki licznym klauzulom i możliwości wyboru różnych sum ubezpieczenia zakres polisy możesz dopasować dokładnie do swoich potrzeb.

Ubezpieczenie mieszkania w TUW

O cztery kąty, niezależnie czy jesteś ich właścicielem czy najemcą, warto jest zadbać. W ramach pakietu Bezpieczna Rodzina TUW proponuje również ubezpieczenie mieszkania. Z szerokiej gamy polis wymienionych powyżej możesz dobrać te produkty, które są Ci faktycznie potrzebne.

Ubezpieczenie domku letniskowego w TUW

Domek letniskowy także może paść ofiarą pożaru czy powodzi. Dlatego pakiet Bezpieczna Rodzina od TUW umożliwia Ci także ubezpieczenie swojego domku wypoczynkowego.

Ubezpieczenie domu w budowie w TUW

Polisa Bezpieczna Rodzina umożliwia także ubezpieczenie domu, który jest jeszcze w budowie. W przypadku takich budynków możesz też jednak skorzystać z dedykowanego pakietu Bezpieczny Dom w Budowie. Możesz go zakupić, jeśli budujesz dom jednorodzinny lub wielorodzinny mający maks. 20 mieszkań i cztery kondygnacje. Polisa może też zabezpieczyć powstający budynek gospodarczy lub garaż.

Pakiet Bezpieczny Dom w Budowie zapewnia ochronę od skutków następujących zdarzeń losowych:

 • pożar,
 • uderzenie pioruna,
 • huragan,
 • wybuch,
 • upadek statku powietrznego.

Polisę można także rozszerzyć o skutki:

 • gradu,
 • katastrofy budowlanej,
 • lawiny,
 • powodzi,
 • zapadania się ziemi,
 • zalania powstałego wskutek prób szczelności instalacji.

Kiedy budowa osiągnie już stan zamknięty, możesz ubezpieczyć również:

 • stałe elementy od dewastacji do 10% sumy ubezpieczenia budynku,
 • stałe elementy od kradzieży z włamaniem i rabunku do 15% sumy ubezpieczenia,
 • przechowywane mienie ruchome do 5% sumy ubezpieczenia budynku.

W ramach pakietu możesz też dodatkowo wykupić ubezpieczenie NNW dla pracowników na budowie.

Ubezpieczenie NNW w TUW

Wypadki mogą zdarzyć się wszędzie: w domu, w pracy, w sklepie, na wakacjach. Niezależnie jednak od tego, gdzie i do jakiego zdarzenia dojdzie, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków od TUW zapewni świadczenie za uszczerbek na zdrowiu lub śmierć.

Ubezpieczenie NNW można zawrzeć w TUW na rok lub na krócej. Do wyboru masz formę indywidualną albo grupową. Co ciekawe, możesz także samodzielnie ustalić, czy TUW ma chronić Cię przez cały czas czy jedynie w trakcie wykonywania określonych czynności.

Co ważne, polisa obejmuje wypadki zaistniałe na całym świecie.

Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta w TUW

W ofercie TUW znajduje się też pakiet ubezpieczeń dedykowany właścicielom i użytkownikom rowerów. Obejmuje on ubezpieczenia:

 • OC w związku z posiadaniem i użytkowaniem roweru,
 • NNW,
 • Casco roweru (obejmuje również kradzież z włamaniem i rabunek).

Ochronę można rozszerzyć o kradzież roweru z siedliska i miejsc ogólnie dostępnych.

Ubezpieczając więcej rowerów w TUW, otrzymasz specjalne zniżki na polisy.

Ubezpieczenie dla rolników w TUW

TUW posiada również kompleksową ofertę ubezpieczeń dla rolników. W tym towarzystwie możesz ubezpieczyć:

 • budynki gospodarstwa rolnego,
 • OC rolnika,
 • agrocasco (maszyny i sprzęt rolniczy),
 • uprawy, w tym z dopłatami,
 • zwierzęta, w tym z dopłatami,
 • drób.

Ciekawą propozycją jest też pakiet ubezpieczeń Bezpieczna Zagroda.

Inne ubezpieczenia TUW

W ofercie TUW są też ubezpieczenia dla:

 • firm,
 • gmin,
 • szkół,
 • agrobiznesu,
 • wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych,
 • sołtysów.