Strona główna  |  Wiadomości  |  Placówka Link4 w Poznaniu

Placówka Link4 w Poznaniu

Data aktualizacji: 2013-09-19
Pierwsza placówka Link4 poza Warszawą została otwarta w 2011 roku w Poznaniu. Chwilę później sprawy związane ze swoją polisą mogli załatwić bezpośrednio u konsultantów towarzystwa także mieszkańcy Wrocławia.

Do tej pory Link4 skupiał swoją uwagę na sprzedaży ubezpieczeń w systemie direct, czyli przez internet i telefon.

Poznań "Otwarcie naszych punktów obsługi w centrach największych polskich miast to ukłon w stronę tych naszych klientów, którzy cenią sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikiem towarzystwa ubezpieczeniowego. Miejsca te stanowić będą uzupełnienie podstawowych kanałów kontaktu z Link4, jakimi są telefon i internet" – informuje Marcin Niewiadomski, członek zarządu Link4.

Punkt Link4 w Poznaniu znajduje się w reprezentacyjnej części miasta, w kamienicy przy ul. Świętego Marcina 69. Placówka daje możliwość konsultacji w doborze zakresu i typu ubezpieczenia (komunikacyjnego, mieszkaniowego lub turystycznego), wyliczenia składki, zakupu lub odnowienia polisy, a także dokonywania zmian w polisie, czy złożenia dodatkowych dokumentów związanych z ubezpieczeniem.

Dwie pierwsze placówki Link4 powstały w Warszawie. W planach ubezpieczyciela jest uruchomienie kolejnego punktu obsługi we Wrocławiu.

Źródło: Biuro Prasowe Link4

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
Komentarze