Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Polins

Polins logo

Kalkulator ubezpieczeń w Polins

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Polins (dawniej Gefion)

Polins jest głównym przedstawicielem w Polsce duńskiego ubezpieczyciela Gefion Insurance A/S. Gefion obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa, a także korporacje.

Kalkulator OC w Polins

Ubezpieczenia Gefion można szybko i wygodnie kupić za pośrednictwem kalkulatora internetowego dostępnego na stronie Polins. Warto także porównać składkę proponowaną przez Gefion z ofertami innych ubezpieczycieli przy pomocy porównywarki.

Kontakt z Polins

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 18
99-320 Żychlin
Polska

Telefon

+48 22 292 24 48

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Adres e-mail

Zgłoszenie szkody w Polins

Szkodę w Polins najwygodniej zgłosić za pośrednictwem formularza internetowego. Będziesz mógł wtedy bez pośpiechu wypełnić wszystkie pola, będąc pewnym, że nie zapomnisz o żadnej ważnej informacji.

Zgłoszenie szkody w Polins jest możliwe także telefonicznie lub przy pomocy maila.

Wypowiedzenie OC w Polins

Jeżeli umowę ubezpieczenia OC chcesz zawrzeć w innym towarzystwie, musisz przesłać do Polins wypowiedzenie OC (tutaj znajdziesz wzór takiej rezygnacji ). Gotowe wypowiedzenie wyślij pod adres:

lub

Rezygnacja z OC w Polins

Jeżeli kupisz samochód, ubezpieczenie OC przechodzi automatycznie na Ciebie. Możesz jednak w dowolnym momencie zrezygnować z tej polisy.

Wypowiedzenie polisy OC kupionej przez poprzedniego właściciela możesz przesłać do Polins mailem na podane powyżej adresy.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu w Polins

O sprzedaży samochodu masz obowiązek poinformować swojego ubezpieczyciela w ciągu 14 dni. Jeśli masz OC w Polins, zbycie pojazdu możesz zgłosić przy pomocy internetowego formularza.

Ubezpieczenie samochodu w Polins

Ubezpieczenie OC w Polins

Ubezpieczenie OC jest polisą, którą musi posiadać każde auto zarejestrowane w Polsce. Jej warunki są precyzyjnie uregulowane ustawą.

W przypadku tego produktu najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze powinna więc być cena.

Ubezpieczenie AC w Polins

Ubezpieczenie AC jest nieobowiązkową polisą, ale warto ją zakupić, jeśli masz stosunkowo nowe auto i nie chcesz naprawiać go z własnej kieszeni po zdarzeniu będącym skutkiem żywiołu lub po wypadku, którego będziesz sprawcą. W Polins możesz wybrać, czy autocasco ma obejmować ryzyko kradzieży.

Ubezpieczenie NNW w Polins

Ubezpieczenie NNW w Polins chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów. Zapewnia ochronę na terenie całej Europy. Sumę polisy NNW ustalasz w chwili zakupu ubezpieczenia. Pamiętaj, że NNW ma sens jedynie wtedy, kiedy wybierzesz odpowiednio wysoką sumę.

Ubezpieczenie Assistance Autopomoc w Polins

Ubezpieczenie Autopomoc jest dołączane za darmo do polisy OC. Zwróć jednak uwagę, że ta polisa zapewnia jedynie usługę holowania samochodu po wypadku. Polins nie oferuje możliwości zakupu żadnego innego wariantu Assistance o szerszym zakresie.

Zielona Karta w Polins

Jeżeli wyjeżdżasz za granicę do kraju, w którym będzie Ci potrzebna Zielona Karta, możesz złożyć wniosek do Polins o wystawienie dokumentu takiego ubezpieczenia. Będziesz jednak musiał za nie zapłacić, nawet jeśli posiadasz w Polins polisę OC.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w Polins

Polins nie należy do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Jeżeli zostaniesz więc poszkodowanym w zdarzeniu, będziesz musiał zgłosić szkodę do ubezpieczyciela sprawcy.

Ubezpieczenie turystyczne w Polins

Ubezpieczenie turystyczne w Polins jest dostępne w trzech wariantach, które różnią się zakresem ochrony oraz sumą ubezpieczenia. Co ważne, możesz ubezpieczyć się zarówno na wycieczkę turystyczną, jak i wyjazd do pracy. Polins oferuje także polisę dla cudzoziemców podróżujących prywatnie lub służbowo po Polsce.

Ubezpieczenie na życie w Polins

Polins nie oferuje typowej polisy na życie, lecz jedynie ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Zapewnia ono wypłatę świadczenia za trwały uszczerbek na zdrowiu po wypadku, do którego dojdzie w Polsce lub za granicą.