Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Nowe ubezpieczenie AC w Generali

Ostatnia aktualizacja: 2013-12-06

Innowacyjne ubezpieczenie AC Generali charakteryzuje się regułą 110% sumy ubezpieczenia. Pozwala ona na pełną finansową rekompensatę za utracony samochód. Ochrona oferowana jest w formule "all risks" dając bezpieczeństwo na wypadek wszelkich zdarzeń losowych, a opcje dodatkowe umożliwiają stworzenie polisy AC idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Przedmiotem nowego ubezpieczenia autocasco są pojazdy mechaniczne oraz przyczepy i naczepy, wraz z ich wyposażeniem dodatkowym i bagażami podróżujących. Ochrona oferowana jest w formule "all risks", która obejmuje ubezpieczeniem wszystkie możliwe ryzyka.

Nowy samochód Audi W ramach podstawowego zakresu ubezpieczenia Generali ochroną objęte jest dodatkowe wyposażenie pojazdu do wartości 1000 zł. Znaczy to, że właściciel pojazdu nie musi uiszczać dodatkowej opłaty za ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego, aby mieć zagwarantowaną pełną ochronę.

W innowacyjnym ubezpieczeniu AC Generali nie jest stosowana tzw. franszyza integralna, która ogranicza możliwość rekompensaty małych szkód.

Opcje dodatkowe

Dzięki opcjom dodatkowym nowa polisa autocasco umożliwia elastyczne kształtowanie ubezpieczenia, np. poprzez brak redukcji sumy ubezpieczenia lub utrzymanie stałej sumy gwarancyjnej przez cały okres ubezpieczenia.

Nowością jest opcja 110% sumy ubezpieczenia. Generali zobowiązuje się do wypłaty, oprócz odszkodowania za sam pojazd, także dodatkowej kwoty, równej 10% ustalonej w polisie sumy ubezpieczenia. Dotyczy to samochodów fabrycznie nowych, w pierwszym roku eksploatacji, których właściciel otrzymuje świadczenie umożliwiające rekompensatę dodatkowych kosztów związanych z zakupem pojazdu i dopuszczeniem go do ruchu. Generali nie wymaga jednak żadnego ich dokumentowania.

Nowe ubezpieczenie Generali umożliwia zabezpieczenie bagażu podróżnego kierowcy i pasażerów. Polisa obejmuje ochroną rzeczy osobiste, sprzęt elektroniczny oraz kufry, bagażniki oraz przewożony sprzęt sportowy, np. narty czy rowery.

Generali honoruje również maksymalne zniżki za bezszkodowość, wypracowane w innych towarzystwach ubezpieczeniowych. Generali oferuje dodatkowe 10% dla tych kierowców, którzy przez ostatnie cztery lata nie mieli szkody z polisy AC. Jeśli jednak kierowca nie wykupił do tej pory ubezpieczenia AC, a posiada 60% zniżki za bezszkodowość w obowiązkowym OC, w Generali otrzyma 40% zniżki w AC.

Źródło: Biuro Prasowe Generali

Tagi:

Komentarze

2014-05-01 12:06

kawas

No i fajnie, ważne że taniej.

2014-04-29 11:13

lilo

właśnie przedłużyliśmy u nich ubezpieczenie na kolejny rok i wyszło nam jeszcze taniej niż w tym roku, miła niespodzianka :)

2014-01-28 10:51

lenka

pakiety mają rzeczywiście świetne, polecam brać z assistance, bo mają najszerszy zakres usług na rynku

2011-12-07 13:20

kopson

Generali ma dobre opcje jak bierzesz pakiety OC&AC, bo tam są autoszyby i ubezpieczenie bagażu za 1 PLN.