Strona główna  |  PZU ubezpieczenia  |  Placówki i oddziały

Placówki i oddziały PZU

PZU jest największym ubezpieczycielem w Polsce. Warunki ubezpieczenia OC w tym towarzystwie są jednak takie same jak w innych, mniejszych firmach. Dlatego zanim kupisz OC w PZU, sprawdź, czy ich oferta jest dla Ciebie atrakcyjna pod względem ceny.

Czy istnieje kalkulator OC PZU?

PZU na swojej stronie internetowej udostępnia formularz, który można by nazwać kalkulatorem OC. Po jego wypełnieniu nie otrzymasz jednak propozycji składki. Formularz umożliwia bowiem jedynie zamówienie kontaktu z agentem PZU. Dopiero on przedstawi Ci propozycję oferty.

Dlaczego PZU nie prowadzi sprzedaży ubezpieczeń OC przez Internet?

Taryfikator polis komunikacyjnych w PZU jest jednym z najbardziej skomplikowanych narzędzi w Polsce. Duży zakres pytań i zależności między nimi powoduje, że obecnie konieczne jest skorzystanie z pośrednictwa przedstawiciela towarzystwa, jeśli chce się poznać propozycję składki OC.

Jak kupić tanie OC w PZU?

Jak zatem można zakupić polisę OC w PZU?

Największy ubezpieczyciel w Polsce udostępnia następujące opcje zakupu ubezpieczenia samochodowego:

Kontakt telefoniczny możesz zamówić za pośrednictwem porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl, która jest oficjalnym przedstawicielem PZU (tu możesz sprawdzić nasze pełnomocnictwo: https://ubea.pl/img/pelnomocnictwa/pzu.pdf). Wystarczy że wypełnisz formularz i klikniesz na przycisk „Sprawdź ofertę” znajdujący się obok logo PZU. Zostaniesz wtedy przekierowany na stronę PZU, gdzie będziesz mógł podać swój numer telefonu.

PZU zadzwoni do Ciebie i przedstawi ofertę ubezpieczenia dla Twojego samochodu. Zazwyczaj przedstawiciel towarzystwa dzwoni już w ciągu godziny od pozostawienia danych kontaktowych.

Kontakt z PZU może zamówić dla Ciebie także konsultant porównywarki Ubea.pl. Wystarczy, że w czasie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem zapytasz o ofertę PZU. Konsultant przekieruje Cię wtedy do agenta największego polskiego ubezpieczyciela. Takie rozwiązanie ma tę zaletę, że nie będziesz musiał oczekiwać na telefon z PZU. Przekierowanie nastąpi natychmiast.

Kiedy możesz liczyć na to, że otrzymasz tanią ofertę OC? PZU, podobnie jak inni ubezpieczyciele, docenia przede wszystkim:

Jeśli jednak wolisz zakupić OC osobiście, poniżej znajdziesz adresy placówek