Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Praktyki letnie w Allianz Polska

Data publikacji: 2011-04-18

Właśnie ruszyła kolejna edycja Programu Praktyk Letnich w Allianz Polska. Z praktyk mogą skorzystać studenci III, IV i V roku studiów. Allianz Polska przygotował dla nich kilkadziesiąt miejsc w różnych obszarach działalności towarzystwa. Praktyki mogą dotyczyć tematyki ubezpieczeniowej, prawnej, informatycznej i marketingu.

Program Praktyk Letnich kierowany jest nie tylko do studentów kierunków ekonomicznych. Szanse na udział w praktykach mają wszyscy studenci, którzy dążą do stałego doskonalenia się oraz zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.

Praktyki studenckie Program Grupy Allianz Polska jest cyklicznym przedsięwzięciem, które w tym roku organizowane jest po raz jedenasty. Wielu studentów po ukończeniu praktyk otrzymuje propozycję dalszej współpracy z firmą.

Udział w Programie Praktyk Letnich jest szansą na uzupełnienie wiedzy teoretycznej o niezbędną praktykę pod okiem doświadczonych ekspertów. Studenci uczestniczący w programie Allianz samodzielnie realizują powierzone im zadania. Biorą udział w interesujących szkoleniach przygotowanych specjalnie pod ich kątem. Praktyki w Grupie Allianz Polska są także idealną okazją do poznania specyfiki pracy w międzynarodowym środowisku organizacji finansowej. Wszyscy uczestnicy programu za swoją pracę otrzymują odpowiednie wynagrodzenie.

"Trzymiesięczne praktyki w Centralnym Biurze Projektów Grupy Allianz spełniły moje oczekiwania w 100%. Był to okres, w którym miałam możliwość poznać specyfikę pracy w dużej korporacji oraz wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie studiów. Najbardziej cenna okazała się dla mnie pomoc i nauka, jaką uzyskałam od opiekuna praktyk" – mówi Paulina Czerwińska, uczestniczka ubiegłorocznej edycji programu, która do dziś współpracuje z firmą.

Osoby zainteresowane udziałem w tegorocznym programie praktyk dokonują zgłoszenia na stronie internetowej www.allianz.pl w zakładce "Kariera", gdzie wypełniają odpowiedni formularz. Aplikacje studentów chętnych do udziału w programie przyjmowane są do 31 maja br.

Tagi:

Komentarze

2011-10-24 13:20

kasia

to w 2011 roku nei było źadnych praktykantów bo brak opinii na str