pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Nowe taryfy komunikacyjne w Ergo Hestia

2007-10-15 21:51

11 pażdziernika Hestia wprowadziła nowe taryfy komunikacyjne. Zniżki obejmują ubezpieczenia OC i AC. w zależności od stref regionalnych. Wysokość zniżek od 5-25%

2011-03-16 12:44

arson wawa

Szczerze nie polecam ,firma stosuje tak zwaną spychologię,odbijanie piłeczki,walczę już prawie 1,5mca o odszkodowanie za utracone dochody,+ odszkdowanie oc za stłuczkę sprawca ubezpieczony w Hesti niestety!!!,ciągłe problemy ,zaniżenie odszkodowania, i inne sztuczki,aby przeciągnąc, skierowałem skargę do KNF,oraz wysle prośbe o pomoc do Rzecznika Ubezpieczonych,nie polecam nie ubezpieczajcie tam samochodów!!!!

2008-12-22 22:58

A ja mam szkode w Hesti z ubezpeiczenia domu i juz 1,5 miesiaca czekam na jakis kontakt z ich strony.Dopiero po mojej interwencji po miesiacu wyslano list do sprawcy - porazka!Wiec nawet jakby mieli 50% znizki dziekuje za takie ubezpieczenie.

2011-03-16 19:13

rafał

od 4 miesięcy nie ma z nimi żadnego senownego, kontaktu (sprawa jest oczywista) idę z Nimi do Sądu. Paranoja nie polecam!!!

2009-02-01 22:33

mozliwe mozliwe - likwidacja z oc sprawcy to jakas paranoja 2 miesiace czekania na likwidatora - wstyd

2009-02-22 15:52

Super likwidacja szkody komunikacyjnej, kilka dni i już wszystko załatwione łącznie z wypłaceniem pieniedzy SUPER

2009-04-28 13:07

"Super likwidacja szkody komunikacyjnej, kilka dni i już wszystko załatwione łącznie z wypłaceniem pieniedzy SUPER " Nie jaraj więcej - to niemozliwe !!!!

2009-05-06 18:15

Ja nie miałem, żadnych problemów z likwidacją szkody. Przyjechał likwidator zrobił zdjęcia, po 2 dniach dostalem wycenę i 10 dni na zastanowienie czy mnie satysfakcjinuje. Nie marudziłem bo i tak zaproponowali więcej niż myslałem, więc według mnie nie ma co narzekać.

2009-07-17 10:59

A czy nie najbardziej wiarygodne będzie sprawdzenie tych przypadków na własnej skórze? Napisz na kwatera@usta-usta.pl że masz ochotę przetestować eKonto. Otrzymasz od nas za darmo pełny dostęp do eKonta. Możesz zgłosić szkodę i sprawdzić jak realnie pracują likwidatorzy Ergo Hestii. Następnie oceń eKonto i daj nam znać co o nim myślisz.

2009-07-22 08:24

Czy przy zgłaszaniu szkody (w testach) mam podawać swoje prawdziwe dane? dzięki

2009-07-27 10:26

Jeśli chcesz, żeby likwidatorzy z Ergo Hestii do Ciebie dzwonili.. inaczej - jeśli chcesz sprawdzić także jak oni działają - to tak wpisz swoje dane (choć wystarczy tel.) Jeśli chcesz sprawdzić wyłącznie jak eKonto sprawuje się od wewnątrz - to pozostaw dane jakie jakie są.

2009-07-28 11:29

ZDECYDOWANIE ODRADZAM AC w Hestii: - miałem szkodę w pojeździe (m.in. uszkodzona tylna klapa bagażnika), - zgłosiłem w terminie, - człowiek z Hestii obejrzał, - pojechałem do warszatu autoryzowanego, - naprawili. Minęło 9 miesięcy i o sprawie dawno zapomniałem. A tu: - warsztat się do mnie odzywa: Hestia nie wypłaciła odszkodowania, więc poprosimy o zapłacenie za naprawę (prawie 5KPLN), - zapłaciłem (warsztat nie jest stroną w sprawie), - następnie powymieniałem się z hestią papierami, - zahaczyliśmy nawet o rzecznika praw ubezpieczonych, który dwa razy przyznał mi rację i poprosił Hestię o zwrot ubezpieczenia, - mino to Hestia ubezpieczenia nie wypłaciła, - jedyne rozwiązanie, to iść do sądu. Podsumowując: Hestię ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Chyba że się ma mocne nerwy i dużo czasu na walkę z nimi. Lepiej zapłacić ciut więcej i mieć więcej pewności, że w razie czego dostaniesz odszkodowanie.

2009-08-15 16:12

dwie raty w tej samej cenie co jednorazowo!!!

2009-08-17 11:48

W Hestii mam AC od... ok 4 lat. Zdarzyło mi się raz, że transit wymijał mnie na skrzyżowaniu (idiota) i zahaczył o mój lewy bok (lakier, lusterko do wymiany). szkód na 3-4 tys. zł. Przy załatwianiu spraw papierkowych nie miałem żadnych problemów z ergo hestią. Nie wiem, może podaj nr. sprawy, coś co mogłoby udokumentować Twoją sprawę. Wiesz, w takich sytuacjach warto byłoby, żeby sama Hestia również się wypowiedziała.

2009-09-04 14:32

Nowe Tanie taryfy komunikacyjne to chyba jakiś żart !! Kupiłem autko które miało polisę w Ergo Hestia poszedłem przepisać- tu było ok bo nie dopłacałem nic. Jak polisa sie skończyła poszedłem wznowić i cenę jaka mi podali po prostu była nie do przyjęcia Sprawdziłem na iPolisa i o dziwo najtaniej Pakiet (OC AC NW) wyszło w PZU - tam tez ubezpieczyłem - choc wszyscy moi znajomi twierdzą ze jest najdroższe Poza tym Ubezpieczenie Car Assistance Mini w Hestii które dają do OC - Jest tylko w razie wypadku !!! ( i kosztuje 1 zł) W PZU do OC mi dali za darmo Auto Pomoc Mini i jest tez pomoc w razie awarii (od 50 km) W Hestii wariant Assistance Prestiż (holowanie do 500 km) Kosztuje : 250 zł / rok W PZU za Auto Pomoc Super (holowanie bez limitu cała RP , auto zastępcze w razie awarii na 7 dni - darmo) Zapłaciłem 120 zł :) Więc kolejna oszczędność. Nie wiem teraz sam czy PZU tak potaniało czy inne firmy podniosły ceny ? Zobaczymy za rok - jak moja polisa bedzie dobiegać końca

2009-09-13 10:00

Nowe Tanie taryfy komunikacyjne to chyba jakiś żart !! Kupiłem autko które miało polisę w Ergo Hestia poszedłem przepisać- tu było ok bo nie dopłacałem nic. Jak polisa sie skończyła poszedłem wznowić i cenę jaka mi podali po prostu była nie do przyjęcia Sprawdziłem na iPolisa i o dziwo najtaniej Pakiet (OC AC NW) wyszło w PZU - tam tez ubezpieczyłem - choc wszyscy moi znajomi twierdzą ze jest najdroższe Poza tym Ubezpieczenie Car Assistance Mini w Hestii które dają do OC - Jest tylko w razie wypadku !!! ( i kosztuje 1 zł) W PZU do OC mi dali za darmo Auto Pomoc Mini i jest tez pomoc w razie awarii (od 50 km) W Hestii wariant Assistance Prestiż (holowanie do 500 km) Kosztuje : 250 zł / rok W PZU za Auto Pomoc Super (holowanie bez limitu cała RP , auto zastępcze w razie awarii na 7 dni - darmo) Zapłaciłem 120 zł :) Więc kolejna oszczędność. Nie wiem teraz sam czy PZU tak potaniało czy inne firmy podniosły ceny ? Zobaczymy za rok - jak moja polisa bedzie dobiegać końca TAk tak PZU obniżyło stawki podstawowe, ale zobaczymy na jak długo....... A z tym HCA w Pzu MINI to od 50 km działa a poniżej to sam sobie holuj, nie wiem czy dobrze to zrozumiałeś . A Ac to dobrze przeczytaj owu i zakres jaki ci podali , wiesz takie tam czy masz udział ....., albo czy na Polskę Czy na Europę, naprawdę trzeba wzystko czytać , bo tak wkręcają ,że szok. I nie tylko PZU wszystkie TU

2009-09-14 22:29

A ja mam szkode w Hesti z ubezpeiczenia domu i juz 1,5 miesiaca czekam na jakis kontakt z ich strony.Dopiero po mojej interwencji po miesiacu wyslano list do sprawcy - porazka!Wiec nawet jakby mieli 50% znizki dziekuje za takie ubezpieczenie. Najprawdopodobniej sprawca dostał list, w którym został zobowiązany do przedstawienia przyczyn szkody, ale nie poczuł się do obowiązku żeby wypełnić druk i go odesłać. a potem bogu ducha winni obrywają, bo komuś się nie chciało. Kto jak kto, ale co do likwidacji szkód to Hestia jest jednym z lepszych towarzystw, sama sie przekonałam na własnej skórze. Pozdrawiam

2011-05-10 15:35

monika

i jak się skończyła ta sprawa, bo mam ten sam problem i nie wiem jak go rozwiązać misiap79@wp.pl

2009-09-15 23:35

TAk tak PZU obniżyło stawki podstawowe, ale zobaczymy na jak długo....... A z tym HCA w Pzu MINI to od 50 km działa a poniżej to sam sobie holuj, nie wiem czy dobrze to zrozumiałeś . A Ac to dobrze przeczytaj owu i zakres jaki ci podali , wiesz takie tam czy masz udział ....., albo czy na Polskę Czy na Europę, naprawdę trzeba wzystko czytać , bo tak wkręcają ,że szok. I nie tylko PZU wszystkie TU AC w pzu mam bez udziału własnego (u nich kupujesz bez udziałku - standardowo ) Ac działa w całej europie (oczywiscie bez rosji - ale to chyba wszystkie TU stosuja) Auto Pomoc Komfort do OC jest cholowanie od 50 km ( w razie awarii - zadne inne TU tego nie ma - sprawdziłem wszystkie)

2009-11-09 02:13

szlak mnie trafia !!! kupiłem auto z oc w tej dziadowskiej firmie. chciałem zrobić przepisanie polisy. Pojechałem do oddziału - Pan zrobił jakis pilotaż i miał dostać numer nowej polisy na mail. niestety mail nie przychodził (czekałem tam 1h !!! ) powiedział ze jak tylko przyjedzie pakuje w list polecony i wysyła do mnie.... czekam i czekam (mineło 1,5 mc ) wkurzyłem sie dzwonie gosc nie odbiera. Wiec pojechałem do tego oddziału jeszcze raz - koles sprawdził i okazało sie ze wysłali numer polisy ale tylko ten pan moze to dokończyć :( Zadzwonili do goscia powiedział ze jutro bedzie wszystko juz gotowe. Dzis mineły 3 mc - sram na te firme !!! tylko czekam az sie skonczy ta polisa zaraz skladam wypowiedzenie. Nikomu nie polecam a wrecz odradzam !!! Nklienta jest obsługiwany jak "petent" za komuny !!

2009-11-14 15:12

podobny przyadek miałem,ale polisę z Sopotu miałem otrzymać pocztą, pół roku się już bujam z nimi, informacja z infolinii że prześlą bezpłatnie później otrzymuję że mam zapłacić kolejno się dowiaduję że nie muszę płacić przyjdzie inna polisa i tak do usr....śmierci...., daleko od Hestii

2010-09-15 10:43

wp

Ergo Hestia to oszuści. Od 45 dni czekam na wycenę szkody, którą likwiduję z AC. Na infolinii kłamią, że to już jutro i tak już chyba 9 telefonów było. Po 30 dniach przysłali pisemko, że już zmierzają do końca, ale zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach powinni podać powód braku wypłaty odszkodowania w ciągu 30 dni od zgłoszenia. Mechanika opłaciłem z własnych środków, ale się kompletnie spłukałem, więc każdy dzień zwłoki jest dla mnie bardzo ciężki. Jak postępować z takimi oszustami jak Ergo Hestia???

2011-01-02 21:45

bodzio

1. zgłaszać szkody zgodnie z terminami w owu. 2. podawać wszystkie dane jakie wymagają przy rejestracji. 3. DOSTARCZAĆ DOKUMENTY OD RAZU PO SZKODZIE, A NIE JAK SIĘ ZGŁOSZĄ Z PISMEM - DBAJCIE LUDZIE O SWÓJ INTERES - ŻADEN UBEZPIECZYCIEL NIE ROZDAJE PIENIĘDZY! Ubezpieczyciel ma obowiązek wypłacić odszkodowanie gdy ma spełnione wszystkie przesłanki, a nie na gębę - bo to raz się zdarza, że ktoś wyłudza - spójrz na to tak - nie wypłacą jak się nie należy zgodnie z prawem i umową.