Strona główna  |  Wiadomości  |  Martin Vrba nowym Członkiem Zarządu Grupy Generali w Polsce

Martin Vrba nowym Członkiem Zarządu Grupy Generali w Polsce

Data aktualizacji: 2013-09-13
Rada Nadzorcza spółek Grupy Generali Polska powołała nowego Członka Zarządu. Z dniem 12 września stanowisko obejmie Martin Vrba, który będzie odpowiadał za nadzór nad Departamentami: Ubezpieczeń Komunikacyjnych, Likwidacji Szkód oraz Contact Center.

Martin Vrba zastąpił w 2011 roku dotychczasowego Członka Zarządu - Jirziego Strelicky’ego, który kończy swoją 2-letnią misję w Zarządzie Grupy Generali w Polsce. Od września br. obejmie on funkcję Wiceprezesa Zarządu Generali w Czechach, odpowiadającego za obszar oferty produktowej i operacji.

Biznesmen w firmie „Bardzo dziękuję Jirziemu Strelicky’emu za jego wkład w rozwój spółek Grupy Generali w Polsce w ostatnich 2 latach. Jego awans w strukturach Grupy odbieram jako wyraz uznania dla wyników pracy jaką wykonaliśmy w ostatnich 2 latach w Polsce w obszarach poprawy rentowności ubezpieczeń komunikacyjnych oraz wzmocnienia jakości serwisu likwidacji szkód. Cieszę się też na współpracę z Martinem Vrbą, który jest jednym z liderów prac centrum kompetencji Generali PPF Holding w Europie Centralnej w obszarze likwidacji szkód” – mówi Prezes Zarządu Grupy Generali w Polsce, Artur Olech.

Martin Vrba jest absolwentem Uniwersytetu Karola w Pradze, gdzie zdobył tytuł magistra na Wydziale Matematyki i Fizyki. Posiada on niemal 20-letnie doświadczenie menagerskie, zdobyte głównie na czeskim rynku ubezpieczeniowym. Od marca 2009 roku związany jest z Generali PPF Holding, gdzie objął stanowisko Senior Project Managera w centrum kompetencyjnym odpowiedzialnym za obszar likwidacji szkód. Zarządzał projektami mającymi na celu poprawę procesów i obsługę klienta w obszarze likwidacji szkód w wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

W Generali T.U. S.A. Martin Vrba odpowiedzialny będzie za wzmocnienie kompetencji spółki majątkowej w obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych, likwidacji szkód oraz contact center.

Obecny skład Zarządu spółki Generali T.U. S.A. kształtuje się następująco:

  • Artur Olech – Prezes Zarządu

  • Magdalena Nawłoka – Członek Zarządu

  • Antoni Brański – Członek Zarządu

  • Krzysztof Wiecha – Członek Zarządu

  • Martin Vrba - Członek Zarządu

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
Komentarze