Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Promocja Składka wraca - cashback w porównywarce Ubea.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019-01-18

Korzystasz z porównywarek OC, aby znaleźć najtańszą ofertę i nie przepłacić za obowiązkowe ubezpieczenie? A co powiesz na zwrot części zapłaconej składki? Taki cashback w ramach promocji Składka wraca oferuje porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl.

W poszukiwaniu taniego OC wiele osób kieruje swoje kroki do Internetu. Sprawdzają oferty różnych towarzystw w porównywarkach ubezpieczeń i znajdują ubezpieczyciela, który proponuje im najtańszą polisę. Z tyłu głowy ciągle jednak jest obecna myśl: „a może dałoby się znaleźć coś jeszcze tańszego?”. Okazuje się, że można!

Promocja Składka wraca, dostępna w porównywarce Ubea.pl, pozwala Ci odzyskać część zapłaconej składki za OC.

Jak działa cashback składki OC w Ubea.pl?

Cashback składki OC w Ubea Kalkulator Ubea.pl, jako pierwsza porównywarka w Polsce, nie tylko znajduje najlepszą ofertę ubezpieczenia dla danego samochodu, lecz także umożliwia odzyskanie części składki zapłaconej za polisę.

Jak dokładnie działa promocja Składka wraca?

Jeśli kupujesz OC za pośrednictwem porównywarki Ubea.pl i postanowisz skorzystać z oferty cashbacku, to najpierw opłacisz pełną składkę, a następnie otrzymasz zwrot jej części na swoje konto. Dzięki temu możesz jeszcze bardziej zaoszczędzić na obowiązkowym ubezpieczeniu OC.

Cały proces otrzymania zwrotu części składki jest prosty i intuicyjny. Na pewno nie sprawi Ci więc żadnych problemów.

Sprawdź na kalkulatorze OC, jaki cashback otrzymasz z Ubea.pl

Czy warto korzystać z promocji Składka wraca i kupować najtańsze OC?

Tanie rzeczy często kojarzą nam się ze złą jakością. Wiele osób wybiera więc produkty ze średniej półki cenowej. Tak aby nie wydać zbyt dużo, ale jednocześnie nie kupić czegoś zupełnie bezwartościowego. Takie zachowanie jest zazwyczaj godne pochwały i świadczy o rozsądnym podejściu do zakupów. W przypadku OC jest jednak inaczej.

Warunki obowiązkowego ubezpieczenia OC są ściśle uregulowane ustawą. Oznacza to, że każdy ubezpieczyciel musi zaoferować dokładnie taką samą podstawową ochronę w ramach polisy odpowiedzialności cywilnej.

Oczywiście wiele towarzystw, pragnąc zachęcić klienta do wyboru właśnie ich oferty, proponuje różne dodatki do OC. Może to być np. darmowa Zielona Karta, bezpłatne mini Assistance czy zniżka na inne polisy. Na takie dodatki warto jednak zwrócić uwagę jedynie wtedy, kiedy otrzyma się bardzo zbliżone cenowo oferty OC od różnych ubezpieczycieli.

Dla przykładu, jeśli jeden ubezpieczyciel proponuje Ci OC bez żadnych dodatków, a drugi oferuje je o 50 zł drożej, ale dodatkowo dokłada Mini Assistance i Zieloną Kartę, to warto zdecydować się na tę droższą ofertę. Jeśli jednak za OC z dodatkami trzeba zapłacić np. 200 zł więcej, to najprawdopodobniej bardziej opłacalnym wyjściem będzie wybranie tańszego „gołego” OC i dokupienie osobno Assistance.

Sprawdź, jakie darmowe dodatki do OC oferują ubezpieczyciele

Warto podkreślić, że promocja Składka wraca proponowana przez Ubea.pl w żaden sposób nie zmniejsza zakresu ochrony zapewnianego przez polisę OC. Nie bój się więc szukać najtańszych ofert obowiązkowej polisy i korzystać z nich. Ta propozycja cashbacku jest przygotowana właśnie dla Ciebie.

Tagi:

Komentarze