Strona główna  |  Wiadomości  |  Praktyki letnie w Allianz Polska

Praktyki letnie w Allianz Polska

Data publikacji: 2011-04-18
Właśnie ruszyła kolejna edycja Programu Praktyk Letnich w Allianz Polska. Z praktyk mogą skorzystać studenci III, IV i V roku studiów. Allianz Polska przygotował dla nich kilkadziesiąt miejsc w różnych obszarach działalności towarzystwa. Praktyki mogą dotyczyć tematyki ubezpieczeniowej, prawnej, informatycznej i marketingu.

Program Praktyk Letnich kierowany jest nie tylko do studentów kierunków ekonomicznych. Szanse na udział w praktykach mają wszyscy studenci, którzy dążą do stałego doskonalenia się oraz zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.

Praktyki studenckie Program Grupy Allianz Polska jest cyklicznym przedsięwzięciem, które w tym roku organizowane jest po raz jedenasty. Wielu studentów po ukończeniu praktyk otrzymuje propozycję dalszej współpracy z firmą.

Udział w Programie Praktyk Letnich jest szansą na uzupełnienie wiedzy teoretycznej o niezbędną praktykę pod okiem doświadczonych ekspertów. Studenci uczestniczący w programie Allianz samodzielnie realizują powierzone im zadania. Biorą udział w interesujących szkoleniach przygotowanych specjalnie pod ich kątem. Praktyki w Grupie Allianz Polska są także idealną okazją do poznania specyfiki pracy w międzynarodowym środowisku organizacji finansowej. Wszyscy uczestnicy programu za swoją pracę otrzymują odpowiednie wynagrodzenie.

"Trzymiesięczne praktyki w Centralnym Biurze Projektów Grupy Allianz spełniły moje oczekiwania w 100%. Był to okres, w którym miałam możliwość poznać specyfikę pracy w dużej korporacji oraz wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie studiów. Najbardziej cenna okazała się dla mnie pomoc i nauka, jaką uzyskałam od opiekuna praktyk" – mówi Paulina Czerwińska, uczestniczka ubiegłorocznej edycji programu, która do dziś współpracuje z firmą.

Osoby zainteresowane udziałem w tegorocznym programie praktyk dokonują zgłoszenia na stronie internetowej www.allianz.pl w zakładce "Kariera", gdzie wypełniają odpowiedni formularz. Aplikacje studentów chętnych do udziału w programie przyjmowane są do 31 maja br.

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-30

Małpia ospa - czy polisa zapewni leczenie?

Małpia ospa to nowy temat w kontekście zagrożenia epidemią. Wyjaśniamy, czy ta choroba jest objęta ochroną zapewnianą przez polisy turystyczne.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-07

Darmowe OC - kto może na nie liczyć?

Niedawno pojawiły się informacje, że zakłady ubezpieczeniowe proponują bezpłatne ubezpieczenia graniczne dla Ukraińców. Wyjaśniamy na czym polega taka pomoc.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-04-24

Na których ubezpieczycieli rzadko się skarżymy?

Wiemy już, ile skarg na ubezpieczycieli Rzecznik Finansowy otrzymał w 2018 r. Warto porównać te wyniki z udziałem rynkowym poszczególnych zakładów ubezpieczeń.

Czytaj więcej
Komentarze
kasia
2011-10-24 13:20
to w 2011 roku nei było źadnych praktykantów bo brak opinii na str
odpowiedz